Rodrigo Rey
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Independiente 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Rodrigo Francisco Jesús Rey |
| 🎂 | Data urodzenia | 07.03.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Río Cuarto, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 190 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Independiente |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Proyecta Players |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Independiente | 3 | 125 | 0 | 0 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 3 | 84 | 0 | 0 |
| CD Godoy Cruz Antonio Tomba | 6 | 118 | 0 | 0 |
| CA Newell's Old Boys | 1 | 2 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 19 | 0 | 0 |
| PAOK Thessaloniki | 2 | 81 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Clausura |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa Sudamericana |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Copa Argentina |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 620 |
| Playoff Torneo Apertura |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Apertura |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
106 | 0 | 0 |
5 | 0 | 9 513 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
55 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 860 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superliga |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Libertadores |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Primera División |
75 | 0 | 0 |
7 | 0 | 5 940 |
| Transición |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 620 |
| Copa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super League 1 |
57 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Kypello Elladas |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Independiente |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Copa Sudamericana — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Independiente |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Independiente |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2024 | CA Independiente |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2023 | CA Independiente |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Club de Gimnasia... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2020 | Club de Gimnasia... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | CD Godoy Cruz... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Torneo Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Independiente |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Apertura — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Independiente |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Independiente |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 2023 | CA Independiente |
27 | 0 |
0 | 0 |
2 430 |
| 2022 | Club de Gimnasia... |
27 | 0 |
0 | 2 |
2 430 |
| 2021 | Club de Gimnasia... |
25 | 0 |
0 | 1 |
2 223 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Independiente |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2023 | CA Independiente |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2022 | Club de Gimnasia... |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2021 | Club de Gimnasia... |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superliga — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD Godoy Cruz... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Libertadores — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División — 0G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
29 | 0 |
0 | 4 |
2 520 |
| 2016 | CD Godoy Cruz... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
Transición — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
Copa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League 1 — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
30 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | PAOK Thessaloniki |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Kypello Elladas — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | PAOK Thessaloniki |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | PAOK Thessaloniki |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | PAOK Thessaloniki |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Gimnasia |
→ |
Independiente |
Transfer |
1.8M € |
| 20/21 |
08.02.2021 |
PAOK Salonika |
→ |
Gimnasia |
Transfer |
1M € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Godoy Cruz |
→ |
PAOK Salonika |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 19/20 |
19.01.2020 |
PAOK Salonika |
→ |
Godoy Cruz |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
Pachuca |
→ |
PAOK Salonika |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
PAOK Salonika |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 17/18 |
12.07.2017 |
Godoy Cruz |
→ |
PAOK Salonika |
Transfer |
1.4M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Newell's |
→ |
Godoy Cruz |
Transfer |
50k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Newell's II |
→ |
Newell's |
Transfer |
50k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
River Plate II |
→ |
Newell's II |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rodrigo Rey?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.