Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Santeri Haarala
Santeri Haarala

Santeri Haarala

⚽ Napastnik 🏟️ Degerfors IF 🏳️ Finland
282
Meczów
65
Goli
31
Asyst
23
Żółtych
0
Czerwonych
4 789
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia16.12.1999 (26 lat)
📍Miejsce urodzeniaTampere, Finland
🏳️ObywatelstwoFinland
📏Wzrost180 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubDegerfors IF
📅Dołączył29.08.2025
📄Kontrakt do30.11.2025
🤝Agentme(h)rsport GmbH & ...

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Ilves Tampere71083017
Ilves Tampere II213100
Kuopion Palloseura47088
Ilves Tampere U1912280
Turun Palloseura11543
Djurgårdens IF44223
Hämeenlinnan Jalkapalloseura1720
Rovaniemen Palloseura II1110
Degerfors IF1100
Rovaniemen Palloseura1300

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Veikkausliiga 1242114 1201 308
Kakkonen - Group B 20120 00607
Suomen Cup 27105 20582
Liigacup 1255 5090
Veikkausliiga Relegation Group 551 0081
A-Pojat SM Sarja Endrunde 1450 00165
A-pojat SM-sarja Qualification 830 00131
Allsvenskan 2623 101 390
UECL Qualifiers 412 20390
Kakkonen - Group C 110 0045
Svenska Cupen 500 000
Conference League 1200 000
UECL Quali 1401 000
Veikkausliiga Championship... 600 000
Rel. Veikkausliiga 200 100
Europa League Qualifying 200 000

📋 Szczegóły per sezon

Veikkausliiga — 21G / 124M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Ilves Tampere 1710 42 147
2023Ilves Tampere 213 34 619
2022Kuopion Palloseura 160 22 0
2021Kuopion Palloseura 224 22 295
2020Turun Palloseura 134 32 247
2019Rovaniemen... 30 00 0
2019Ilves Tampere 20 00 0
2018Ilves Tampere 290 00 0
2017Ilves Tampere 10 00 0
Kakkonen - Group B — 12G / 20M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Ilves Tampere II 58 00 47
2019Ilves Tampere II 82 00 260
2018Hämeenlinnan... 72 00 300
Suomen Cup — 10G / 27M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Ilves Tampere 12 00 45
2023Ilves Tampere 73 40 147
2022Kuopion Palloseura 40 00 0
2021Kuopion Palloseura 64 12 121
2019Ilves Tampere 40 00 0
2018Ilves Tampere 51 00 269
Liigacup — 5G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Ilves Tampere 65 22 90
2023Ilves Tampere 40 13 0
2022Kuopion Palloseura 20 20 0
Veikkausliiga Relegation Group — 5G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2023Ilves Tampere 55 10 81
A-Pojat SM Sarja Endrunde — 5G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2017Ilves Tampere U19 145 00 165
A-pojat SM-sarja Qualification — 3G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2017Ilves Tampere U19 83 00 131
Allsvenskan — 2G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025Degerfors IF 10 00 0
2025Djurgårdens IF 131 11 643
2024Djurgårdens IF 121 20 747
UECL Qualifiers — 1G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Ilves Tampere 41 22 390
Kakkonen - Group C — 1G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2019Rovaniemen... 11 00 45
Svenska Cupen — 0G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26Djurgårdens IF 10 00 0
24/25Djurgårdens IF 40 00 0
Conference League — 0G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25Djurgårdens IF 120 00 0
UECL Quali — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Kuopion Palloseura 60 00 0
21/22Kuopion Palloseura 80 10 0
Veikkausliiga Championship Group — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2022Kuopion Palloseura 10 00 0
2021Kuopion Palloseura 50 00 0
Rel. Veikkausliiga — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2020Turun Palloseura 20 01 0
Europa League Qualifying — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Ilves Tampere 20 00 0

🔄 Historia transferów (9)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 30.11.2025 Degerfors Djurgården Powrót z wyp. 500k €
25/26 29.08.2025 Djurgården Degerfors Wypożyczenie 500k €
24/25 22.08.2024 Ilves Djurgården Transfer 300k €
22/23 01.01.2023 KuPS Ilves Transfer 150k €
20/21 06.01.2021 TPS KuPS Transfer 50k €
20/21 14.08.2020 Ilves II TPS Transfer 25k €
19/20 01.01.2020 RoPS Ilves II Transfer 25k €
19/20 07.08.2019 Ilves RoPS Transfer 25k €
17/18 01.01.2018 Ilves U19 Ilves Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Santeri Haarala?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy