Scott Wiseman
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Gibraltar England
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Lincoln Red Imps FC | 3 | 83 | 3 | 8 |
| Scunthorpe United | 2 | 85 | 2 | 4 |
| Preston North End | 2 | 65 | 2 | 2 |
| Salford City | 2 | 85 | 1 | 7 |
| Rochdale AFC | 4 | 147 | 1 | 8 |
| Barnsley FC | 3 | 123 | 1 | 4 |
| Rotherham United | 1 | 30 | 1 | 0 |
| Lincoln Red Imps FC Reserve | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Chesterfield FC | 1 | 33 | 0 | 1 |
| Darlington FC (- 2012) | 2 | 27 | 0 | 0 |
| Hull City | 2 | 23 | 0 | 0 |
| Boston United | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
208 | 5 | 9 |
12 | 1 | 2 608 |
| Gibraltar Football League |
25 | 2 | 0 |
1 | 0 | 1 231 |
| Championship Group |
24 | 1 | 5 |
6 | 0 | 667 |
| League Two |
158 | 1 | 8 |
8 | 2 | 2 965 |
| National League |
46 | 1 | 3 |
3 | 0 | 4 074 |
| Championship |
131 | 1 | 3 |
7 | 0 | 3 295 |
| Rock Cup |
12 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| Interm. League |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pepe Reyes Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| EFL Trophy |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
27 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| National League Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FL Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
14 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| League One Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Two Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 5G / 208M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Rochdale AFC |
20 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
39 | 2 |
2 | 1 |
814 |
| 15/16 | Scunthorpe United |
33 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
34 | 2 |
0 | 3 |
814 |
| 13/14 | Preston North End |
15 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 10/11 | Rochdale AFC |
37 | 0 |
3 | 3 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
27 | 1 |
0 | 1 |
980 |
| 04/05 | Hull City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gibraltar Football League — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
9 | 1 |
0 | 1 |
556 |
| 20/21 | Lincoln Red Imps FC |
10 | 1 |
0 | 0 |
675 |
Championship Group — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
8 | 1 |
4 | 1 |
667 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
7 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 20/21 | Lincoln Red Imps FC |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
League Two — 1G / 158M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Salford City |
26 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 17/18 | Chesterfield FC |
27 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 09/10 | Rochdale AFC |
40 | 1 |
2 | 2 |
2 965 |
| 08/09 | Rochdale AFC |
40 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 07/08 | Darlington FC (-... |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Darlington FC (-... |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Boston United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League — 1G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Salford City |
46 | 1 |
3 | 3 |
4 074 |
Championship — 1G / 131M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Barnsley FC |
24 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 12/13 | Barnsley FC |
44 | 0 |
2 | 3 |
0 |
| 11/12 | Barnsley FC |
46 | 1 |
0 | 1 |
3 295 |
| 05/06 | Hull City |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Rock Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Lincoln Red Imps FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Interm. League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pepe Reyes Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lincoln Red Imps FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lincoln Red Imps FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Lincoln Red Imps FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Salford City |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Chesterfield FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Rochdale AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Rochdale AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Salford City |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 18/19 | Salford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Scunthorpe United |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Barnsley FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 11/12 | Barnsley FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Rochdale AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Darlington FC (-... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Hull City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Salford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Scunthorpe United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Salford City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FL Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Hull City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Scunthorpe United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Barnsley FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Barnsley FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Barnsley FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Rochdale AFC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | Rochdale AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Rotherham United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Hull City |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Preston North End |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Darlington FC (-... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
38 meczów
Nr koszulki: 6
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Problemy mięśniowe |
28.09.2022 |
28.10.2022 |
31 |
4 |
🔄 Historia transferów (18)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Lincoln FC |
→ |
Retired |
Transfer |
50k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Salford |
→ |
Lincoln FC |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Chesterfield |
→ |
Salford |
Transfer |
350k € |
| 17/18 |
31.05.2018 |
Rochdale |
→ |
Chesterfield |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
Chesterfield |
→ |
Rochdale |
Wypożyczenie |
350k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Scunthorpe Utd. |
→ |
Chesterfield |
Transfer |
350k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Preston |
→ |
Scunthorpe Utd. |
Transfer |
400k € |
| 13/14 |
10.01.2014 |
Barnsley |
→ |
Preston |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Rochdale |
→ |
Barnsley |
Transfer |
150k € |
| 08/09 |
01.08.2008 |
Darlington |
→ |
Rochdale |
Transfer |
100k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Hull City |
→ |
Darlington |
Transfer |
100k € |
| 06/07 |
06.05.2007 |
Darlington |
→ |
Hull City |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 06/07 |
09.03.2007 |
Hull City |
→ |
Darlington |
Wypożyczenie |
100k € |
| 06/07 |
28.01.2007 |
Rotherham |
→ |
Hull City |
Powrót z wyp. |
100k € |
| 06/07 |
17.07.2006 |
Hull City |
→ |
Rotherham |
Wypożyczenie |
100k € |
| 04/05 |
11.03.2005 |
Boston Utd |
→ |
Hull City |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
18.02.2005 |
Hull City |
→ |
Boston Utd |
Wypożyczenie |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Hull U18 |
→ |
Hull City |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Scott Wiseman?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.