Renan
⚽ Bramkarz 🏟️ Amazonas FC 🏳️ Brazil Bulgaria
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Amazonas FC | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Santos FC | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Juventude | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Sport Club do Recife | 1 | 61 | 0 | 0 |
| Atlético Clube Goianiense | 1 | 58 | 0 | 0 |
| Ludogorets Razgrad | 5 | 168 | 0 | 0 |
| Avaí FC | 1 | 60 | 0 | 0 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 8 | 371 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
106 | 0 | 0 |
4 | 0 | 7 004 |
| Copa do Brasil |
50 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 800 |
| Série A |
211 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 612 |
| Campeonato Gaúcho |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Campeonato Pernambucano |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
| Copa do Nordeste |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Copa Sudamericana |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 519 |
| Campeonato Goiano |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| efbet Liga |
76 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 825 |
| Bulgarian Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 644 |
| Europa League |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Champions League Qu. |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| Bulgarian Super Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Campeonato Catarinense |
17 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 530 |
| Primeira Liga do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Carioca - Final |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Campeonato Carioca |
67 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 028 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
47 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Efbet liga - Championship gr. |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Europa League Qualifying |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 0G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Amazonas FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 019 |
| 2024 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sport Club do Recife |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 115 |
| 2016 | Avaí FC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 2015 | Botafogo de... |
18 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Copa do Brasil — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Amazonas FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sport Club do Recife |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Atlético Clube... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Avaí FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2015 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2013 | Botafogo de... |
9 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2011 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Botafogo de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2008 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Série A — 0G / 211M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Atlético Clube... |
29 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 2014 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2013 | Botafogo de... |
35 | 0 |
0 | 2 |
955 |
| 2012 | Botafogo de... |
35 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2011 | Botafogo de... |
37 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2010 | Botafogo de... |
36 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2009 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2008 | Botafogo de... |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 877 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
225 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club do Recife |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Campeonato Pernambucano — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club do Recife |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
Copa do Nordeste — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club do Recife |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Copa Sudamericana — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Clube... |
10 | 0 |
0 | 0 |
339 |
| 2012 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Goiano — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Clube... |
15 | 0 |
0 | 0 |
270 |
efbet Liga — 0G / 76M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 0 |
585 |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
18 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Bulgarian Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
254 |
Europa League — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Bulgarian Super Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Catarinense — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Avaí FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Avaí FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2012 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Campeonato Carioca — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Botafogo de... |
15 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2014 | Botafogo de... |
12 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2013 | Botafogo de... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
138 |
| 2009 | Botafogo de... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Botafogo de... |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Botafogo de... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Botafogo de... |
10 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2009 | Botafogo de... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Efbet liga - Championship gr. — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
10 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Ludogorets Razgrad |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Europa League Qualifying — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Ludogorets Razgrad |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Ludogorets Razgrad |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Ludogorets Razgrad |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz łydki |
23.02.2024 |
20.04.2024 |
58 |
11 |
| 23/24 |
Uraz łydki |
26.01.2024 |
18.02.2024 |
24 |
6 |
| 20/21 |
Muscle strain |
13.09.2020 |
30.09.2020 |
18 |
2 |
| 18/19 |
Muscle strain |
16.08.2018 |
25.08.2018 |
10 |
3 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
04.02.2025 |
Santos |
→ |
Amazonas |
Transfer |
200k € |
| 24/25 |
21.08.2024 |
Sport Recife |
→ |
Santos |
Transfer |
300k € |
| 24/25 |
19.08.2024 |
Juventude |
→ |
Sport Recife |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Sport Recife |
→ |
Juventude |
Wypożyczenie |
300k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Atlético-GO |
→ |
Sport Recife |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
21.01.2022 |
Without Club |
→ |
Atlético-GO |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Ludogorets |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
07.01.2017 |
Avaí FC |
→ |
Ludogorets |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
15.01.2016 |
Botafogo |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
750k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Botafogo U20 |
→ |
Botafogo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Renan?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.