Rodolfo Salinas
⚽ Pomocnik 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Rodolfo Salinas Ortiz |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.08.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Gómez Palacio, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 176 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 🤝 | Agent | Cesifut |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Santos Laguna | 6 | 215 | 9 | 7 |
| Celaya FC | 2 | 58 | 6 | 0 |
| Correcaminos de la UAT | 2 | 42 | 4 | 1 |
| San Luis FC | 6 | 109 | 3 | 2 |
| Atlas Guadalajara | 2 | 68 | 3 | 2 |
| Atlas Guadalajara U20 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| San Luis FC U20 (- 2013) | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Puebla FC | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Puebla FC U20 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Club Atlético Zacatepec | 1 | 21 | 0 | 2 |
| Santos Laguna U20 | 3 | 16 | 0 | 0 |
| Club San Luis | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
63 | 4 | 1 |
4 | 0 | 1 595 |
| Primera Clausura |
88 | 4 | 1 |
7 | 1 | 1 614 |
| Ascenso MX Cl. |
26 | 3 | 2 |
4 | 1 | 321 |
| Liga Expansión MX Cl. |
27 | 2 | 1 |
6 | 0 | 1 697 |
| Liga Expansión MX Ap. |
15 | 2 | 0 |
4 | 0 | 474 |
| Liga MX Apertura |
91 | 2 | 4 |
17 | 0 | 2 286 |
| Copa MX Clausura |
26 | 2 | 0 |
5 | 0 | 797 |
| Ascenso MX Ap. |
28 | 2 | 0 |
7 | 1 | 603 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
17 | 1 | 0 |
3 | 1 | 180 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Clausura |
24 | 1 | 1 |
4 | 0 | 204 |
| CONCACAF CL |
26 | 1 | 2 |
2 | 0 | 338 |
| Primera Apertura |
59 | 1 | 2 |
5 | 1 | 807 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Libertadores |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
20 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 4G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
16 | 1 |
1 | 0 |
340 |
| 14/15 | Santos Laguna |
15 | 1 |
0 | 1 |
703 |
| 13/14 | Santos Laguna |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Santos Laguna |
16 | 2 |
0 | 2 |
552 |
Primera Clausura — 4G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna |
17 | 2 |
0 | 3 |
590 |
| 10/11 | Santos Laguna |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | San Luis FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | San Luis FC |
17 | 1 |
0 | 2 |
399 |
| 07/08 | San Luis FC |
17 | 1 |
0 | 2 |
625 |
| 06/07 | Club San Luis |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Atlético... |
14 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 17/18 | Celaya FC |
12 | 3 |
0 | 3 |
321 |
Liga Expansión MX Cl. — 2G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Correcaminos de... |
13 | 1 |
1 | 2 |
437 |
| 20/21 | Correcaminos de... |
14 | 1 |
0 | 4 |
1 260 |
Liga Expansión MX Ap. — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Correcaminos de... |
15 | 2 |
0 | 4 |
474 |
Liga MX Apertura — 2G / 91M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna |
17 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna |
17 | 1 |
1 | 1 |
1 245 |
| 12/13 | Santos Laguna |
17 | 1 |
1 | 5 |
1 041 |
Copa MX Clausura — 2G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Atlético... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Celaya FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
4 | 1 |
0 | 2 |
283 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
6 | 1 |
0 | 1 |
514 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Celaya FC |
14 | 2 |
0 | 5 |
603 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC U20 |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Celaya FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Liguilla Clausura — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 1 |
0 | 1 |
204 |
| 12/13 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 07/08 | San Luis FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Santos Laguna |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 10/11 | Santos Laguna |
6 | 1 |
0 | 0 |
338 |
Primera Apertura — 1G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | San Luis FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | San Luis FC |
17 | 1 |
0 | 1 |
807 |
| 07/08 | San Luis FC |
8 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC U20... |
4 | 1 |
0 | 1 |
360 |
Libertadores — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | San Luis FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | San Luis FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Celaya FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Celaya FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | San Luis FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | San Luis FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | San Luis FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Correcaminos |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Without Club |
→ |
Correcaminos |
Transfer |
325k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Puebla FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Zacatepec |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Celaya |
→ |
Zacatepec |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Santos Laguna |
→ |
Celaya |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Celaya |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Santos Laguna |
→ |
Celaya |
Wypożyczenie |
800k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Atlas |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Santos Laguna |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
1.6M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
San Luis |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
800k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
San Luis U20 |
→ |
San Luis |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rodolfo Salinas?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.