Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Sébastien Faure
Sébastien Faure

Sébastien Faure

⚽ Obrońca 🏟️ FC Limonest 🏳️ Francja
335
Meczów
4
Goli
5
Asyst
42
Żółtych
4
Czerwonych
5 213
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia02.01.1991 (35 lat)
📍Miejsce urodzeniaLyon, Francja
🏳️ObywatelstwoFrancja
📏Wzrost185 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubFC Limonest
📅Dołączył01.07.2022

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
FC Limonest47610
Monts d'Or Anse Foot36911
Monts d'Or Azergues Foot1210
Rangers FC310314
Grand Ouest Association Lyonnaise FC22700
Olympique Lyon B34600
Olympique Lyon21200

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
N3 - AuRA 2610 602 335
National 2 - Grp. D 2011 201 440
CFA - Grp. C 3110 60180
League Two 2611 201 258
National 2 - Grp. C 3100 300
National 3 - Grp. I 2300 200
National 3 - Grp. K 2000 410
Coupe de France 500 100
National 2 - Grp. A 2600 510
National 2 - Grp. B 2200 410
CFA - Grp. B 1700 210
Championship 1901 000
League Cup 300 000
Petrofac Tr. Cup 300 000
SFA Cup 1000 000
League One 3401 200
Ramsdens Cup 600 200
Scot. League Cup 201 000
Ligue 1 700 000
Champions League 300 000
Coupe de la Ligue 100 100

📋 Szczegóły per sezon

N3 - AuRA — 1G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23FC Limonest 261 06 2 335
National 2 - Grp. D — 1G / 20M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Monts d'Or Anse Foot 201 12 1 440
CFA - Grp. C — 1G / 31M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Monts d'Or... 21 01 180
10/11Olympique Lyon B 290 05 0
League Two — 1G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Rangers FC 261 12 1 258
National 2 - Grp. C — 0G / 31M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26FC Limonest 40 01 0
21/22Grand Ouest... 250 02 0
20/21Grand Ouest... 20 00 0
National 3 - Grp. I — 0G / 23M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25FC Limonest 230 02 0
National 3 - Grp. K — 0G / 20M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24FC Limonest 200 04 0
Coupe de France — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24FC Limonest 10 01 0
22/23FC Limonest 20 00 0
17/18Monts d'Or Anse Foot 10 00 0
08/09Olympique Lyon 10 00 0
National 2 - Grp. A — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Monts d'Or Anse Foot 260 05 0
National 2 - Grp. B — 0G / 22M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Monts d'Or Anse Foot 220 04 0
CFA - Grp. B — 0G / 17M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16Olympique Lyon B 20 00 0
11/12Olympique Lyon B 150 02 0
Championship — 0G / 19M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Rangers FC 190 10 0
League Cup — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Rangers FC 20 00 0
13/14Rangers FC 10 00 0
Petrofac Tr. Cup — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Rangers FC 30 00 0
SFA Cup — 0G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15Rangers FC 20 00 0
13/14Rangers FC 60 00 0
12/13Rangers FC 20 00 0
League One — 0G / 34M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Rangers FC 340 12 0
Ramsdens Cup — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14Rangers FC 50 01 0
12/13Rangers FC 10 01 0
Scot. League Cup — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13Rangers FC 20 10 0
Ligue 1 — 0G / 7M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11Olympique Lyon 10 00 0
08/09Olympique Lyon 60 00 0
Champions League — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09Olympique Lyon 30 00 0
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09Olympique Lyon 10 01 0

🏳️ Kadra narodowa

15 meczów
Były kadrowicz
10 meczów
Były kadrowicz
12 meczów
Były kadrowicz
9 meczów
Były kadrowicz

🔄 Historia transferów (6)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
22/23 01.07.2022 GOAL FC FC Limonest Transfer
16/17 29.09.2016 Without Club MDA Chasselay Transfer
16/17 01.07.2016 Olymp. Lyon B Without Club Transfer
15/16 01.07.2015 Rangers Olymp. Lyon B Transfer 200k €
12/13 21.08.2012 Olympique Lyon Rangers Transfer 300k €
08/09 01.07.2008 Olymp. Lyon U19 Olympique Lyon Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Sébastien Faure?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy