Rubén Botta
⚽ Pomocnik 🏟️ CA Talleres 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Rubén Alejandro Botta Montero |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.01.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | San Juan, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Talleres |
| 📅 | Dołączył | 13.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | QUAN SPORTS ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Tigre | 5 | 116 | 11 | 12 |
| CF Pachuca | 3 | 60 | 10 | 8 |
| CA Talleres | 3 | 69 | 8 | 14 |
| SS Sambenedettese | 1 | 32 | 8 | 7 |
| SSC Bari | 2 | 74 | 7 | 13 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 4 | 87 | 6 | 5 |
| CA Colón | 2 | 17 | 3 | 1 |
| Defensa y Justicia | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Chievo Verona | 1 | 26 | 0 | 0 |
| Inter Milan | 2 | 22 | 0 | 0 |
| Inter Milan Primavera | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Libertadores |
38 | 8 | 6 |
4 | 0 | 1 053 |
| Serie C - B |
31 | 8 | 7 |
7 | 0 | 312 |
| Superliga |
49 | 6 | 2 |
4 | 0 | 1 540 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
27 | 5 | 4 |
5 | 0 | 885 |
| Liga MX Apertura |
27 | 5 | 3 |
6 | 0 | 611 |
| Serie C-C |
27 | 4 | 6 |
2 | 1 | 402 |
| Final |
9 | 3 | 1 |
3 | 0 | 255 |
| Liga MX Clausura |
18 | 3 | 3 |
3 | 0 | 709 |
| Serie B |
38 | 2 | 3 |
4 | 0 | 694 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
21 | 2 | 5 |
8 | 0 | 724 |
| Copa Sudamericana |
14 | 2 | 1 |
4 | 0 | 338 |
| Inicial |
15 | 2 | 0 |
1 | 0 | 316 |
| CONCACAF CL |
1 | 2 | 2 |
0 | 0 | 45 |
| Italy Cup |
4 | 1 | 1 |
1 | 0 | 243 |
| Copa Argentina |
14 | 1 | 4 |
5 | 0 | 70 |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superc. Serie C |
1 | 0 | 3 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Clausura |
51 | 0 | 3 |
7 | 0 | 0 |
| Apertura |
39 | 0 | 4 |
5 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primera División |
16 | 0 | 2 |
4 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Serie A |
46 | 0 | 0 |
6 | 1 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera B |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Libertadores — 8G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
4 | 1 |
1 | 0 |
252 |
| 2024 | CA Talleres |
7 | 2 |
1 | 0 |
239 |
| 2020 | Defensa y Justicia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CA San Lorenzo de... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CA San Lorenzo de... |
9 | 1 |
0 | 1 |
380 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
9 | 4 |
4 | 2 |
182 |
Serie C - B — 8G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SS Sambenedettese |
31 | 8 |
7 | 7 |
312 |
Superliga — 6G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Defensa y Justicia |
7 | 1 |
0 | 2 |
559 |
| 2020 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA San Lorenzo de... |
19 | 2 |
2 | 0 |
669 |
| 2018 | CA San Lorenzo de... |
22 | 3 |
0 | 2 |
312 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Talleres |
13 | 2 |
3 | 1 |
478 |
| 2023 | CA Colón |
14 | 3 |
1 | 4 |
407 |
Liga MX Apertura — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
10 | 3 |
0 | 0 |
85 |
| 15/16 | CF Pachuca |
17 | 2 |
3 | 6 |
526 |
Serie C-C — 4G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SSC Bari |
27 | 4 |
6 | 2 |
402 |
Final — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
9 | 3 |
1 | 3 |
255 |
Liga MX Clausura — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
3 | 1 |
0 | 0 |
226 |
| 15/16 | CF Pachuca |
15 | 2 |
3 | 3 |
483 |
Serie B — 2G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SSC Bari |
38 | 2 |
3 | 4 |
694 |
Liga Profesional (- 23/24) — 2G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Talleres |
21 | 2 |
5 | 8 |
724 |
Copa Sudamericana — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA San Lorenzo de... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
8 | 2 |
1 | 2 |
338 |
Inicial — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
15 | 2 |
0 | 1 |
316 |
CONCACAF CL — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
1 | 2 |
2 | 0 |
45 |
Italy Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SSC Bari |
3 | 1 |
1 | 1 |
243 |
| 13/14 | Inter Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
1 | 1 |
0 | 0 |
70 |
| 2024 | CA Talleres |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2023 | CA Colón |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | CA San Lorenzo de... |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
4 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CA Colón |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SSC Bari |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superc. Serie C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SSC Bari |
1 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | SSC Bari |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
6 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Club Atlético Tigre |
19 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | Club Atlético Tigre |
13 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2009 | Club Atlético Tigre |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Apertura — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Talleres |
13 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2012 | Club Atlético Tigre |
11 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2011 | Club Atlético Tigre |
13 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2009 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SS Sambenedettese |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA San Lorenzo de... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera División — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA San Lorenzo de... |
16 | 0 |
2 | 4 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Serie A — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Chievo Verona |
26 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 13/14 | Inter Milan |
20 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Inter Milan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera B — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Inter Milan... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Problemy mięśniowe |
06.08.2025 |
14.08.2025 |
9 |
1 |
| 24/25 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
06.04.2025 |
01.05.2025 |
26 |
5 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
25.07.2024 |
19.08.2024 |
26 |
5 |
| 23/24 |
flu |
31.05.2024 |
04.06.2024 |
5 |
1 |
| 21/22 |
Uraz łąkotki |
24.01.2022 |
18.02.2022 |
26 |
5 |
| 20/21 |
Problemy mięśniowe |
13.11.2020 |
21.11.2020 |
9 |
1 |
| 14/15 |
bruise |
03.10.2014 |
29.11.2014 |
58 |
8 |
| 12/13 |
Cruciate ligament surgery |
01.05.2013 |
20.12.2013 |
234 |
30 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
13.01.2024 |
Colon |
→ |
CA Talleres |
Transfer |
900k € |
| 23/24 |
04.08.2023 |
Bari |
→ |
Colon |
Transfer |
900k € |
| 21/22 |
12.08.2021 |
Sambenedettese |
→ |
Bari |
Transfer |
1M € |
| 20/21 |
13.10.2020 |
Defensa |
→ |
Sambenedettese |
Transfer |
1.2M € |
| 19/20 |
14.01.2020 |
San Lorenzo |
→ |
Defensa |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
30.01.2017 |
Pachuca |
→ |
San Lorenzo |
Transfer |
2.3M € |
| 15/16 |
04.07.2015 |
Inter |
→ |
Pachuca |
Transfer |
3M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Chievo Verona |
→ |
Inter |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 14/15 |
26.08.2014 |
Inter |
→ |
Chievo Verona |
Wypożyczenie |
4.5M € |
| 13/14 |
03.01.2014 |
AS Livorno |
→ |
Inter |
Transfer |
5M € |
| 13/14 |
29.08.2013 |
Tigre |
→ |
AS Livorno |
Transfer |
5M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Tigre U20 |
→ |
Tigre |
Transfer |
50k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
CABJ U20 |
→ |
Tigre U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rubén Botta?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.