Sander Boschker
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Holandia
| 📝 | Imię ojczyste | Sander Bernard Jozef Boschker |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.10.1970 (55 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lichtenvoorde, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2014 |
| 🤝 | Agent | JB Sports2Business ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Twente Enschede FC | 23 | 768 | 0 | 0 |
| FC Twente Enschede U21 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| KPN Telecomp. |
68 | 0 | 0 |
0 | 0 | 6 059 |
| Amstel Cup |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 220 |
| UI Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| PTT Telecomp. |
188 | 0 | 0 |
3 | 0 | 16 831 |
| UEFA Cup |
26 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 220 |
| KNVB Beker |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 115 |
| Eredivisie |
301 | 0 | 0 |
13 | 0 | 21 097 |
| Play-Offs Conference League |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 617 |
| Beloften nacompetitie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
25 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Beloften Eredivisie |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 114 |
| Johan Cruijff Schaal |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Champions League |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Gatorade Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| KPN Eredivisie |
67 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 938 |
📋 Szczegóły per sezon
KPN Telecomp. — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 98/99 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 999 |
Amstel Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 98/99 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 97/98 | Twente Enschede FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 96/97 | Twente Enschede FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 95/96 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 00/01 | Twente Enschede FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
510 |
UI Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 06/07 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
PTT Telecomp. — 0G / 188M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 96/97 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 050 |
| 95/96 | Twente Enschede FC |
24 | 0 |
0 | 1 |
2 125 |
| 94/95 | Twente Enschede FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
2 700 |
| 93/94 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 92/93 | Twente Enschede FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
766 |
| 91/92 | Twente Enschede FC |
23 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
UEFA Cup — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 94/95 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 93/94 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 89/90 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Twente Enschede FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
750 |
| 07/08 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 01/02 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
KNVB Beker — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 94/95 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 93/94 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 92/93 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 09/10 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 08/09 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
600 |
| 07/08 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Eredivisie — 0G / 301M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 89/90 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Twente Enschede FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
20 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
22 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 10/11 | Twente Enschede FC |
30 | 0 |
0 | 0 |
271 |
| 09/10 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 015 |
| 08/09 | Twente Enschede FC |
29 | 0 |
0 | 1 |
2 565 |
| 07/08 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 4 |
3 060 |
| 06/07 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 007 |
| 05/06 | Twente Enschede FC |
26 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 04/05 | Twente Enschede FC |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 564 |
| 02/03 | Twente Enschede FC |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 835 |
Play-Offs Conference League — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 06/07 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
537 |
Beloften nacompetitie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Twente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Twente Enschede FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Beloften Eredivisie — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Twente... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
24 |
| 08/09 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 03/04 | Ajax Amsterdam |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Gatorade Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
KPN Eredivisie — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Twente Enschede FC |
33 | 0 |
0 | 2 |
2 962 |
| 00/01 | Twente Enschede FC |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 976 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 22
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 13/14 |
Calf problems |
17.10.2013 |
27.02.2014 |
134 |
18 |
| 12/13 |
Calf problems |
14.02.2013 |
15.05.2013 |
91 |
14 |
| 11/12 |
Calf problems |
17.07.2012 |
29.08.2012 |
44 |
9 |
| 11/12 |
Calf problems |
24.11.2011 |
15.02.2012 |
84 |
10 |
| 11/12 |
Calf problems |
16.09.2011 |
26.10.2011 |
41 |
11 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Twente FC |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Ajax |
→ |
Twente FC |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Twente FC |
→ |
Ajax |
Transfer |
— |
| 89/90 |
01.07.1989 |
FC Twente U19 |
→ |
Twente FC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sander Boschker?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.