Rodolfo Cota
⚽ Bramkarz 🏟️ CF América 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Rodolfo Cota Robles |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.07.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mazatlán, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 183 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CF América |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF América | 4 | 67 | 0 | 0 |
| Club León FC | 9 | 247 | 0 | 1 |
| Club León U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Deportivo Guadalajara | 5 | 145 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 10 | 237 | 0 | 0 |
| Deportivo Guadalajara U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Puebla FC | 1 | 41 | 0 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 4 | 28 | 0 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez (- 2011) | 1 | 20 | 0 | 0 |
| CF Pachuca Juniors | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
224 | 0 | 1 |
17 | 0 | 14 265 |
| Club World Cup Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
36 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 890 |
| Liga MX Clausura |
213 | 0 | 0 |
10 | 0 | 15 525 |
| CONCACAF CC |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
30 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 920 |
| CONCACAF CL |
29 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 520 |
| Leagues Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Club World Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Libertadores |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 930 |
| Copa MX Apertura |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 470 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 164 |
| Primera Clausura |
63 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 206 |
| Primera Apertura |
57 | 0 | 0 |
3 | 0 | 785 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| InterLiga |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Pr.A Cl |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 224M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 22/23 | Club León FC |
17 | 0 |
1 | 2 |
1 530 |
| 21/22 | Club León FC |
13 | 0 |
0 | 3 |
1 170 |
| 20/21 | Club León FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 19/20 | Club León FC |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 18/19 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 17/18 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 16/17 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 15/16 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 13/14 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 12/13 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
Club World Cup Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | Deportivo... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 15/16 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 213M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
405 |
| 23/24 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 22/23 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 21/22 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 20/21 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 19/20 | Club León FC |
10 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 18/19 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 17/18 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 16/17 | Deportivo... |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 15/16 | Deportivo... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 14/15 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 13/14 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
CONCACAF CC — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 20/21 | Club León FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Deportivo... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 21/22 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Deportivo... |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 09/10 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Leagues Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2021 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Club World Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2011 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club León U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 10/11 | CF Pachuca U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Deportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Deportivo... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
Copa MX Apertura — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Deportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Deportivo... |
9 | 0 |
0 | 1 |
840 |
| 14/15 | Puebla FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Pachuca U20 |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 11/12 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | CF Pachuca U20 |
6 | 0 |
0 | 1 |
534 |
Primera Clausura — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 10/11 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
676 |
| 09/10 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | CF Pachuca |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
14 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 10/11 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Pachuca |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | CF Pachuca |
9 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 07/08 | CF Pachuca |
12 | 0 |
0 | 1 |
425 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Pachuca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
InterLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Pr.A Cl — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Indios de Ciudad... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | CF Pachuca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
8 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
León |
→ |
América |
Wypożyczenie |
300k € |
| 24/25 |
30.06.2025 |
América |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
León |
→ |
América |
Wypożyczenie |
700k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Pachuca |
→ |
León |
Transfer |
2.8M € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Chivas |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
2.8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Pachuca |
→ |
Chivas |
Wypożyczenie |
1M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Puebla FC |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Pachuca |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
900k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Pachuca II |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 05/06 |
30.06.2006 |
Indios Chihuahua |
→ |
Pachuca II |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Pachuca II |
→ |
Indios Chihuahua |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rodolfo Cota?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.