Robert Pich
⚽ Pomocnik 🏟️ FC Nitra 🏳️ Słowacja
| 📝 | Imię ojczyste | Róbert Pich |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.11.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Svidník, Słowacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Słowacja |
| 📏 | Wzrost | 173 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Nitra |
| 📅 | Dołączył | 30.07.2025 |
| 🤝 | Agent | GOLIVE SPORTS AGENCY |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Slask Wroclaw | 9 | 275 | 59 | 41 |
| MSK Zilina | 4 | 119 | 36 | 15 |
| Dukla Banska Bystrica | 2 | 53 | 10 | 2 |
| Othellos Athienou | 1 | 22 | 7 | 5 |
| Spartak Trnava | 1 | 42 | 6 | 7 |
| Legia Warsaw II | 1 | 12 | 5 | 3 |
| Legia Warszawa | 2 | 36 | 0 | 1 |
| 1.FC Kaiserslautern | 2 | 22 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ekstraklasa |
284 | 52 | 40 |
19 | 0 | 3 088 |
| Corgon Liga |
140 | 39 | 13 |
6 | 0 | 1 933 |
| Slovnaft Cup |
23 | 8 | 5 |
0 | 0 | 489 |
| Relegation Round |
13 | 7 | 3 |
3 | 0 | 155 |
| 3 Liga - Grupa I |
10 | 5 | 1 |
1 | 0 | 122 |
| UECL Quali |
7 | 5 | 0 |
0 | 0 | 95 |
| Europa League Qualifying |
14 | 4 | 6 |
1 | 0 | 531 |
| Nike Liga - Champ. G. |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 262 |
| Niké Liga |
22 | 1 | 0 |
2 | 0 | 510 |
| Puchar Polski |
14 | 1 | 2 |
0 | 0 | 105 |
| UECL Qualifiers |
4 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Cyprus League |
8 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Kypello Kyprou |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Totolotek Puchar |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2. Bundesliga |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| DFB-Pokal |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Slovenský pohár |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ekstraklasa — 52G / 284M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Legia Warszawa |
30 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Slask Wroclaw |
32 | 6 |
1 | 0 |
337 |
| 20/21 | Slask Wroclaw |
30 | 7 |
3 | 3 |
339 |
| 19/20 | Slask Wroclaw |
36 | 7 |
8 | 3 |
392 |
| 18/19 | Slask Wroclaw |
34 | 6 |
11 | 4 |
448 |
| 17/18 | Slask Wroclaw |
32 | 6 |
5 | 3 |
441 |
| 16/17 | Slask Wroclaw |
17 | 7 |
2 | 1 |
216 |
| 15/16 | Slask Wroclaw |
23 | 3 |
4 | 3 |
621 |
| 14/15 | Slask Wroclaw |
37 | 10 |
5 | 1 |
294 |
| 13/14 | Slask Wroclaw |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Corgon Liga — 39G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | MSK Zilina |
18 | 7 |
2 | 1 |
193 |
| 12/13 | MSK Zilina |
33 | 11 |
5 | 1 |
250 |
| 11/12 | MSK Zilina |
29 | 10 |
3 | 1 |
205 |
| 10/11 | MSK Zilina |
11 | 1 |
1 | 0 |
803 |
| 10/11 | Dukla Banska... |
18 | 7 |
2 | 1 |
204 |
| 09/10 | Dukla Banska... |
31 | 3 |
0 | 2 |
278 |
Slovnaft Cup — 8G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Spartak Trnava |
8 | 4 |
5 | 0 |
87 |
| 13/14 | MSK Zilina |
3 | 1 |
0 | 0 |
215 |
| 12/13 | MSK Zilina |
6 | 3 |
0 | 0 |
187 |
| 11/12 | MSK Zilina |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Relegation Round — 7G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Othellos Athienou |
13 | 7 |
3 | 3 |
155 |
3 Liga - Grupa I — 5G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Legia Warsaw II |
10 | 5 |
1 | 1 |
122 |
UECL Quali — 5G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Legia Warszawa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Slask Wroclaw |
6 | 5 |
0 | 0 |
95 |
Europa League Qualifying — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Slask Wroclaw |
4 | 1 |
2 | 0 |
360 |
| 13/14 | MSK Zilina |
6 | 3 |
3 | 0 |
171 |
| 11/12 | MSK Zilina |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | Dukla Banska... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Nike Liga - Champ. G. — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Spartak Trnava |
8 | 1 |
1 | 1 |
262 |
Niké Liga — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Spartak Trnava |
22 | 1 |
0 | 2 |
510 |
Puchar Polski — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Legia Warsaw II |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 22/23 | Legia Warszawa |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Slask Wroclaw |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Slask Wroclaw |
1 | 1 |
0 | 0 |
105 |
| 15/16 | Slask Wroclaw |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Slask Wroclaw |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Spartak Trnava |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Cyprus League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Othellos Athienou |
8 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Kypello Kyprou — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Othellos Athienou |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Totolotek Puchar — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Slask Wroclaw |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Slask Wroclaw |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. Bundesliga — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | 1.FC Kaiserslautern |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Kaiserslautern |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | 1.FC Kaiserslautern |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | MSK Zilina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Slovenský pohár — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | MSK Zilina |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Dukla Banska... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.07.2025 |
Spartak Trnava |
→ |
FC Nitra |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
08.07.2024 |
Othellos Athien |
→ |
Spartak Trnava |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
06.01.2024 |
Legia Warszawa |
→ |
Othellos Athien |
Transfer |
— |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Slask Wroclaw |
→ |
Legia Warszawa |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
12.01.2017 |
1.FC K'lautern |
→ |
Slask Wroclaw |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Slask Wroclaw |
→ |
1.FC K'lautern |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 15/16 |
09.02.2016 |
1.FC K'lautern |
→ |
Slask Wroclaw |
Wypożyczenie |
500k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Slask Wroclaw |
→ |
1.FC K'lautern |
Transfer |
500k € |
| 13/14 |
22.08.2013 |
MSK Zilina |
→ |
Slask Wroclaw |
Transfer |
400k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Banska Bystrica |
→ |
MSK Zilina |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Podbrezova |
→ |
Banska Bystrica |
Transfer |
— |
| 08/09 |
08.01.2009 |
Slavia Prague B |
→ |
Podbrezova |
Transfer |
— |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Holice |
→ |
Slavia Prague B |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
12.09.2008 |
Slavia Prague B |
→ |
Holice |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
27.08.2007 |
Stropkov Yth |
→ |
Slavia Prague B |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Robert Pich?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.