Rubens Sambueza
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Deportivo Maipú 🏳️ Argentina Mexico
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF América | 8 | 198 | 26 | 47 |
| Deportivo Toluca | 5 | 127 | 21 | 39 |
| Estudiantes Tecos | 2 | 59 | 7 | 19 |
| Club Deportivo Maipú | 2 | 40 | 6 | 12 |
| CA River Plate | 5 | 95 | 6 | 15 |
| Estudiantes Tecos U20 | 2 | 5 | 5 | 0 |
| UNAM Pumas | 1 | 35 | 4 | 3 |
| Tecos de la UAG | 2 | 33 | 3 | 11 |
| Club León FC | 1 | 15 | 2 | 2 |
| CF América U20 | 2 | 4 | 2 | 0 |
| Atlético de San Luis | 2 | 30 | 1 | 5 |
| CF Pachuca | 1 | 26 | 1 | 6 |
| Deportivo Toluca U20 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Atlético San Luis U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CR Flamengo | 1 | 7 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
156 | 26 | 42 |
40 | 4 | 7 486 |
| Liga MX Clausura |
125 | 12 | 30 |
45 | 1 | 3 847 |
| Primera Clausura |
56 | 8 | 13 |
20 | 1 | 2 534 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
7 | 6 | 0 |
2 | 0 | 301 |
| Primera Nacional |
35 | 5 | 10 |
10 | 0 | 412 |
| Primera Apertura |
59 | 5 | 17 |
20 | 0 | 767 |
| Liguilla Clausura |
34 | 4 | 10 |
10 | 0 | 940 |
| Copa MX Clausura |
14 | 4 | 2 |
2 | 0 | 894 |
| Libertadores |
30 | 3 | 2 |
2 | 2 | 1 085 |
| Copa MX Apertura |
13 | 3 | 0 |
2 | 0 | 454 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 301 |
| Clausura |
37 | 2 | 8 |
5 | 0 | 1 047 |
| Liguilla Apertura |
32 | 1 | 3 |
15 | 1 | 180 |
| Prim. Nacional - Reducido |
5 | 1 | 2 |
1 | 0 | 429 |
| Apertura |
25 | 1 | 4 |
4 | 0 | 430 |
| CONCACAF CL |
20 | 1 | 11 |
4 | 0 | 806 |
| InterLiga |
4 | 1 | 3 |
1 | 0 | 267 |
| Club World Cup |
5 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Série A |
7 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
5 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 26G / 156M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlético de San Luis |
13 | 1 |
1 | 1 |
231 |
| 21/22 | Deportivo Toluca |
16 | 4 |
6 | 5 |
343 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
17 | 3 |
4 | 5 |
483 |
| 19/20 | CF Pachuca |
16 | 1 |
4 | 3 |
1 283 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
10 | 4 |
3 | 2 |
188 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
15 | 1 |
7 | 2 |
1 160 |
| 16/17 | CF América |
16 | 1 |
2 | 7 |
1 394 |
| 15/16 | CF América |
13 | 1 |
2 | 3 |
956 |
| 14/15 | CF América |
12 | 1 |
7 | 4 |
1 003 |
| 13/14 | CF América |
16 | 5 |
3 | 3 |
213 |
| 12/13 | CF América |
12 | 4 |
3 | 5 |
232 |
Liga MX Clausura — 12G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Atlético de San Luis |
14 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
16 | 1 |
6 | 6 |
1 369 |
| 19/20 | CF Pachuca |
8 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 18/19 | Club León FC |
9 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
15 | 2 |
3 | 5 |
636 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
8 | 1 |
1 | 4 |
587 |
| 15/16 | CF América |
15 | 4 |
6 | 6 |
299 |
| 14/15 | CF América |
15 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 13/14 | CF América |
14 | 2 |
2 | 4 |
595 |
| 12/13 | CF América |
11 | 2 |
5 | 5 |
361 |
Primera Clausura — 8G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Estudiantes Tecos |
13 | 3 |
1 | 5 |
321 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos |
14 | 1 |
7 | 5 |
1 088 |
| 09/10 | Tecos de la UAG |
12 | 2 |
3 | 4 |
465 |
| 07/08 | UNAM Pumas |
17 | 2 |
2 | 6 |
660 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 6G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF América U20 |
1 | 1 |
0 | 0 |
59 |
| 11/12 | Estudiantes Tecos... |
3 | 4 |
0 | 1 |
62 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos... |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Primera Nacional — 5G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Deportivo Maipú |
9 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2023 | Club Deportivo Maipú |
26 | 5 |
9 | 7 |
412 |
Primera Apertura — 5G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Estudiantes Tecos |
16 | 3 |
7 | 8 |
439 |
| 10/11 | Estudiantes Tecos |
16 | 0 |
4 | 5 |
0 |
| 09/10 | Tecos de la UAG |
15 | 0 |
5 | 4 |
0 |
| 07/08 | UNAM Pumas |
12 | 2 |
1 | 3 |
328 |
Liguilla Clausura — 4G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Atlético de San Luis |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
3 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 18/19 | Club León FC |
5 | 1 |
1 | 0 |
310 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 1 |
1 | 3 |
540 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 15/16 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF América |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | CF América |
6 | 0 |
2 | 3 |
0 |
Copa MX Clausura — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Club León FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 1 |
1 | 0 |
340 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
2 | 1 |
0 | 1 |
170 |
| 12/13 | CF América |
5 | 1 |
1 | 1 |
294 |
Libertadores — 3G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Tecos de la UAG |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2009 | CA River Plate |
5 | 1 |
0 | 1 |
423 |
| 2007 | CA River Plate |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2005 | CA River Plate |
10 | 1 |
1 | 0 |
224 |
| 2004 | CA River Plate |
9 | 1 |
0 | 0 |
438 |
Copa MX Apertura — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
3 | 1 |
0 | 1 |
198 |
| 16/17 | CF América |
7 | 2 |
0 | 1 |
256 |
| 12/13 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Atlético San Luis... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
150 |
| 15/16 | CF América U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
151 |
| 12/13 | CF América U20 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Clausura — 2G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CA River Plate |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | CA River Plate |
4 | 1 |
0 | 0 |
175 |
| 2005 | CA River Plate |
14 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
13 | 1 |
4 | 3 |
872 |
Liguilla Apertura — 1G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Deportivo Toluca |
2 | 1 |
1 | 1 |
180 |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | CF América |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | CF América |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | CF América |
3 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 13/14 | CF América |
6 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 12/13 | CF América |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club Deportivo Maipú |
5 | 1 |
2 | 1 |
429 |
Apertura — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CA River Plate |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2006 | CA River Plate |
5 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 2005 | CA River Plate |
8 | 1 |
2 | 1 |
430 |
| 2004 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CF América |
9 | 1 |
7 | 1 |
806 |
| 14/15 | CF América |
7 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 13/14 | CF América |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
InterLiga — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Tecos de la UAG |
4 | 1 |
3 | 1 |
267 |
Club World Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2016 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CF América |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CR Flamengo |
7 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | CA River Plate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | CA River Plate |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2004 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Złamanie śródstopia |
12.09.2022 |
12.09.2022 |
1 |
1 |
| 18/19 |
Złamanie śródstopia |
21.01.2019 |
20.03.2019 |
59 |
12 |
| 18/19 |
Uraz mięśniowy |
08.08.2018 |
31.08.2018 |
24 |
6 |
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
02.07.2025 |
Camioneros |
→ |
Dep. Maipú |
Transfer |
— |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Career break |
→ |
Camioneros |
Transfer |
— |
| 22/23 |
18.12.2023 |
Dep. Maipú |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 22/23 |
06.01.2023 |
San Luis |
→ |
Dep. Maipú |
Transfer |
500k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Toluca |
→ |
San Luis |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
León |
→ |
Toluca |
Transfer |
800k € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Toluca |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 20/21 |
14.07.2020 |
León |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
800k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Pachuca |
→ |
León |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 19/20 |
31.07.2019 |
León |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Toluca |
→ |
León |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
América |
→ |
Toluca |
Transfer |
1.8M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Tecos |
→ |
América |
Transfer |
1.8M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
River Plate |
→ |
Tecos |
Transfer |
1.3M € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
UAG Tecos |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
River Plate |
→ |
UAG Tecos |
Wypożyczenie |
700k € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Flamengo |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 08/09 |
01.08.2008 |
River Plate |
→ |
Flamengo |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
UNAM Pumas |
→ |
River Plate |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
River Plate |
→ |
UNAM Pumas |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.11.2003 |
River Plate U20 |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Rubens Sambueza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.