Seba Pérez
⚽ Pomocnik 🏟️ Casa Pia AC 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Sebastián Pérez Cardona |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.03.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Envigado, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Casa Pia AC |
| 📅 | Dołączył | 30.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Alinea |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Boavista FC | 5 | 165 | 7 | 6 |
| Atlético Nacional | 6 | 194 | 5 | 10 |
| Barcelona SC Guayaquil | 1 | 32 | 1 | 3 |
| Casa Pia AC | 1 | 3 | 0 | 0 |
| CA Boca Juniors | 3 | 25 | 0 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Portugal |
120 | 4 | 3 |
38 | 2 | 2 853 |
| Liga NOS |
32 | 2 | 1 |
5 | 0 | 318 |
| Copa Colombia |
28 | 2 | 0 |
0 | 0 | 230 |
| Taça de Portugal |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 192 |
| Copa Ecuador |
6 | 1 | 1 |
2 | 0 | 461 |
| Superliga Águila de Campeones |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 178 |
| Liga Postobón II |
25 | 1 | 3 |
1 | 0 | 521 |
| Liga Postobón I |
35 | 1 | 1 |
6 | 1 | 758 |
| Allianz Cup |
10 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Serie A Playoffs |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| LigaPro Serie A |
23 | 0 | 2 |
7 | 0 | 0 |
| Libertadores |
28 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Superliga |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primera División |
14 | 0 | 0 |
2 | 1 | 0 |
| Copa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Águila I |
18 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Fase Final LP II |
17 | 0 | 3 |
5 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Fase Final LP I |
10 | 0 | 1 |
3 | 0 | 0 |
| Liga DIMAYOR II |
25 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Portugal — 4G / 120M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Casa Pia AC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Boavista FC |
30 | 1 |
1 | 5 |
2 027 |
| 23/24 | Boavista FC |
28 | 0 |
1 | 11 |
0 |
| 22/23 | Boavista FC |
29 | 3 |
0 | 9 |
826 |
| 21/22 | Boavista FC |
30 | 0 |
1 | 12 |
0 |
Liga NOS — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Boavista FC |
32 | 2 |
1 | 5 |
318 |
Copa Colombia — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Atlético Nacional |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Atlético Nacional |
6 | 2 |
0 | 0 |
230 |
| 2012 | Atlético Nacional |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça de Portugal — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Boavista FC |
2 | 1 |
1 | 0 |
192 |
| 22/23 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Boavista FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Ecuador — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Barcelona SC... |
6 | 1 |
1 | 2 |
461 |
Superliga Águila de Campeones — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Nacional |
2 | 1 |
0 | 0 |
178 |
| 2015 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Postobón II — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
9 | 1 |
1 | 1 |
521 |
| 2014 | Atlético Nacional |
12 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2013 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Liga Postobón I — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Atlético Nacional |
13 | 1 |
1 | 3 |
758 |
| 2013 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Atlético Nacional |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2011 | Atlético Nacional |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Boavista FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Boavista FC |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 21/22 | Boavista FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Serie A Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Barcelona SC... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
LigaPro Serie A — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Barcelona SC... |
23 | 0 |
2 | 7 |
0 |
Libertadores — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Barcelona SC... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Atlético Nacional |
12 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 2015 | Atlético Nacional |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Boca Juniors |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Primera División — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Boca Juniors |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Águila I — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2015 | Atlético Nacional |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Fase Final LP II — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2014 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Atlético Nacional |
3 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 2012 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Atlético Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fase Final LP I — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Atlético Nacional |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2011 | Atlético Nacional |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga DIMAYOR II — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Atlético Nacional |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Atlético Nacional |
17 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca U20 |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
16 meczów
Nr koszulki: 14
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.07.2025 |
Boavista |
→ |
Casa Pia |
Transfer |
1M € |
| 21/22 |
31.08.2021 |
Boca Juniors |
→ |
Boavista |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
30.08.2021 |
Boavista |
→ |
Boca Juniors |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 20/21 |
20.09.2020 |
Boca Juniors |
→ |
Boavista |
Wypożyczenie |
650k € |
| 19/20 |
19.02.2020 |
Barcelona SC |
→ |
Boca Juniors |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 18/19 |
05.02.2019 |
Boca Juniors |
→ |
Barcelona SC |
Wypożyczenie |
1M € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Pachuca |
→ |
Boca Juniors |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 18/19 |
05.09.2018 |
Boca Juniors |
→ |
Pachuca |
Wypożyczenie |
1M € |
| 16/17 |
26.08.2016 |
Atl. Nacional |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
1.5M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Nacional U20 |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Seba Pérez?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.