Samuel Xavier
⚽ Obrońca 🏟️ Fluminense Football Club 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Samuel Xavier Brito |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.06.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 166 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Fluminense Football Club |
| 📅 | Dołączył | 05.03.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Mab Gestão e ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fluminense Football Club | 5 | 266 | 11 | 13 |
| Ceará Sporting Club | 5 | 226 | 10 | 20 |
| Sport Club do Recife | 3 | 159 | 3 | 6 |
| Paulista FC (SP) | 3 | 42 | 1 | 0 |
| Clube Atlético Mineiro | 1 | 25 | 0 | 2 |
| AD São Caetano (SP) | 2 | 81 | 0 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
334 | 8 | 24 |
71 | 3 | 11 192 |
| Copa do Nordeste |
39 | 3 | 2 |
8 | 0 | 1 748 |
| Campeonato Cearense - Group |
31 | 3 | 3 |
3 | 0 | 827 |
| Copa do Brasil |
65 | 2 | 3 |
10 | 0 | 923 |
| Libertadores |
32 | 2 | 1 |
5 | 0 | 466 |
| Copa Sudamericana |
23 | 1 | 3 |
3 | 1 | 312 |
| Campeonato Carioca |
35 | 1 | 0 |
6 | 0 | 615 |
| Campeonato Carioca - Final |
9 | 1 | 0 |
0 | 1 | 252 |
| Campeonato Cearense - Finals |
14 | 1 | 0 |
3 | 0 | 343 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
23 | 1 | 1 |
9 | 0 | 450 |
| Série B |
95 | 1 | 3 |
19 | 0 | 2 784 |
| Campeonato Paulista |
55 | 1 | 1 |
10 | 1 | 309 |
| Club World Cup |
8 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Mineiro |
14 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Campeonato Pernambucano |
21 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 8G / 334M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
17 | 2 |
1 | 3 |
575 |
| 2024 | Fluminense... |
32 | 0 |
2 | 5 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
28 | 1 |
2 | 7 |
2 115 |
| 2022 | Fluminense... |
36 | 2 |
2 | 5 |
1 415 |
| 2021 | Fluminense... |
30 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
28 | 1 |
3 | 7 |
2 386 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
33 | 0 |
3 | 10 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
26 | 1 |
5 | 8 |
2 196 |
| 2018 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
33 | 0 |
2 | 7 |
0 |
| 2016 | Sport Club do Recife |
35 | 0 |
1 | 9 |
0 |
| 2015 | Sport Club do Recife |
33 | 1 |
2 | 6 |
2 505 |
Copa do Nordeste — 3G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
8 | 1 |
0 | 2 |
713 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
8 | 1 |
2 | 1 |
585 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Sport Club do Recife |
5 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 3G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
5 | 1 |
2 | 1 |
450 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
10 | 2 |
0 | 1 |
377 |
Copa do Brasil — 2G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
7 | 1 |
0 | 0 |
328 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Clube Atlético... |
6 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
7 | 1 |
0 | 2 |
595 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Paulista FC (SP) |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Paulista FC (SP) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
12 | 2 |
1 | 2 |
466 |
| 2022 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Sudamericana — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
5 | 1 |
1 | 0 |
312 |
| 2022 | Fluminense... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | Clube Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
7 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2016 | Sport Club do Recife |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Sport Club do Recife |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
10 | 1 |
0 | 3 |
615 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Fluminense... |
3 | 1 |
0 | 0 |
252 |
| 2022 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 1 |
0 | 2 |
343 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Sport Club do Recife |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Sport Club do Recife |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
5 | 1 |
0 | 2 |
450 |
Série B — 1G / 95M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Ceará Sporting Club |
34 | 1 |
2 | 9 |
2 784 |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
31 | 0 |
1 | 6 |
0 |
| 2012 | AD São Caetano (SP) |
30 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Campeonato Paulista — 1G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | AD São Caetano (SP) |
18 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2012 | Paulista FC (SP) |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2011 | Paulista FC (SP) |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2010 | Paulista FC (SP) |
9 | 1 |
0 | 2 |
309 |
Club World Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Clube Atlético... |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Campeonato Pernambucano — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Sport Club do Recife |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2016 | Sport Club do Recife |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Thigh problems |
29.08.2025 |
— |
16 |
3 |
| 23/24 |
Knee problems |
18.06.2024 |
23.06.2024 |
6 |
2 |
| 23/24 |
Broken foot |
27.04.2024 |
10.06.2024 |
45 |
9 |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
08.05.2023 |
15.05.2023 |
8 |
2 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
05.03.2021 |
Ceará SC |
→ |
Fluminense |
Transfer |
750k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Sport Recife |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
1.3M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Ceará SC |
→ |
Sport Recife |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 17/18 |
18.05.2018 |
Sport Recife |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 17/18 |
11.05.2018 |
Atlético-MG |
→ |
Sport Recife |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Sport Recife |
→ |
Atlético-MG |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 14/15 |
15.05.2015 |
Ceará SC |
→ |
Sport Recife |
Transfer |
600k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
São Caetano |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
— |
| 11/12 |
07.05.2012 |
Paulista-SP |
→ |
São Caetano |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Paulista-SP U20 |
→ |
Paulista-SP U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Samuel Xavier?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.