Roberto Di Maio
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ San Marino Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| La Fiorita 1967 | 5 | 116 | 13 | 1 |
| San Marino | 5 | 164 | 13 | 4 |
| Catanzaro FC | 2 | 70 | 10 | 0 |
| ASG Nocerina | 3 | 74 | 9 | 1 |
| AC Rimini 1912 | 2 | 44 | 6 | 0 |
| SS Cosmos | 2 | 68 | 3 | 0 |
| SS Matelica Calcio | 1 | 14 | 3 | 1 |
| Correggese Calcio 1948 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| AS Gubbio 1910 | 1 | 16 | 1 | 0 |
| SEF Torres 1903 | 1 | 17 | 1 | 0 |
| US Lecce | 1 | 29 | 1 | 1 |
| L'Aquila 1927 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| USD Castelnuovo Garfagnana | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Lega Pro 2 - C |
64 | 10 | 0 |
9 | 1 | 1 332 |
| Camp. Sammarinese |
100 | 8 | 1 |
18 | 1 | 4 527 |
| Serie D - D |
39 | 7 | 0 |
6 | 4 | 1 138 |
| Serie D - F |
47 | 6 | 4 |
8 | 0 | 1 352 |
| Serie B |
38 | 6 | 1 |
9 | 0 | 554 |
| Serie C2 - B |
65 | 6 | 0 |
11 | 0 | 2 072 |
| Coppa Titano |
15 | 4 | 0 |
4 | 0 | 768 |
| Serie C1 - B |
28 | 4 | 1 |
9 | 1 | 546 |
| Camp. Sammarinese II |
20 | 2 | 0 |
5 | 0 | 585 |
| Lega Pro 1 - B |
37 | 2 | 0 |
10 | 1 | 1 260 |
| Camp. Sammarinese Playoff |
24 | 1 | 0 |
3 | 0 | 450 |
| Camp. Sammarinese I |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Serie D - E |
13 | 1 | 0 |
1 | 0 | 1 055 |
| Lega Pro 2 - A |
15 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 344 |
| Coppa Lega Pro |
8 | 1 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Italy Cup |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercoppa San Marino |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Serie D |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Play-off Serie D |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Meisterrunde |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Lega Pro B |
12 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Play-off/out Lega Pro 2 |
12 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Lega Pro 1a - A |
24 | 0 | 1 |
8 | 0 | 0 |
| Supercoppa 1a D. |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Playout C1 |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Serie C1 - A |
30 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Serie C2 - A |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Lega Pro 2 - C — 10G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Catanzaro FC |
33 | 7 |
0 | 6 |
424 |
| 08/09 | Catanzaro FC |
31 | 3 |
0 | 3 |
908 |
Camp. Sammarinese — 8G / 100M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SS Cosmos |
27 | 1 |
0 | 5 |
2 298 |
| 22/23 | SS Cosmos |
26 | 2 |
0 | 8 |
1 153 |
| 21/22 | La Fiorita 1967 |
25 | 3 |
0 | 5 |
554 |
| 20/21 | La Fiorita 1967 |
14 | 2 |
1 | 0 |
522 |
| 17/18 | La Fiorita 1967 |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie D - D — 7G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Correggese Calcio... |
8 | 1 |
0 | 3 |
705 |
| 14/15 | AC Rimini 1912 |
31 | 6 |
0 | 3 |
433 |
Serie D - F — 6G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | San Marino |
33 | 3 |
3 | 6 |
987 |
| 16/17 | SS Matelica Calcio |
14 | 3 |
1 | 2 |
365 |
Serie B — 6G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | ASG Nocerina |
38 | 6 |
1 | 9 |
554 |
Serie C2 - B — 6G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | San Marino |
30 | 2 |
0 | 11 |
1 320 |
| 04/05 | San Marino |
35 | 4 |
0 | 0 |
752 |
Coppa Titano — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SS Cosmos |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | SS Cosmos |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | La Fiorita 1967 |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 20/21 | La Fiorita 1967 |
5 | 2 |
0 | 1 |
228 |
| 19/20 | La Fiorita 1967 |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Serie C1 - B — 4G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | San Marino |
28 | 4 |
1 | 9 |
546 |
Camp. Sammarinese II — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | La Fiorita 1967 |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
13 | 2 |
0 | 2 |
585 |
Lega Pro 1 - B — 2G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | L'Aquila 1927 |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 12/13 | ASG Nocerina |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | ASG Nocerina |
28 | 2 |
0 | 7 |
1 260 |
Camp. Sammarinese Playoff — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SS Cosmos |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | SS Cosmos |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | La Fiorita 1967 |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | La Fiorita 1967 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | La Fiorita 1967 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Camp. Sammarinese I — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | La Fiorita 1967 |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
6 | 1 |
0 | 1 |
540 |
Serie D - E — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Gubbio 1910 |
13 | 1 |
0 | 1 |
1 055 |
Lega Pro 2 - A — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SEF Torres 1903 |
15 | 1 |
0 | 3 |
1 344 |
Coppa Lega Pro — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | L'Aquila 1927 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | US Lecce |
5 | 1 |
0 | 2 |
270 |
| 10/11 | ASG Nocerina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | ASG Nocerina |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | ASG Nocerina |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | San Marino |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SS Cosmos |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | La Fiorita 1967 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercoppa San Marino — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | La Fiorita 1967 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | La Fiorita 1967 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | La Fiorita 1967 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | La Fiorita 1967 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | La Fiorita 1967 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie D — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | San Marino |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-off Serie D — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Correggese Calcio... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Meisterrunde — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AS Gubbio 1910 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | AC Rimini 1912 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Lega Pro B — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AC Rimini 1912 |
12 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Play-off/out Lega Pro 2 — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | SEF Torres 1903 |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | Catanzaro FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Catanzaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | San Marino |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | San Marino |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 1a - A — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | US Lecce |
24 | 0 |
1 | 8 |
0 |
Supercoppa 1a D. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | ASG Nocerina |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Playout C1 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | San Marino |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie C1 - A — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | San Marino |
30 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Serie C2 - A — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | USD Castelnuovo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
9 meczów
Nr koszulki: 13
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Uraz mięśniowy |
09.12.2016 |
19.12.2016 |
11 |
1 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Cosmos |
→ |
Retired |
Transfer |
10k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
La Fiorita |
→ |
Cosmos |
Transfer |
10k € |
| 18/19 |
25.06.2018 |
San Marino |
→ |
La Fiorita |
Transfer |
50k € |
| 17/18 |
07.07.2017 |
Correggese |
→ |
San Marino |
Transfer |
25k € |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Without Club |
→ |
Correggese |
Transfer |
50k € |
| 16/17 |
15.12.2016 |
Matelica |
→ |
Without Club |
Transfer |
50k € |
| 16/17 |
09.07.2016 |
AS Gubbio |
→ |
Matelica |
Transfer |
50k € |
| 15/16 |
12.01.2016 |
AC Rimini |
→ |
AS Gubbio |
Transfer |
25k € |
| 14/15 |
16.07.2014 |
Torres |
→ |
AC Rimini |
Transfer |
150k € |
| 13/14 |
09.01.2014 |
L'Aquila |
→ |
Torres |
Transfer |
150k € |
| 13/14 |
12.08.2013 |
Lecce |
→ |
L'Aquila |
Transfer |
150k € |
| 12/13 |
10.09.2012 |
ASG Nocerina |
→ |
Lecce |
Transfer |
175k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Catanzaro |
→ |
ASG Nocerina |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
San Marino |
→ |
Catanzaro |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Versilia 1998 |
→ |
San Marino |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Venturina |
→ |
Versilia 1998 |
Transfer |
— |
| 02/03 |
01.07.2002 |
Castelnuovo |
→ |
Venturina |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Castelfranco |
→ |
Castelnuovo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Roberto Di Maio?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.