Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Ridge Mobulu
Ridge Mobulu

Ridge Mobulu

⚽ Pomocnik 🏟️ FC Bulle 🏳️ DR Congo
397
Meczów
94
Goli
8
Asyst
50
Żółtych
2
Czerwonych
7 830
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteRidge Mickael Mobulu
🎂Data urodzenia28.06.1991 (34 lat)
📍Miejsce urodzeniaAigle, DR Congo
🏳️ObywatelstwoDR Congo
📏Wzrost178 cm
PozycjaPomocnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubFC Bulle
📅Dołączył01.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2026

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Naters Oberwallis235230
FC Le Mont LS369181
Yverdon Sport FC588173
Vevey-Sports120100
FC Stade Nyonnais34990
FC Bulle21851
FC Luzern13640
FC Bavois1920
FC Aarau13323
FC Paradiso1510
Yverdon Sport FC II1210
Vancouver Whitecaps FC21210
FC Lausanne-Sport31810
FC Luzern U211300

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Promotion League 127351 2322 507
1. Liga gr. 1 27170 40114
Challenge League 109117 902 277
Schweizer Cup 1880 20694
1.Liga Cl. Gr. 1 1360 30358
Swiss Cup qualifiers 330 0088
Promotion League - Aufstiegsr. 730 00118
1.Liga Promotion 1530 20415
Super League 3220 1092
1. Liga Gr. 1 (- 11/12) 1220 20398
Swiss Cup 710 1068
1.Liga Cl. Gr. 3 510 1097
2. Liga Inter - Gr. 1 210 00135
USSF Div. 2 910 10469
USSF Div. 2 Playoffs 300 100
1. Liga Gr. 2 300 000
Europa League Qualifying 100 000
1. Liga Playoff 400 000

📋 Szczegóły per sezon

Promotion League — 35G / 127M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC Bulle 63 13 120
24/25FC Bavois 92 00 332
24/25Vevey-Sports 1810 05 122
20/21Yverdon Sport FC 141 03 471
19/20Yverdon Sport FC 144 02 137
18/19Yverdon Sport FC 84 01 158
18/19FC Stade Nyonnais 142 03 429
17/18FC Stade Nyonnais 194 02 302
13/14FC Le Mont LS 255 04 436
1. Liga gr. 1 — 17G / 27M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24FC Naters Oberwallis 2717 04 114
Challenge League — 11G / 109M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Yverdon Sport FC 241 31 688
16/17FC Le Mont LS 266 14 277
15/16FC Aarau 302 34 478
11/12FC Stade Nyonnais 111 00 454
09/10FC Lausanne-Sport 50 00 0
08/09FC Lausanne-Sport 101 00 380
07/08FC Lausanne-Sport 30 00 0
Schweizer Cup — 8G / 18M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Yverdon Sport FC 10 00 0
18/19FC Stade Nyonnais 31 01 270
17/18FC Stade Nyonnais 21 00 170
16/17FC Le Mont LS 22 00 28
15/16FC Aarau 30 00 0
14/15FC Luzern 32 00 46
13/14FC Le Mont LS 42 01 180
1.Liga Cl. Gr. 1 — 6G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Naters Oberwallis 53 00 148
12/13FC Le Mont LS 83 03 210
Swiss Cup qualifiers — 3G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24FC Naters Oberwallis 21 00 45
22/23FC Naters Oberwallis 12 00 43
Promotion League - Aufstiegsr. — 3G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Yverdon Sport FC 73 00 118
1.Liga Promotion — 3G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Yverdon Sport FC 153 02 415
Super League — 2G / 32M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Luzern 322 01 92
1. Liga Gr. 1 (- 11/12) — 2G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
09/10FC Bulle 122 02 398
Swiss Cup — 1G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Vevey-Sports 20 01 0
21/22Yverdon Sport FC 51 00 68
1.Liga Cl. Gr. 3 — 1G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Paradiso 51 01 97
2. Liga Inter - Gr. 1 — 1G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Yverdon Sport FC II 21 00 135
USSF Div. 2 — 1G / 9M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2010Vancouver... 91 01 469
USSF Div. 2 Playoffs — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2011Vancouver... 30 01 0
1. Liga Gr. 2 — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Luzern U21 30 00 0
Europa League Qualifying — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15FC Luzern 10 00 0
1. Liga Playoff — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13FC Le Mont LS 40 00 0

Historia kontuzji (5)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
21/22 unknown injury 20.09.2021 13.10.2021 24 3
18/19 unknown injury 15.05.2019 22.05.2019 8 1
16/17 unknown injury 16.11.2016 31.12.2016 46 4
16/17 unknown injury 22.09.2016 13.10.2016 22 2
15/16 Torn knee ligaments 29.10.2015 31.12.2015 64 7

🔄 Historia transferów (20)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 01.07.2025 FC Bavois FC Bulle Transfer 25k €
24/25 27.02.2025 Vevey-Sports FC Bavois Transfer 25k €
24/25 05.07.2024 FC Naters Vevey-Sports Transfer
23/24 01.07.2023 FC Paradiso FC Naters Transfer 150k €
22/23 01.01.2023 FC Naters FC Paradiso Transfer 150k €
22/23 13.10.2022 Without Club FC Naters Transfer 150k €
22/23 01.07.2022 Yverdon Sport Without Club Transfer 150k €
18/19 04.01.2019 Stade Nyonnais Yverdon Sport Transfer 400k €
17/18 13.09.2017 Le Mont LS Stade Nyonnais Transfer 400k €
16/17 05.07.2016 FC Aarau Le Mont LS Transfer 400k €
15/16 01.07.2015 FC Luzern FC Aarau Transfer 400k €
14/15 01.07.2014 Le Mont LS FC Luzern Transfer 200k €
12/13 01.02.2013 Yverdon Sport Le Mont LS Transfer 25k €
12/13 01.07.2012 Stade Nyonnais Yverdon Sport Transfer 100k €
11/12 01.01.2012 Whitecaps Res Stade Nyonnais Transfer 50k €
10/11 01.03.2011 Vancouver Whitecaps Res Transfer 50k €
10/11 01.07.2010 Lausanne-Sport Vancouver Draft 50k €
09/10 30.06.2010 FC Bulle Lausanne-Sport Powrót z wyp. 50k €
09/10 01.02.2010 Lausanne-Sport FC Bulle Wypożyczenie 50k €
07/08 01.07.2007 Team Vaud U16 Lausanne-Sport Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Ridge Mobulu?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy