Tobias Becker
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Niemcy
| 🎂 | Data urodzenia | 29.04.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Schildau, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Niemcy |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FSV Wacker Nordhausen | 4 | 114 | 14 | 13 |
| KSV Hessen Kassel | 4 | 143 | 9 | 13 |
| SSV Markranstädt | 2 | 36 | 6 | 0 |
| 1.FC Magdeburg | 2 | 65 | 5 | 9 |
| Chemnitzer FC | 6 | 150 | 3 | 5 |
| ZFC Meuselwitz | 3 | 44 | 1 | 3 |
| Chemnitzer FC II | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Regionalliga Northeast |
137 | 14 | 14 |
42 | 1 | 3 448 |
| Regionalliga Südwest |
130 | 9 | 12 |
33 | 1 | 8 761 |
| RL Nord |
122 | 6 | 12 |
15 | 0 | 5 484 |
| Sachsenliga |
36 | 5 | 0 |
6 | 0 | 1 390 |
| Sachsenpokal |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Thüringenpokal |
20 | 1 | 2 |
4 | 0 | 279 |
| NOFV-Oberliga Süd |
54 | 1 | 2 |
10 | 0 | 2 342 |
| DFB-Pokal |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Hessenpokal |
10 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Aufstiegsrunde zur 3. Liga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Regionalliga Nord |
36 | 0 | 0 |
5 | 1 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Regionalliga Northeast — 14G / 137M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | ZFC Meuselwitz |
26 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 20/21 | ZFC Meuselwitz |
10 | 1 |
1 | 4 |
837 |
| 19/20 | ZFC Meuselwitz |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | FSV Wacker... |
16 | 0 |
6 | 4 |
0 |
| 18/19 | FSV Wacker... |
29 | 6 |
5 | 14 |
423 |
| 17/18 | FSV Wacker... |
30 | 6 |
0 | 9 |
427 |
| 16/17 | FSV Wacker... |
22 | 1 |
0 | 6 |
1 761 |
Regionalliga Südwest — 9G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KSV Hessen Kassel |
31 | 1 |
2 | 8 |
2 682 |
| 14/15 | KSV Hessen Kassel |
32 | 6 |
4 | 11 |
480 |
| 13/14 | KSV Hessen Kassel |
32 | 1 |
6 | 7 |
2 877 |
| 12/13 | KSV Hessen Kassel |
35 | 1 |
0 | 7 |
2 722 |
RL Nord — 6G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | 1.FC Magdeburg |
32 | 4 |
5 | 6 |
709 |
| 10/11 | 1.FC Magdeburg |
33 | 1 |
4 | 3 |
2 863 |
| 09/10 | Chemnitzer FC |
30 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 08/09 | Chemnitzer FC |
27 | 1 |
1 | 3 |
1 912 |
Sachsenliga — 5G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SSV Markranstädt |
10 | 1 |
0 | 0 |
896 |
| 22/23 | SSV Markranstädt |
24 | 4 |
0 | 6 |
494 |
| 09/10 | Chemnitzer FC II |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sachsenpokal — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SSV Markranstädt |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Chemnitzer FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Thüringenpokal — 1G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | ZFC Meuselwitz |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 20/21 | ZFC Meuselwitz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | FSV Wacker... |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | FSV Wacker... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | FSV Wacker... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | FSV Wacker... |
4 | 1 |
0 | 0 |
279 |
NOFV-Oberliga Süd — 1G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Chemnitzer FC |
28 | 1 |
1 | 7 |
2 342 |
| 06/07 | Chemnitzer FC |
26 | 0 |
1 | 3 |
0 |
DFB-Pokal — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FSV Wacker... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | KSV Hessen Kassel |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Chemnitzer FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Chemnitzer FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Hessenpokal — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KSV Hessen Kassel |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | KSV Hessen Kassel |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | KSV Hessen Kassel |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | KSV Hessen Kassel |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Aufstiegsrunde zur 3. Liga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | KSV Hessen Kassel |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Regionalliga Nord — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Chemnitzer FC |
28 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 04/05 | Chemnitzer FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Knee medial ligament tear |
24.10.2021 |
31.12.2021 |
69 |
8 |
| 21/22 |
Knee bruise |
15.08.2021 |
05.09.2021 |
22 |
5 |
| 20/21 |
Ankle problems |
16.09.2020 |
27.09.2020 |
12 |
3 |
| 15/16 |
laceration wound |
21.09.2015 |
03.10.2015 |
13 |
3 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Markranstädt |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 23/24 |
31.01.2024 |
Career break |
→ |
Markranstädt |
Transfer |
— |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Markranstädt |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 22/23 |
01.07.2022 |
ZFC Meuselwitz |
→ |
Markranstädt |
Transfer |
— |
| 19/20 |
29.01.2020 |
W. Nordhausen |
→ |
ZFC Meuselwitz |
Transfer |
125k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Hessen Kassel |
→ |
W. Nordhausen |
Transfer |
150k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
1.FC Magdeburg |
→ |
Hessen Kassel |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Chemnitzer FC |
→ |
1.FC Magdeburg |
Transfer |
125k € |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Chemnitz U19 |
→ |
Chemnitzer FC |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Chemnitz U17 |
→ |
Chemnitz U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Tobias Becker?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.