Scott Brown
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Scott Peter Andrew Brown |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.04.1985 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Wolverhampton, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 15.11.2022 |
| 🤝 | Agent | World in Motion |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Exeter City | 2 | 59 | 0 | 0 |
| Port Vale FC | 3 | 154 | 0 | 1 |
| Wycombe Wanderers | 2 | 63 | 0 | 0 |
| Cheltenham Town | 11 | 513 | 0 | 0 |
| Eastleigh FC | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Aberdeen FC | 2 | 92 | 0 | 0 |
| Welshpool Town | 1 | 16 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| FA Cup |
40 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 190 |
| League One |
146 | 0 | 0 |
2 | 0 | 4 185 |
| EFL Trophy |
36 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 680 |
| EFL Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| League Two |
541 | 0 | 1 |
18 | 0 | 36 515 |
| National League |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Premiership |
74 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 420 |
| SFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| SCL by Utilita |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 870 |
| League Two Play-Offs |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Premier League |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Welsh League Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
FA Cup — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Exeter City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Exeter City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Port Vale FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 18/19 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Wycombe Wanderers |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Cheltenham Town |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 11/12 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Cheltenham Town |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 07/08 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Cheltenham Town |
6 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 04/05 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Exeter City |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Cheltenham Town |
45 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 07/08 | Cheltenham Town |
43 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Cheltenham Town |
44 | 0 |
0 | 1 |
945 |
EFL Trophy — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Exeter City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Exeter City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Port Vale FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Port Vale FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Port Vale FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 17/18 | Wycombe Wanderers |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Exeter City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Port Vale FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Port Vale FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Wycombe Wanderers |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Two — 0G / 541M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Exeter City |
34 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Port Vale FC |
46 | 0 |
1 | 3 |
4 140 |
| 19/20 | Port Vale FC |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 18/19 | Port Vale FC |
46 | 0 |
0 | 2 |
4 140 |
| 17/18 | Wycombe Wanderers |
46 | 0 |
0 | 5 |
4 115 |
| 16/17 | Cheltenham Town |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 890 |
| 16/17 | Wycombe Wanderers |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 0 |
4 050 |
| 12/13 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 11/12 | Cheltenham Town |
27 | 0 |
0 | 1 |
1 980 |
| 10/11 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 2 |
4 140 |
| 09/10 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 05/06 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Cheltenham Town |
46 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Eastleigh FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
270 |
Premiership — 0G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Aberdeen FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 14/15 | Aberdeen FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
SFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
SCL by Utilita — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Aberdeen FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Aberdeen FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aberdeen FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Aberdeen FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 11/12 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Cheltenham Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Cheltenham Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 05/06 | Cheltenham Town |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Welshpool Town |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Welsh League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Welshpool Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
15.11.2022 |
Exeter City |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Port Vale |
→ |
Exeter City |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Wycombe |
→ |
Port Vale |
Transfer |
200k € |
| 16/17 |
31.05.2017 |
Cheltenham |
→ |
Wycombe |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 16/17 |
09.01.2017 |
Wycombe |
→ |
Cheltenham |
Wypożyczenie |
200k € |
| 16/17 |
22.12.2016 |
Eastleigh |
→ |
Wycombe |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 16/17 |
22.11.2016 |
Wycombe |
→ |
Eastleigh |
Wypożyczenie |
200k € |
| 16/17 |
26.07.2016 |
Aberdeen FC |
→ |
Wycombe |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Cheltenham |
→ |
Aberdeen FC |
Transfer |
125k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Bristol City |
→ |
Cheltenham |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Welshpool |
→ |
Bristol City |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Wolves U18 |
→ |
Welshpool |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Scott Brown?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.