Issam Jebali
⚽ Napastnik 🏟️ Gamba Osaka 🏳️ Tunezja
| 🎂 | Data urodzenia | 24.12.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Majaz al Bab, Tunezja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Tunezja |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Gamba Osaka |
| 📅 | Dołączył | 09.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Elite Consulting |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Odense Boldklub | 4 | 102 | 29 | 15 |
| IF Elfsborg | 5 | 66 | 23 | 17 |
| Gamba Osaka | 3 | 85 | 15 | 9 |
| IFK Värnamo | 3 | 46 | 11 | 7 |
| Etoile Sportive du Sahel | 5 | 66 | 6 | 13 |
| Rosenborg BK | 2 | 13 | 5 | 2 |
| Odense Boldklub Reserves | 3 | 5 | 3 | 0 |
| Al-Wehda FC | 1 | 14 | 3 | 2 |
| ES Zarzis | 1 | 8 | 2 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Allsvenskan |
59 | 20 | 15 |
7 | 0 | 863 |
| Superliga |
65 | 18 | 11 |
7 | 1 | 1 172 |
| J1 League |
73 | 12 | 8 |
9 | 0 | 829 |
| Superettan |
42 | 11 | 7 |
5 | 1 | 651 |
| Superliga Relegation round |
22 | 9 | 2 |
1 | 0 | 452 |
| Ligue I Pro |
63 | 7 | 13 |
5 | 0 | 1 511 |
| Reserveligaen |
5 | 3 | 0 |
0 | 0 | 222 |
| Emperor's Cup |
6 | 3 | 1 |
1 | 0 | 258 |
| Eliteserien |
7 | 3 | 2 |
1 | 0 | 178 |
| Saudi Pro League |
13 | 3 | 2 |
0 | 0 | 280 |
| Svenska Cupen |
11 | 3 | 2 |
0 | 0 | 360 |
| Sydbank Pokalen |
9 | 2 | 2 |
0 | 0 | 626 |
| Europa League |
3 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Tunisian Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 211 |
| Pokalen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| J. League Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| NM-Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga Europa Playoff |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| King's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ligue Professionelle 1 -... |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| CAF-Champions League |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Allsvenskan — 20G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | IF Elfsborg |
15 | 3 |
3 | 0 |
424 |
| 2017 | IF Elfsborg |
29 | 10 |
9 | 4 |
254 |
| 2016 | IF Elfsborg |
15 | 7 |
3 | 3 |
185 |
Superliga — 18G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Odense Boldklub |
13 | 4 |
3 | 1 |
270 |
| 21/22 | Odense Boldklub |
15 | 6 |
3 | 3 |
179 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
20 | 6 |
3 | 0 |
258 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
17 | 2 |
2 | 3 |
465 |
J1 League — 12G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Gamba Osaka |
24 | 5 |
3 | 4 |
213 |
| 2024 | Gamba Osaka |
20 | 2 |
2 | 0 |
185 |
| 2023 | Gamba Osaka |
29 | 5 |
3 | 5 |
431 |
Superettan — 11G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | IFK Värnamo |
15 | 6 |
3 | 2 |
225 |
| 2015 | IFK Värnamo |
27 | 5 |
4 | 3 |
426 |
Superliga Relegation round — 9G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Odense Boldklub |
10 | 4 |
2 | 0 |
203 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
10 | 4 |
0 | 0 |
201 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
2 | 1 |
0 | 1 |
48 |
Ligue I Pro — 7G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Etoile Sportive... |
23 | 3 |
2 | 2 |
591 |
| 12/13 | ES Zarzis |
7 | 2 |
1 | 1 |
294 |
| 11/12 | Etoile Sportive... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Etoile Sportive... |
12 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 09/10 | Etoile Sportive... |
16 | 2 |
8 | 0 |
626 |
Reserveligaen — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Odense Boldklub... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Odense Boldklub... |
2 | 2 |
0 | 0 |
75 |
| 19/20 | Odense Boldklub... |
2 | 1 |
0 | 0 |
147 |
Emperor's Cup — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Gamba Osaka |
2 | 2 |
0 | 1 |
60 |
| 2024 | Gamba Osaka |
3 | 1 |
0 | 0 |
198 |
| 2023 | Gamba Osaka |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Eliteserien — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Rosenborg BK |
7 | 3 |
2 | 1 |
178 |
Saudi Pro League — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Wehda FC |
13 | 3 |
2 | 0 |
280 |
Svenska Cupen — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | IF Elfsborg |
4 | 2 |
2 | 0 |
180 |
| 16/17 | IF Elfsborg |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | IFK Värnamo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sydbank Pokalen — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Odense Boldklub |
5 | 1 |
1 | 0 |
454 |
| 20/21 | Odense Boldklub |
3 | 1 |
1 | 0 |
172 |
| 19/20 | Odense Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rosenborg BK |
3 | 1 |
0 | 2 |
180 |
Europa League Qualifying — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Rosenborg BK |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Tunisian Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Etoile Sportive... |
3 | 1 |
0 | 0 |
211 |
| 11/12 | Etoile Sportive... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pokalen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Odense Boldklub |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
J. League Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Gamba Osaka |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Gamba Osaka |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
NM-Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Rosenborg BK |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga Europa Playoff — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Odense Boldklub |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
King's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Wehda FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ligue Professionelle 1 - Relegation — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | ES Zarzis |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
CAF-Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Etoile Sportive... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
15 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 9
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz łąkotki |
04.09.2024 |
28.10.2024 |
55 |
9 |
| 21/22 |
Koronawirus |
14.01.2022 |
22.01.2022 |
9 |
2 |
| 09/10 |
Knee problems |
13.03.2010 |
15.05.2010 |
64 |
10 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
09.01.2023 |
Odense BK |
→ |
Gamba Osaka |
Transfer |
500k € |
| 19/20 |
30.07.2019 |
Al-Wehda |
→ |
Odense BK |
Transfer |
700k € |
| 18/19 |
31.01.2019 |
Rosenborg |
→ |
Al-Wehda |
Transfer |
900k € |
| 18/19 |
07.08.2018 |
Elfsborg |
→ |
Rosenborg |
Transfer |
900k € |
| 16/17 |
18.07.2016 |
Värnamo |
→ |
Elfsborg |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
09.02.2015 |
ES Sahel |
→ |
Värnamo |
Transfer |
450k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
ES Zarzis |
→ |
ES Sahel |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
ES Sahel |
→ |
ES Zarzis |
Wypożyczenie |
400k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
ESS U19 |
→ |
ES Sahel |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Issam Jebali?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.