Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Pablo Chavarría
Pablo Chavarría

Pablo Chavarría

⚽ Napastnik 🏟️ CA Racing 🏳️ Argentina Italy
540
Meczów
97
Goli
53
Asyst
71
Żółtych
1
Czerwonych
6 783
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczystePablo Alejandro Chavarría
🎂Data urodzenia01.01.1988 (38 lat)
📍Miejsce urodzeniaLas Perdices, Argentyna
🏳️ObywatelstwoArgentina Italy
📏Wzrost185 cm
PozycjaNapastnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubCA Racing
📅Dołączył06.01.2025
📄Kontrakt do31.12.2025
🤝AgentStéphane Canard

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Stade Reims31012615
RC Lens3108229
KV Kortrijk279139
Málaga CF373105
Club Atlético Belgrano593911
CA Racing (Córdoba)12782
KAS Eupen11571
RSC Anderlecht11821
RCD Mallorca12600

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Ligue 2 1283518 2101 340
Ligue 1 65125 70750
JPL 67106 611 603
2ª División 6995 120634
Primera Nacional 2682 70250
Prim. B Nacional 35510 30459
Cofidis Cup 1431 30305
JPL Play-Offs I 1033 10274
Endrunde Jupiler Pro League 530 10124
Jupiler Pro League... 431 00120
Liga Profesional (- 23/24) 2420 40299
Copa Sudamericana 820 10115
Copa del Rey 610 1097
Coupe de France 1010 00413
Copa Argentina 400 100
Copa de la Liga (- 23/24) 2101 100
LaLiga 2400 100
Coupe de la Ligue 601 000
JPL Playoff II 600 100
Europa League 300 000
Champions League Qu. 200 000
Pro L. Supercup 100 000
First Division Promotion... 200 000

📋 Szczegóły per sezon

Ligue 2 — 35G / 128M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
17/18Stade Reims 3814 96 229
16/17Stade Reims 277 25 266
15/16RC Lens 304 55 577
13/14RC Lens 3310 25 268
Ligue 1 — 12G / 65M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Stade Reims 305 33 395
14/15RC Lens 357 24 355
JPL — 10G / 67M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13KV Kortrijk 226 23 325
11/12KV Kortrijk 292 33 766
10/11KAS Eupen 61 00 372
10/11RSC Anderlecht 101 10 140
2ª División — 9G / 69M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Málaga CF 285 31 249
21/22Málaga CF 200 04 0
20/21Málaga CF 214 27 385
Primera Nacional — 8G / 26M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Racing (Córdoba) 268 27 250
Prim. B Nacional — 5G / 35M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2010Club Atlético... 345 103 459
2009Club Atlético... 10 00 0
Cofidis Cup — 3G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13KV Kortrijk 52 01 239
11/12KV Kortrijk 70 12 0
10/11RSC Anderlecht 21 00 66
JPL Play-Offs I — 3G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
11/12KV Kortrijk 103 31 274
Endrunde Jupiler Pro League — 3G / 5M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11KAS Eupen 53 01 124
Jupiler Pro League Abstiegs-Playoffs — 3G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11KAS Eupen 43 10 120
Liga Profesional (- 23/24) — 2G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Club Atlético... 242 04 299
Copa Sudamericana — 2G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Club Atlético... 82 01 115
Copa del Rey — 1G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23Málaga CF 10 00 0
21/22Málaga CF 10 01 0
20/21Málaga CF 21 00 97
19/20RCD Mallorca 20 00 0
Coupe de France — 1G / 10M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Stade Reims 10 00 0
16/17Stade Reims 10 00 0
15/16RC Lens 10 00 0
14/15RC Lens 10 00 0
13/14RC Lens 61 00 413
Copa Argentina — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2025CA Racing (Córdoba) 10 00 0
2024Club Atlético... 10 01 0
2023Club Atlético... 20 00 0
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 21M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2024Club Atlético... 140 01 0
2023Club Atlético... 70 10 0
LaLiga — 0G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20RCD Mallorca 240 01 0
Coupe de la Ligue — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19Stade Reims 10 00 0
17/18Stade Reims 20 00 0
16/17Stade Reims 10 10 0
14/15RC Lens 10 00 0
13/14RC Lens 10 00 0
JPL Playoff II — 0G / 6M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
12/13KV Kortrijk 60 01 0
Europa League — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11RSC Anderlecht 30 00 0
Champions League Qu. — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11RSC Anderlecht 20 00 0
Pro L. Supercup — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
10/11RSC Anderlecht 10 00 0
First Division Promotion (-11/12) — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
08/09Club Atlético... 20 00 0

Historia kontuzji (6)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
24/25 Naderwanie pęczka mięśniowego 06.12.2024 27.12.2024 22 2
23/24 Fissure of the fibula 06.10.2023 15.12.2023 71 8
21/22 Uraz mięśniowy 02.11.2021 02.12.2021 31 6
20/21 Cruciate ligament tear 03.03.2021 28.10.2021 240 27
22/23 Adductor pain 25.04.2019 08.05.2019 14 2
18/19 Uraz uda (dwugłowy) 11.12.2018 31.12.2018 21 2

🔄 Historia transferów (14)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 06.01.2025 Belgrano Racing (Cba) Transfer 75k €
23/24 21.07.2023 Málaga CF Belgrano Transfer 300k €
20/21 28.09.2020 RCD Mallorca Málaga CF Transfer 1.2M €
19/20 05.07.2019 Stade Reims RCD Mallorca Transfer 2.5M €
16/17 09.07.2016 Lens Stade Reims Transfer 1.3M €
13/14 17.07.2013 RSC Anderlecht Lens Transfer 1M €
12/13 30.06.2013 KV Kortrijk RSC Anderlecht Powrót z wyp. 1M €
12/13 31.08.2012 RSC Anderlecht KV Kortrijk Wypożyczenie 800k €
11/12 30.06.2012 KV Kortrijk RSC Anderlecht Powrót z wyp. 800k €
11/12 01.07.2011 RSC Anderlecht KV Kortrijk Wypożyczenie 650k €
10/11 30.06.2011 KAS Eupen RSC Anderlecht Powrót z wyp. 650k €
10/11 28.01.2011 RSC Anderlecht KAS Eupen Wypożyczenie 500k €
10/11 01.07.2010 Belgrano RSC Anderlecht Transfer 350k €
08/09 01.07.2008 Belgrano U20 Belgrano Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Pablo Chavarría?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy