Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Rudy Camacho
Rudy Camacho

Rudy Camacho

⚽ Obrońca 🏟️ Columbus Crew 🏳️ Francja
376
Meczów
15
Goli
4
Asyst
58
Żółtych
7
Czerwonych
18 540
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteRudy Adrien Camacho
🎂Data urodzenia04.03.1991 (35 lat)
📍Miejsce urodzeniaL'Arbresle, Francja
🏳️ObywatelstwoFrancja
📏Wzrost186 cm
PozycjaObrońca
🏟️Aktualny klubColumbus Crew
📅Dołączył31.07.2023
📄Kontrakt do31.12.2025

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
CF Montréal49761
KVRS Waasland - SK Beveren26840
Montreal Impact48521
CS Sedan-Ardennes26421
Columbus Crew36111
AS Nancy-Lorraine1100

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
MLS 19581 2849 889
JPL 5620 1414 938
CONCACAF CL 610 00238
Croky Cup 510 00270
JPL Playoff II 710 21540
Coupe de France 610 10270
CFA - Grp. A 2910 212 395
CONCACAF Champions Cup 600 000
MLS Cup Playoffs 1101 400
Campeones Cup 100 000
Leagues Cup 700 100
Canadian Championship 1601 200
MLS is Back 100 000
Championnat National 2901 400
Ligue 1 100 000

📋 Szczegóły per sezon

MLS — 8G / 195M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Columbus Crew 301 13 2 317
2023Columbus Crew 110 01 0
2023CF Montréal 201 04 1 613
2022CF Montréal 291 06 2 480
2021CF Montréal 313 06 915
2020Montreal Impact 171 02 1 100
2019Montreal Impact 311 04 1 464
2018Montreal Impact 260 02 0
JPL — 2G / 56M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18KVRS Waasland -... 271 09 2 430
16/17KVRS Waasland -... 291 05 2 508
CONCACAF CL — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22CF Montréal 41 00 238
19/20Montreal Impact 20 00 0
Croky Cup — 1G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18KVRS Waasland -... 31 00 270
16/17KVRS Waasland -... 20 00 0
JPL Playoff II — 1G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17KVRS Waasland -... 71 02 540
Coupe de France — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16CS Sedan-Ardennes 31 01 270
14/15CS Sedan-Ardennes 30 00 0
CFA - Grp. A — 1G / 29M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15CS Sedan-Ardennes 291 02 2 395
CONCACAF Champions Cup — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Columbus Crew 60 00 0
MLS Cup Playoffs — 0G / 11M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Columbus Crew 20 00 0
2023Columbus Crew 60 03 0
2022CF Montréal 20 01 0
2020Montreal Impact 10 10 0
Campeones Cup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Columbus Crew 10 00 0
Leagues Cup — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Columbus Crew 50 01 0
2023CF Montréal 20 00 0
Canadian Championship — 0G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2023CF Montréal 40 01 0
2022CF Montréal 20 01 0
2021CF Montréal 30 10 0
2019Montreal Impact 60 00 0
2018Montreal Impact 10 00 0
MLS is Back — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Montreal Impact 10 00 0
Championnat National — 0G / 29M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16CS Sedan-Ardennes 290 14 0
Ligue 1 — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
11/12AS Nancy-Lorraine 10 00 0

Historia kontuzji (5)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
24/25 Uraz uda (dwugłowy) 20.02.2025 205 33
23/24 Uraz pachwiny 25.03.2024 08.04.2024 15 3
22/23 Injury to abdominal muscles 02.06.2023 07.06.2023 6 1
19/20 Uraz kolana 21.02.2020 10.08.2020 172 8
18/19 Uraz łydki 05.07.2018 13.07.2018 9 2

🔄 Historia transferów (6)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
23/24 31.07.2023 Montréal Columbus Transfer 600k €
17/18 22.03.2018 Waasland-Beveren Montreal Transfer 900k €
16/17 01.07.2016 CS Sedan Waasland-Beveren Transfer
14/15 01.07.2014 AS Lyon-Duchère CS Sedan Transfer
12/13 03.07.2012 AS Nancy B AS Lyon-Duchère Transfer
09/10 01.07.2009 AS Nancy U19 AS Nancy B Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Rudy Camacho?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy