Óscar Jiménez
⚽ Bramkarz 🏟️ Club León FC 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Óscar Francisco Jiménez Fabela |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.10.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Chihuahua, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club León FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | PitZGroup |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club León FC | 4 | 48 | 0 | 0 |
| CF América | 12 | 351 | 0 | 0 |
| CF América U23 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| CF América U20 | 7 | 72 | 0 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 4 | 128 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 4 | 10 | 0 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 3 | 77 | 0 | 0 |
| CD Cruz Azul Hidalgo | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Indios de Ciudad Juárez U20 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Indios de Chihuahua | 1 | 5 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
204 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 795 |
| Liguilla Clausura |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Clausura |
184 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 354 |
| CONCACAF Champions Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX U23 Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Apertura |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
43 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 870 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
39 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 507 |
| Leagues Cup |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 519 |
| CONCACAF CL |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Copa MX Apertura |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Liguilla Asc. Cl |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Ascenso MX Cl. |
14 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 260 |
| Liguilla Asc. Ap |
3 | 0 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Ascenso MX Ap. |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 630 |
| Ascenso Clausura |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 170 |
| Ascenso Apertura |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Prim. A Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Primera A Apert. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 0G / 204M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club León FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
315 |
| 22/23 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | CF América |
18 | 0 |
0 | 0 |
250 |
| 18/19 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
15 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
11 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 0 |
0 | 2 |
990 |
Liguilla Clausura — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF América |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 184M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club León FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 23/24 | CF América |
17 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 22/23 | CF América |
17 | 0 |
0 | 4 |
900 |
| 21/22 | CF América |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | CF América |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF América |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CF América |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
17 | 0 |
0 | 0 |
664 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
11 | 0 |
0 | 1 |
270 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF América |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX U23 Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF América U23 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Apertura — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CF América |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF América U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 21/22 | CF América U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 20/21 | CF América U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | CF América U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 18/19 | CF América U20 |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 17/18 | CF América U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Jaguares de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | Jaguares de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | Jaguares de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | CF América U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 20/21 | CF América U20 |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | CF América U20 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | CF América U20 |
10 | 0 |
0 | 1 |
897 |
| 17/18 | CF América U20 |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 16/17 | CF América U20 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | Jaguares de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Leagues Cup — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 2 |
270 |
| 2024 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
159 |
| 2019 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
CONCACAF CL — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF América |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX Apertura — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF América |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | CF América |
7 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 16/17 | Chiapas FC (- 2017) |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Chiapas FC (- 2017) |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
14 | 0 |
0 | 4 |
1 260 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
3 | 0 |
0 | 2 |
270 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Lobos BUAP (- 2019) |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
Ascenso Clausura — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
14 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 10/11 | Lobos BUAP (- 2019) |
11 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 09/10 | CD Cruz Azul Hidalgo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Lobos BUAP (- 2019) |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Indios de Ciudad... |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Prim. A Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Indios de Chihuahua |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Primera A Apert. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Indios de Chihuahua |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
30.06.2025 |
León |
→ |
América |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
América |
→ |
León |
Wypożyczenie |
150k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Chiapas FC |
→ |
América |
Transfer |
800k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Indios II |
→ |
Chiapas FC |
Transfer |
— |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Lobos BUAP |
→ |
Indios II |
Powrót z wyp. |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Indios II |
→ |
Lobos BUAP |
Wypożyczenie |
— |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Cruz Azul Hid. |
→ |
Indios II |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Indios II |
→ |
Cruz Azul Hid. |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Indios U20 |
→ |
Indios Chihuahua |
Transfer |
— |
| 25/26 |
— |
América |
→ |
León |
Transfer |
75k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Óscar Jiménez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.