Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Samuel Atrous
Samuel Atrous

Samuel Atrous

⚽ Bramkarz 🏟️ Wasquehal Football 🏳️ France Algeria
320
Meczów
0
Goli
0
Asyst
4
Żółtych
0
Czerwonych
20 070
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia14.02.1990 (36 lat)
📍Miejsce urodzeniaWattrelos, Francja
🏳️ObywatelstwoFrance Algeria
📏Wzrost190 cm
PozycjaBramkarz
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubWasquehal Football
📅Dołączył18.07.2024
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝Agentno agent

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Wasquehal Football510200
Entente Feignies Aulnoye FC12900
AS Beauvais Oise23000
FC Chambly Oise B22000
FC Chambly Oise21200
Iris Club de Croix24700
RC Lens56900
RC Lens B1500
Aviron Bayonnais1600

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
National 2 - Grp. B 4000 103 600
National 2 - Grp. C 3000 202 700
Coupe de France 2600 001 620
National 2 - Grp. D 2500 001 080
N3 - HtsdeFrance 7000 106 210
Championnat National 1600 00180
CFA - Grp. B 2900 002 475
CFA - Grp. A 2200 001 980
Ligue 1 2200 0090
Ligue 2 3800 00135
Coupe de la Ligue 200 000

📋 Szczegóły per sezon

National 2 - Grp. B — 0G / 40M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26Wasquehal Football 40 00 360
22/23Wasquehal Football 270 01 2 430
20/21AS Beauvais Oise 90 00 810
National 2 - Grp. C — 0G / 30M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Wasquehal Football 300 02 2 700
Coupe de France — 0G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Wasquehal Football 10 00 90
23/24Entente Feignies... 40 00 360
22/23Wasquehal Football 30 00 270
21/22Wasquehal Football 30 00 270
20/21AS Beauvais Oise 40 00 360
19/20AS Beauvais Oise 10 00 90
17/18FC Chambly Oise 10 00 0
16/17Iris Club de Croix 10 00 90
13/14RC Lens 20 00 0
12/13RC Lens 40 00 0
11/12Aviron Bayonnais 10 00 90
10/11RC Lens 10 00 0
National 2 - Grp. D — 0G / 25M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Entente Feignies... 250 00 1 080
N3 - HtsdeFrance — 0G / 70M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Wasquehal Football 260 00 2 340
19/20AS Beauvais Oise 160 00 1 440
18/19FC Chambly Oise B 130 00 1 170
17/18FC Chambly Oise B 70 00 540
17/18Wasquehal Football 80 01 720
Championnat National — 0G / 16M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19FC Chambly Oise 60 00 90
17/18FC Chambly Oise 50 00 0
11/12Aviron Bayonnais 50 00 90
CFA - Grp. B — 0G / 29M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Iris Club de Croix 290 00 2 475
CFA - Grp. A — 0G / 22M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16Iris Club de Croix 170 00 1 530
14/15RC Lens B 50 00 450
Ligue 1 — 0G / 22M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
14/15RC Lens 50 00 90
10/11RC Lens 50 00 0
09/10RC Lens 120 00 0
Ligue 2 — 0G / 38M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
13/14RC Lens 50 00 0
12/13RC Lens 330 00 135
Coupe de la Ligue — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13RC Lens 10 00 0
10/11RC Lens 10 00 0

🏳️ Kadra narodowa

1 meczów
Były kadrowicz
Były kadrowicz

🔄 Historia transferów (13)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 18.07.2024 EFAFC Wasquehal Transfer
23/24 09.08.2023 Wasquehal EFAFC Transfer
21/22 01.07.2021 AS Beauvais Wasquehal Transfer
19/20 05.07.2019 FC Chambly Oise AS Beauvais Transfer 100k €
17/18 10.11.2017 Wasquehal FC Chambly Oise Transfer 100k €
17/18 01.07.2017 IC de Croix Wasquehal Transfer 100k €
15/16 24.11.2015 Without Club IC de Croix Transfer 100k €
15/16 01.07.2015 RC Lens B Without Club Transfer 100k €
14/15 20.12.2014 Without Club RC Lens B Transfer 100k €
14/15 01.07.2014 Lens Without Club Transfer 100k €
11/12 12.01.2012 Bayonne Lens Powrót z wyp. 250k €
11/12 01.08.2011 Lens Bayonne Wypożyczenie 250k €
09/10 01.07.2009 RC Lens B Lens Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Samuel Atrous?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy