Ross Laidlaw
⚽ Bramkarz 🏟️ Ross County FC 🏳️ Szkocja
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ross County FC | 7 | 245 | 0 | 0 |
| Dundee United FC | 1 | 20 | 0 | 0 |
| Hibernian FC | 3 | 81 | 0 | 0 |
| Raith Rovers FC | 6 | 158 | 0 | 0 |
| Elgin City FC | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
182 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 647 |
| League Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premiership |
203 | 0 | 0 |
2 | 0 | 11 925 |
| Prem. Sports Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Premiership Play-offs |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Premiership Relegation |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| SFA Cup |
24 | 0 | 0 |
3 | 0 | 940 |
| Viaplay Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Scottish Premiership Top... |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Betfred Cup |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 500 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Irn-Bru Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| SCL by Utilita |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Petrofac Tr. Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Ramsdens Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 46 |
| Scot. League Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 0G / 182M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 18/19 | Dundee United FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Hibernian FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Raith Rovers FC |
19 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 13/14 | Raith Rovers FC |
31 | 0 |
0 | 1 |
1 092 |
| 12/13 | Raith Rovers FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
855 |
| 11/12 | Raith Rovers FC |
26 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 10/11 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Ross County FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership — 0G / 203M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 305 |
| 23/24 | Ross County FC |
29 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 22/23 | Ross County FC |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
| 21/22 | Ross County FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 20/21 | Ross County FC |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 19/20 | Ross County FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 18/19 | Hibernian FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Hibernian FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Prem. Sports Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Premiership Play-offs — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Ross County FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 18/19 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premiership Relegation — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 22/23 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
SFA Cup — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 21/22 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 20/21 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
70 |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 11/12 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viaplay Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 22/23 | Ross County FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Betfred Cup — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Ross County FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 19/20 | Ross County FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 18/19 | Hibernian FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Hibernian FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Hibernian FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hibernian FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Hibernian FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Irn-Bru Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Hibernian FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SCL by Utilita — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Raith Rovers FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Elgin City FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Ramsdens Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Raith Rovers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
46 |
| 11/12 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Scot. League Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Raith Rovers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Raith Rovers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
Uraz uda (dwugłowy) |
19.11.2018 |
23.01.2019 |
66 |
11 |
| 17/18 |
Broken shoulder |
11.11.2017 |
31.05.2018 |
202 |
26 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Hibernian FC |
→ |
Ross County |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
27.05.2019 |
Dundee United |
→ |
Hibernian FC |
Powrót z wyp. |
225k € |
| 18/19 |
23.01.2019 |
Hibernian FC |
→ |
Dundee United |
Wypożyczenie |
225k € |
| 16/17 |
06.07.2016 |
Raith Rovers |
→ |
Hibernian FC |
Transfer |
175k € |
| 14/15 |
25.04.2015 |
Elgin City |
→ |
Raith Rovers |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 14/15 |
22.01.2015 |
Raith Rovers |
→ |
Elgin City |
Wypożyczenie |
175k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Raith Rov. U20 |
→ |
Raith Rovers |
Transfer |
— |
| 10/11 |
31.12.2010 |
St Andrews Utd |
→ |
Raith Rov. U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Raith Rov. U20 |
→ |
St Andrews Utd |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Raith Rovers U17 |
→ |
Raith Rov. U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ross Laidlaw?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.