Ettore Lagomarsini
⚽ Bramkarz 🏟️ Seravezza Pozzi Calcio 🏳️ Włochy
| 📝 | Imię ojczyste | Ettore Corrado Lagomarsini |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.01.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Milano, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Seravezza Pozzi Calcio |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Seravezza Pozzi Calcio | 5 | 144 | 0 | 0 |
| US Avellino 1912 | 1 | 32 | 0 | 0 |
| Carrarese Calcio 1908 | 3 | 118 | 0 | 0 |
| SF Aversa Normanna | 1 | 21 | 0 | 0 |
| ACR Messina | 1 | 21 | 0 | 0 |
| AC Rinascita Messina | 2 | 67 | 0 | 0 |
| Genoa U19 | 2 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie D - E |
101 | 0 | 0 |
6 | 0 | 9 090 |
| Coppa Serie D |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Play-off Serie D |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Serie D - D |
31 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 610 |
| Meisterrunde |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Serie D - G |
27 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 531 |
| PlayOff Lega Pro |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-A |
36 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| Coppa Serie C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| PlayOut Lega Pro |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Lega Pro A |
38 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 240 |
| Coppa Lega Pro |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Italy Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Lega Pro B |
33 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 782 |
| Lega Pro C |
38 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 160 |
| Supercoppa C2 |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Lega Pro 2 - B |
32 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 741 |
| Serie D - I |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 675 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Primavera A |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Primavera Fase Finale |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie D - E — 0G / 101M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Seravezza Pozzi... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Seravezza Pozzi... |
34 | 0 |
0 | 4 |
3 060 |
| 23/24 | Seravezza Pozzi... |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 22/23 | Seravezza Pozzi... |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
Coppa Serie D — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Seravezza Pozzi... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Seravezza Pozzi... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Seravezza Pozzi... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Seravezza Pozzi... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Seravezza Pozzi... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | US Avellino 1912 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Play-off Serie D — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Seravezza Pozzi... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | US Avellino 1912 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie D - D — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Seravezza Pozzi... |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 610 |
Meisterrunde — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | US Avellino 1912 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Serie D - G — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | US Avellino 1912 |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 531 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Carrarese Calcio... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Carrarese Calcio... |
36 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Coppa Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Carrarese Calcio... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
PlayOut Lega Pro — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Carrarese Calcio... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | SF Aversa Normanna |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro A — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Carrarese Calcio... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
Coppa Lega Pro — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Carrarese Calcio... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Carrarese Calcio... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | ACR Messina |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | AC Rinascita Messina |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Italy Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Carrarese Calcio... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 14/15 | ACR Messina |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Lega Pro B — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Carrarese Calcio... |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 782 |
Lega Pro C — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SF Aversa Normanna |
19 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
| 14/15 | ACR Messina |
19 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Supercoppa C2 — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | AC Rinascita Messina |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | AC Rinascita Messina |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 741 |
Serie D - I — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | AC Rinascita Messina |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 675 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Genoa U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Primavera A — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Genoa U19 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 10/11 | Genoa U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Primavera Fase Finale — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Genoa U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
09.07.2021 |
SM Avenza |
→ |
Seravezza Pozzi |
Transfer |
— |
| 19/20 |
24.08.2019 |
Avellino |
→ |
SM Avenza |
Transfer |
125k € |
| 18/19 |
21.08.2018 |
Carrarese |
→ |
Avellino |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
26.07.2016 |
ACR Messina |
→ |
Carrarese |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Aversa Norm. |
→ |
ACR Messina |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 14/15 |
10.01.2015 |
ACR Messina |
→ |
Aversa Norm. |
Wypożyczenie |
175k € |
| 12/13 |
13.07.2012 |
Genoa U19 |
→ |
Messina |
Transfer |
50k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Carrarese U19 |
→ |
Genoa U19 |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Genoa U19 |
→ |
Carrarese U19 |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Carrarese U19 |
→ |
Genoa U19 |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Carrarese Gio |
→ |
Carrarese U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ettore Lagomarsini?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.