Santi Cazorla
⚽ Pomocnik 🏟️ Real Oviedo 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Santiago Cazorla González |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.12.1984 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lugo de Llanera, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 168 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Real Oviedo |
| 📅 | Dołączył | 16.08.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | IFM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Villarreal CF | 9 | 348 | 57 | 57 |
| Al-Sadd SC | 4 | 103 | 39 | 36 |
| Arsenal FC | 5 | 187 | 29 | 44 |
| Málaga CF | 1 | 42 | 9 | 8 |
| Real Oviedo | 3 | 67 | 5 | 9 |
| Recreativo Huelva | 1 | 34 | 5 | 0 |
| Arsenal FC U21 | 1 | 2 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga |
336 | 54 | 54 |
29 | 0 | 4 155 |
| Premier League |
134 | 25 | 35 |
12 | 0 | 1 662 |
| Stars League |
60 | 23 | 25 |
2 | 0 | 743 |
| Copa del Rey |
25 | 6 | 5 |
4 | 0 | 446 |
| Amir Cup |
12 | 5 | 5 |
1 | 0 | 300 |
| Qatari Stars Cup |
10 | 5 | 0 |
2 | 0 | 528 |
| AFC Champions League |
17 | 5 | 4 |
1 | 0 | 1 061 |
| UEFA Cup |
18 | 5 | 0 |
1 | 0 | 587 |
| LaLiga2 |
34 | 3 | 5 |
1 | 0 | 638 |
| Europa League |
26 | 3 | 4 |
4 | 0 | 1 093 |
| FA Cup |
16 | 3 | 3 |
0 | 0 | 148 |
| Promoción a LaLiga |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 100 |
| Europa League Qualifying |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 237 |
| Qatar Cup |
4 | 1 | 2 |
0 | 0 | 180 |
| Community Shield |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 70 |
| UI Cup |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 321 |
| 2ª División |
24 | 0 | 4 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League |
42 | 0 | 6 |
3 | 0 | 0 |
| U21 PL Playoffs |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga — 54G / 336M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Real Oviedo |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Villarreal CF |
35 | 11 |
10 | 3 |
223 |
| 18/19 | Villarreal CF |
38 | 4 |
10 | 2 |
663 |
| 11/12 | Málaga CF |
38 | 9 |
6 | 2 |
360 |
| 10/11 | Villarreal CF |
37 | 5 |
9 | 6 |
579 |
| 09/10 | Villarreal CF |
25 | 5 |
5 | 4 |
299 |
| 08/09 | Villarreal CF |
30 | 8 |
4 | 3 |
294 |
| 07/08 | Villarreal CF |
38 | 5 |
9 | 3 |
512 |
| 06/07 | Recreativo Huelva |
34 | 5 |
0 | 2 |
564 |
| 05/06 | Villarreal CF |
25 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 04/05 | Villarreal CF |
30 | 2 |
0 | 1 |
661 |
| 03/04 | Villarreal CF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 25G / 134M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Arsenal FC |
8 | 2 |
2 | 2 |
310 |
| 15/16 | Arsenal FC |
17 | 0 |
3 | 2 |
0 |
| 14/15 | Arsenal FC |
38 | 7 |
11 | 5 |
427 |
| 13/14 | Arsenal FC |
33 | 4 |
8 | 2 |
649 |
| 12/13 | Arsenal FC |
38 | 12 |
11 | 1 |
276 |
Stars League — 23G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Al-Sadd SC |
21 | 4 |
6 | 0 |
408 |
| 21/22 | Al-Sadd SC |
18 | 6 |
8 | 0 |
202 |
| 20/21 | Al-Sadd SC |
21 | 13 |
11 | 2 |
133 |
Copa del Rey — 6G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Oviedo |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Villarreal CF |
5 | 4 |
1 | 2 |
90 |
| 18/19 | Villarreal CF |
2 | 1 |
0 | 0 |
76 |
| 11/12 | Málaga CF |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 10/11 | Villarreal CF |
4 | 1 |
1 | 0 |
280 |
| 09/10 | Villarreal CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Villarreal CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Villarreal CF |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Amir Cup — 5G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Al-Sadd SC |
4 | 3 |
1 | 1 |
120 |
| 21/22 | Al-Sadd SC |
3 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 20/21 | Al-Sadd SC |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
| 19/20 | Al-Sadd SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Qatari Stars Cup — 5G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Al-Sadd SC |
6 | 2 |
0 | 1 |
270 |
| 20/21 | Al-Sadd SC |
2 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 19/20 | Al-Sadd SC |
2 | 2 |
0 | 1 |
89 |
AFC Champions League — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Sadd SC |
6 | 1 |
1 | 0 |
521 |
| 20/21 | Al-Sadd SC |
6 | 3 |
1 | 1 |
180 |
| 19/20 | Al-Sadd SC |
5 | 1 |
2 | 0 |
360 |
UEFA Cup — 5G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Villarreal CF |
8 | 1 |
0 | 0 |
430 |
| 04/05 | Villarreal CF |
10 | 4 |
0 | 1 |
157 |
LaLiga2 — 3G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Oviedo |
34 | 3 |
5 | 1 |
638 |
Europa League — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Villarreal CF |
11 | 2 |
1 | 1 |
195 |
| 10/11 | Villarreal CF |
13 | 1 |
3 | 3 |
898 |
| 09/10 | Villarreal CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Arsenal FC |
6 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 13/14 | Arsenal FC |
6 | 3 |
1 | 0 |
148 |
| 12/13 | Arsenal FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Promoción a LaLiga — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Oviedo |
3 | 2 |
0 | 0 |
100 |
| 23/24 | Real Oviedo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Villarreal CF |
1 | 1 |
0 | 0 |
57 |
| 09/10 | Villarreal CF |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Qatar Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Al-Sadd SC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Al-Sadd SC |
2 | 1 |
1 | 0 |
180 |
Community Shield — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Arsenal FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
70 |
UI Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Villarreal CF |
5 | 1 |
1 | 1 |
321 |
2ª División — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Oviedo |
24 | 0 |
4 | 2 |
0 |
Champions League — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Arsenal FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | Arsenal FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | Arsenal FC |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 13/14 | Arsenal FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Arsenal FC |
7 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 08/09 | Villarreal CF |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 05/06 | Villarreal CF |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Arsenal FC U21 |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Arsenal FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Villarreal CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
81 meczów, 15 goli
Nr koszulki: 20
Były kadrowicz
6 meczów, 1 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
08.11.2023 |
08.01.2024 |
62 |
8 |
| 23/24 |
Fitness |
16.08.2023 |
19.09.2023 |
35 |
5 |
| 19/20 |
ankle sprain |
28.11.2019 |
17.12.2019 |
20 |
3 |
| 16/17 |
Ankle surgery |
20.10.2016 |
30.06.2018 |
619 |
122 |
| 15/16 |
Achilles tendon irritation |
07.03.2016 |
21.04.2016 |
46 |
10 |
| 15/16 |
Uraz kolana |
30.11.2015 |
07.03.2016 |
99 |
20 |
| 13/14 |
Uraz kostki |
12.09.2013 |
17.10.2013 |
36 |
11 |
| 09/10 |
Adductor injury |
28.01.2010 |
01.03.2010 |
33 |
7 |
| 08/09 |
Broken fibula |
06.04.2009 |
28.05.2009 |
53 |
10 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
16.08.2023 |
Al-Sadd |
→ |
Real Oviedo |
Transfer |
500k € |
| 20/21 |
03.08.2020 |
Villarreal |
→ |
Al-Sadd |
Transfer |
2.5M € |
| 18/19 |
06.08.2018 |
Arsenal |
→ |
Villarreal |
Transfer |
2.5M € |
| 12/13 |
07.08.2012 |
Málaga CF |
→ |
Arsenal |
Transfer |
20M € |
| 11/12 |
26.07.2011 |
Villarreal |
→ |
Málaga CF |
Transfer |
18M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Recr. Huelva |
→ |
Villarreal |
Transfer |
3.5M € |
| 06/07 |
07.07.2006 |
Villarreal |
→ |
Recr. Huelva |
Transfer |
400k € |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Villarreal CF B |
→ |
Villarreal |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Oviedo U19 |
→ |
Villarreal CF B |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Real Oviedo You |
→ |
Oviedo U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Santi Cazorla?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.