Ricardinho
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Ricardo Dias Acosta |
| 🎂 | Data urodzenia | 14.12.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Rosário do Sul, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.10.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ceará Sporting Club | 7 | 391 | 39 | 30 |
| EC XV de Piracicaba | 1 | 19 | 5 | 0 |
| Paysandu SC | 2 | 32 | 4 | 0 |
| Associação Atlética Ponte Preta | 1 | 31 | 3 | 0 |
| Floresta Esporte Clube (CE) | 1 | 11 | 1 | 0 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 1 | 44 | 0 | 0 |
| Al-Ettifaq FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
159 | 17 | 22 |
30 | 1 | 3 048 |
| Campeonato Cearense - Group |
50 | 8 | 0 |
12 | 0 | 1 841 |
| Série A |
130 | 5 | 7 |
8 | 0 | 4 561 |
| Copa do Nordeste |
39 | 5 | 1 |
3 | 0 | 2 137 |
| Campeonato Paulista |
19 | 5 | 0 |
1 | 0 | 321 |
| Campeonato Paraense |
21 | 4 | 0 |
1 | 0 | 704 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
25 | 4 | 0 |
5 | 0 | 540 |
| Campeonato Cearense - Finals |
26 | 2 | 0 |
5 | 0 | 662 |
| Série C |
11 | 1 | 0 |
2 | 0 | 699 |
| Copa do Brasil |
32 | 1 | 0 |
4 | 0 | 502 |
| Copa Verde |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Carioca - Taça Rio |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| King's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 17G / 159M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Botafogo de... |
35 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
31 | 2 |
4 | 5 |
932 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
28 | 8 |
7 | 4 |
305 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
32 | 5 |
5 | 9 |
561 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
33 | 2 |
6 | 11 |
1 250 |
Campeonato Cearense - Group — 8G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 0 |
358 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
12 | 4 |
0 | 3 |
231 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
7 | 2 |
0 | 4 |
312 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
12 | 1 |
0 | 3 |
940 |
Série A — 5G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
28 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
36 | 1 |
5 | 1 |
2 663 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
35 | 1 |
2 | 4 |
1 635 |
| 2012 | Associação... |
31 | 3 |
0 | 2 |
263 |
Copa do Nordeste — 5G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
7 | 1 |
1 | 0 |
270 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
8 | 1 |
0 | 2 |
512 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 0 |
413 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 1 |
433 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
6 | 1 |
0 | 0 |
509 |
Campeonato Paulista — 5G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | EC XV de Piracicaba |
19 | 5 |
0 | 1 |
321 |
Campeonato Paraense — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Paysandu SC |
9 | 1 |
0 | 0 |
475 |
| 2022 | Paysandu SC |
12 | 3 |
0 | 1 |
229 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 4G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
6 | 3 |
0 | 1 |
180 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 2 |
360 |
Campeonato Cearense - Finals — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 1 |
302 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Série C — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Floresta Esporte... |
11 | 1 |
0 | 2 |
699 |
Copa do Brasil — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Paysandu SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Paysandu SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
7 | 1 |
0 | 3 |
502 |
| 2013 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Verde — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Paysandu SC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Paysandu SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Botafogo de... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
King's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Al-Ettifaq FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Uraz kolana |
01.08.2016 |
01.12.2016 |
123 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.10.2023 |
Floresta-CE |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 22/23 |
30.05.2023 |
Paysandu |
→ |
Floresta-CE |
Transfer |
— |
| 21/22 |
21.01.2022 |
Botafogo |
→ |
Paysandu |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
23.03.2021 |
Ceará SC |
→ |
Botafogo |
Transfer |
500k € |
| 16/17 |
01.03.2017 |
Without Club |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
01.08.2016 |
Al-Ettifaq |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.2M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Ceará SC |
→ |
Al-Ettifaq |
Transfer |
1.2M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
XV Piracicaba |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
400k € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
Ponte Preta |
→ |
XV Piracicaba |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 11/12 |
01.05.2012 |
XV Piracicaba |
→ |
Ponte Preta |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ricardinho?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.