Scott Arfield
⚽ Pomocnik 🏟️ Falkirk FC 🏳️ Canada Scotland
| 📝 | Imię ojczyste | Scott Harry Nathaniel Arfield |
| 🎂 | Data urodzenia | 31.10.1988 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Livingston, Kanada |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Canada Scotland |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Falkirk FC |
| 📅 | Dołączył | 03.02.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Rangers FC | 5 | 251 | 43 | 19 |
| Falkirk FC | 6 | 148 | 28 | 5 |
| Burnley FC | 5 | 204 | 22 | 11 |
| Huddersfield Town | 3 | 141 | 9 | 6 |
| Charlotte FC | 2 | 37 | 3 | 0 |
| Bolton Wanderers | 1 | 26 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
248 | 41 | 21 |
28 | 1 | 3 769 |
| Championship |
140 | 26 | 9 |
11 | 0 | 2 078 |
| SFA Cup |
22 | 8 | 1 |
0 | 1 | 396 |
| League One |
102 | 6 | 6 |
9 | 0 | 1 903 |
| Premier League |
97 | 5 | 2 |
12 | 0 | 4 377 |
| League Cup |
15 | 4 | 0 |
1 | 0 | 202 |
| Europa League |
39 | 3 | 0 |
2 | 0 | 766 |
| Viaplay Cup |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 61 |
| Europa League Qualifying |
20 | 2 | 2 |
4 | 0 | 775 |
| MLS |
31 | 2 | 0 |
3 | 1 | 202 |
| FA Cup |
19 | 1 | 1 |
4 | 0 | 242 |
| Scottish Premiership Top... |
17 | 1 | 0 |
2 | 0 | 353 |
| Champions League |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Prem. Sports Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 102 |
| Leagues Cup |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 334 |
| EFL Trophy |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 330 |
| EFL Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| MLS Cup Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Betfred Cup |
8 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| League One Play-Offs |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Co-op. Ins. Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CIS Insur. Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 41G / 248M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Falkirk FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Rangers FC |
30 | 5 |
1 | 2 |
186 |
| 21/22 | Rangers FC |
28 | 4 |
0 | 2 |
331 |
| 20/21 | Rangers FC |
25 | 4 |
5 | 1 |
286 |
| 19/20 | Rangers FC |
27 | 5 |
4 | 3 |
392 |
| 18/19 | Rangers FC |
25 | 10 |
7 | 6 |
198 |
| 09/10 | Falkirk FC |
36 | 3 |
2 | 9 |
1 017 |
| 08/09 | Falkirk FC |
37 | 7 |
0 | 3 |
454 |
| 07/08 | Falkirk FC |
36 | 3 |
2 | 2 |
905 |
| 06/07 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 26G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Falkirk FC |
14 | 9 |
0 | 2 |
96 |
| 15/16 | Burnley FC |
46 | 8 |
6 | 4 |
494 |
| 13/14 | Burnley FC |
45 | 8 |
3 | 4 |
468 |
| 12/13 | Huddersfield Town |
35 | 1 |
0 | 1 |
1 020 |
SFA Cup — 8G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
79 |
| 21/22 | Rangers FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
126 |
| 20/21 | Rangers FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rangers FC |
3 | 3 |
0 | 0 |
71 |
| 18/19 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Falkirk FC |
4 | 3 |
0 | 0 |
120 |
| 07/08 | Falkirk FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 6G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bolton Wanderers |
22 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
37 | 2 |
4 | 3 |
1 132 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
43 | 4 |
1 | 5 |
771 |
Premier League — 5G / 97M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Burnley FC |
26 | 2 |
1 | 3 |
668 |
| 16/17 | Burnley FC |
34 | 1 |
0 | 3 |
2 107 |
| 14/15 | Burnley FC |
37 | 2 |
1 | 6 |
1 602 |
League Cup — 4G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Falkirk FC |
5 | 3 |
0 | 0 |
77 |
| 15/16 | Burnley FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Burnley FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Burnley FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
125 |
| 12/13 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 3G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
10 | 2 |
0 | 1 |
316 |
| 19/20 | Rangers FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Rangers FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Viaplay Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
4 | 2 |
0 | 0 |
61 |
Europa League Qualifying — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Rangers FC |
7 | 1 |
1 | 1 |
505 |
| 18/19 | Rangers FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Falkirk FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
MLS — 2G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Charlotte FC |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2023 | Charlotte FC |
14 | 2 |
0 | 1 |
202 |
FA Cup — 1G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bolton Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Burnley FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Burnley FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Burnley FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Burnley FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Huddersfield Town |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
5 | 1 |
0 | 1 |
242 |
Scottish Premiership Top Six Split — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Rangers FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 20/21 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Rangers FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
353 |
Champions League — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
270 |
Prem. Sports Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Rangers FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
102 |
Leagues Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Charlotte FC |
5 | 1 |
0 | 1 |
334 |
EFL Trophy — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
4 | 1 |
0 | 0 |
330 |
EFL Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Bolton Wanderers |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Burnley FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Burnley FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Rangers FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Charlotte FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Rangers FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Rangers FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Co-op. Ins. Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Falkirk FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Falkirk FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CIS Insur. Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Falkirk FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
19 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 8
Były kadrowicz
17 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Back problems |
15.04.2024 |
01.05.2024 |
17 |
2 |
| 23/24 |
Uraz mięśniowy |
25.03.2024 |
03.04.2024 |
10 |
1 |
| 20/21 |
ankle sprain |
23.04.2021 |
14.05.2021 |
22 |
3 |
| 20/21 |
ankle sprain |
27.12.2020 |
08.02.2021 |
44 |
8 |
| 18/19 |
Uraz mechaniczny |
19.12.2018 |
27.12.2018 |
9 |
3 |
| 18/19 |
Uraz mechaniczny |
19.10.2018 |
26.10.2018 |
8 |
2 |
| 18/19 |
minor knock |
12.07.2018 |
27.07.2018 |
16 |
3 |
| 17/18 |
Calf strain |
15.02.2018 |
13.05.2018 |
88 |
12 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
03.02.2025 |
Bolton |
→ |
Falkirk |
Transfer |
150k € |
| 24/25 |
12.07.2024 |
Charlotte |
→ |
Bolton |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
05.07.2023 |
Rangers |
→ |
Charlotte |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Burnley |
→ |
Rangers |
Transfer |
3M € |
| 13/14 |
19.07.2013 |
Huddersfield |
→ |
Burnley |
Transfer |
500k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Falkirk |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
1M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Falkirk FC U20 |
→ |
Falkirk |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Scott Arfield?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.