Sebastián Fernández
⚽ Napastnik 🏟️ Danubio FC 🏳️ Uruguay Spain
| 📝 | Imię ojczyste | Sebastián Bruno Fernández Miglierina |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.05.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Montevideo, Urugwaj |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Uruguay Spain |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Danubio FC |
| 📅 | Dołączył | 06.01.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | UruFutbol |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Nacional | 7 | 245 | 48 | 23 |
| Danubio FC | 4 | 151 | 37 | 14 |
| CA Banfield | 2 | 72 | 15 | 12 |
| Málaga CF | 4 | 118 | 15 | 9 |
| Defensor Sporting Club | 4 | 54 | 13 | 6 |
| Liverpool FC Montevideo | 1 | 30 | 8 | 4 |
| Miramar Misiones | 1 | 15 | 6 | 0 |
| Rayo Vallecano | 1 | 10 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga AUF Apertura |
180 | 46 | 19 |
15 | 1 | 2 996 |
| Liga AUF Clausura |
150 | 42 | 13 |
13 | 0 | 3 374 |
| LaLiga |
109 | 13 | 4 |
7 | 0 | 852 |
| Liga AUF Intermedio |
49 | 12 | 6 |
3 | 0 | 1 390 |
| Clausura |
30 | 9 | 4 |
1 | 1 | 578 |
| Camp. Uruguayo Esp. |
15 | 6 | 1 |
1 | 0 | 182 |
| Libertadores |
58 | 5 | 5 |
9 | 1 | 1 290 |
| Copa Sudamericana |
31 | 3 | 2 |
2 | 0 | 371 |
| Apertura |
34 | 3 | 6 |
4 | 0 | 479 |
| Copa del Rey |
12 | 2 | 3 |
2 | 0 | 646 |
| Playoffs Liga AUF |
9 | 1 | 3 |
2 | 0 | 120 |
| Champions League |
6 | 1 | 2 |
1 | 0 | 183 |
| Copa AUF Uruguay |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Pre-Libertadores |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga AUF Apertura — 46G / 180M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Danubio FC |
14 | 2 |
3 | 2 |
511 |
| 2024 | Danubio FC |
15 | 7 |
1 | 2 |
141 |
| 2023 | Danubio FC |
15 | 4 |
1 | 3 |
242 |
| 2022 | Danubio FC |
15 | 2 |
1 | 2 |
334 |
| 2021 | Liverpool FC... |
15 | 5 |
3 | 0 |
184 |
| 2020 | Club Nacional |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Club Nacional |
14 | 2 |
3 | 1 |
270 |
| 2018 | Club Nacional |
11 | 2 |
1 | 1 |
242 |
| 2017 | Club Nacional |
13 | 2 |
1 | 0 |
359 |
| 2016 | Club Nacional |
15 | 7 |
1 | 2 |
123 |
| 2015 | Club Nacional |
9 | 2 |
2 | 0 |
198 |
| 2008 | Defensor Sporting... |
14 | 5 |
2 | 0 |
169 |
| 2007 | Miramar Misiones |
15 | 6 |
0 | 1 |
223 |
Liga AUF Clausura — 42G / 150M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Danubio FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
286 |
| 2024 | Danubio FC |
14 | 3 |
2 | 3 |
350 |
| 2023 | Danubio FC |
15 | 4 |
1 | 1 |
190 |
| 2022 | Danubio FC |
15 | 5 |
2 | 1 |
218 |
| 2021 | Liverpool FC... |
15 | 3 |
1 | 1 |
397 |
| 2019 | Club Nacional |
11 | 2 |
0 | 1 |
129 |
| 2018 | Club Nacional |
14 | 6 |
1 | 1 |
143 |
| 2017 | Club Nacional |
14 | 8 |
2 | 0 |
130 |
| 2016 | Club Nacional |
13 | 1 |
0 | 0 |
753 |
| 2015 | Club Nacional |
15 | 1 |
1 | 1 |
480 |
| 2008 | Defensor Sporting... |
11 | 5 |
3 | 3 |
192 |
| 2007 | Defensor Sporting... |
7 | 3 |
0 | 1 |
106 |
LaLiga — 13G / 109M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Rayo Vallecano |
10 | 1 |
0 | 0 |
295 |
| 13/14 | Málaga CF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Málaga CF |
28 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 11/12 | Málaga CF |
36 | 5 |
0 | 2 |
285 |
| 10/11 | Málaga CF |
33 | 7 |
4 | 3 |
272 |
Liga AUF Intermedio — 12G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Danubio FC |
7 | 4 |
1 | 0 |
106 |
| 2024 | Danubio FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Danubio FC |
6 | 1 |
2 | 0 |
383 |
| 2022 | Danubio FC |
7 | 1 |
0 | 0 |
511 |
| 2020 | Club Nacional |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Club Nacional |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Nacional |
7 | 2 |
2 | 0 |
278 |
| 2017 | Club Nacional |
7 | 4 |
1 | 2 |
112 |
Clausura — 9G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Banfield |
12 | 3 |
0 | 0 |
356 |
| 2009 | CA Banfield |
18 | 6 |
4 | 1 |
222 |
Camp. Uruguayo Esp. — 6G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Nacional |
15 | 6 |
1 | 1 |
182 |
Libertadores — 5G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Club Nacional |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Nacional |
10 | 1 |
1 | 1 |
422 |
| 2017 | Club Nacional |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | Club Nacional |
8 | 1 |
1 | 2 |
656 |
| 2015 | Club Nacional |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Banfield |
8 | 3 |
2 | 2 |
212 |
| 2007 | Defensor Sporting... |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa Sudamericana — 3G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Danubio FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Danubio FC |
7 | 2 |
0 | 1 |
281 |
| 2023 | Danubio FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Nacional |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Club Nacional |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2007 | Defensor Sporting... |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Apertura — 3G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Banfield |
16 | 3 |
5 | 2 |
479 |
| 2009 | CA Banfield |
18 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Copa del Rey — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Málaga CF |
6 | 1 |
3 | 2 |
530 |
| 11/12 | Málaga CF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Málaga CF |
3 | 1 |
0 | 0 |
116 |
Playoffs Liga AUF — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Club Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Nacional |
2 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 2017 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Club Nacional |
1 | 1 |
0 | 0 |
120 |
| 2008 | Defensor Sporting... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Málaga CF |
6 | 1 |
2 | 1 |
183 |
Copa AUF Uruguay — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Danubio FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club Nacional |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Málaga CF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Pre-Libertadores — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Defensor Sporting... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Defensor Sporting... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
14 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 16/17 |
Uraz mięśniowy |
11.04.2017 |
29.04.2017 |
19 |
4 |
| 15/16 |
Ill |
01.04.2016 |
16.04.2016 |
16 |
4 |
| 13/14 |
Cruciate ligament tear |
28.09.2013 |
10.04.2014 |
195 |
30 |
| 12/13 |
Naderwanie mięśnia |
31.08.2012 |
21.09.2012 |
22 |
3 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
06.01.2022 |
Liverpool FC |
→ |
Danubio FC |
Transfer |
50k € |
| 20/21 |
02.04.2021 |
Nacional |
→ |
Liverpool FC |
Transfer |
75k € |
| 14/15 |
02.08.2014 |
Rayo Vallecano |
→ |
Nacional |
Transfer |
1.5M € |
| 13/14 |
29.08.2013 |
Málaga CF |
→ |
Rayo Vallecano |
Transfer |
2.5M € |
| 10/11 |
06.08.2010 |
Banfield |
→ |
Málaga CF |
Transfer |
2.5M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Defensor SC |
→ |
Banfield |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Banfield |
→ |
Defensor SC |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 08/09 |
02.08.2008 |
Defensor SC |
→ |
Banfield |
Wypożyczenie |
400k € |
| 06/07 |
10.01.2007 |
Miramar |
→ |
Defensor SC |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.01.2004 |
Miramar U19 |
→ |
Miramar |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sebastián Fernández?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.