Sebastián Moyano
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Aldosivi 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Sebastián Emanuel Moyano |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.08.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mendoza, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Aldosivi |
| 📅 | Dołączył | 16.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2026 |
| 🤝 | Agent | Score Futbol |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Aldosivi | 4 | 32 | 0 | 0 |
| CA Barracas Central | 1 | 25 | 0 | 1 |
| CA Unión (Santa Fe) | 4 | 158 | 0 | 0 |
| Club de Gimnasia y Esgrima La Plata | 2 | 36 | 0 | 0 |
| CD Godoy Cruz Antonio Tomba | 7 | 148 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Clausura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Argentina |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
88 | 0 | 1 |
5 | 0 | 4 503 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
47 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 883 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| Copa Maradona - Compl. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa Maradona |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Copa Superliga (-19/20) |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superliga |
48 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 070 |
| Prim. B Nacional |
23 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 070 |
| Primera División |
59 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Libertadores |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Transición |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 710 |
| Final |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 279 |
| Inicial |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Aldosivi |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | CA Barracas Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club de Gimnasia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Club de Gimnasia... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2013 | CD Godoy Cruz... |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 88M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Barracas Central |
9 | 0 |
1 | 1 |
810 |
| 2023 | CA Unión (Santa Fe) |
27 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 2022 | CA Unión (Santa Fe) |
27 | 0 |
0 | 3 |
453 |
| 2021 | CA Unión (Santa Fe) |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 250 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Barracas Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 47M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Barracas Central |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 2023 | CA Unión (Santa Fe) |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2022 | CA Unión (Santa Fe) |
8 | 0 |
0 | 1 |
373 |
| 2021 | CA Unión (Santa Fe) |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Unión (Santa Fe) |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Copa Maradona — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club de Gimnasia... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Unión (Santa Fe) |
23 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
| 2019 | Club de Gimnasia... |
25 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Prim. B Nacional — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Aldosivi |
23 | 0 |
0 | 3 |
2 070 |
Primera División — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CD Godoy Cruz... |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
28 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Libertadores — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Godoy Cruz... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Transición — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CD Godoy Cruz... |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 710 |
Final — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
19 | 0 |
0 | 0 |
189 |
| 2013 | CD Godoy Cruz... |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Inicial — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CD Godoy Cruz... |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CD Godoy Cruz... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Partidos definición — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CA Aldosivi |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | CD Godoy Cruz... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Knee problems |
06.08.2024 |
31.12.2024 |
148 |
19 |
| 23/24 |
Knee problems |
29.09.2023 |
15.10.2023 |
17 |
2 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
16.07.2025 |
Without Club |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
250k € |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Barracas C. |
→ |
Without Club |
Transfer |
350k € |
| 23/24 |
02.01.2024 |
Unión Santa Fe |
→ |
Barracas C. |
Transfer |
450k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Gimnasia |
→ |
Unión Santa Fe |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
27.07.2018 |
Aldosivi |
→ |
Gimnasia |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
26.07.2017 |
Godoy Cruz |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
200k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Godoy Cruz II |
→ |
Godoy Cruz |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sebastián Moyano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.