Sebastián Sosa
⚽ Bramkarz 🏟️ CA Juventud 🏳️ Uruguay Mexico
| 📝 | Imię ojczyste | Carlos Sebastián Sosa Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.08.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Montevideo, Urugwaj |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Uruguay Mexico |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA Juventud |
| 📅 | Dołączył | 19.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Atlético Morelia | 1 | 15 | 0 | 0 |
| UNAM Pumas | 1 | 12 | 0 | 0 |
| CA Juventud | 1 | 27 | 0 | 0 |
| Club Deportivo Maipú | 1 | 17 | 0 | 0 |
| CA Vélez Sarsfield | 6 | 127 | 0 | 0 |
| CA Independiente | 3 | 100 | 0 | 0 |
| Mazatlán FC | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Mazatlán FC U20 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| CA Rosario Central | 2 | 45 | 0 | 0 |
| CA Boca Juniors | 1 | 55 | 0 | 0 |
| CA Peñarol | 4 | 95 | 0 | 0 |
| Central Español FC | 2 | 28 | 0 | 0 |
| Monarcas Morelia | 4 | 128 | 0 | 0 |
| Club Atlético Morelia U20 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Mineros de Zacatecas | 1 | 4 | 0 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Cl. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liga Expansión MX Ap. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liga MX Clausura |
57 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 410 |
| Liga AUF Clausura |
59 | 0 | 0 |
5 | 0 | 5 055 |
| Copa AUF Uruguay |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga AUF Intermedio |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Liga AUF Apertura |
60 | 0 | 0 |
6 | 0 | 5 118 |
| Primera Nacional |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 530 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
30 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 890 |
| Copa Argentina |
18 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 380 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
45 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 150 |
| Copa Sudamericana |
29 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 565 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga MX Apertura |
68 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 950 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Copa Maradona |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Primera División |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 980 |
| Libertadores |
55 | 0 | 0 |
3 | 0 | 3 568 |
| Transición |
19 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 710 |
| Liguilla Pre-Libertadores... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Final |
33 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 970 |
| Inicial |
34 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 250 |
| Clausura |
19 | 0 | 0 |
0 | 0 | 264 |
| Apertura |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoffs Liga AUF |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Copa MX |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Apertura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Copa MX Clausura |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 750 |
| Copa MX Apertura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liguilla Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Ascenso MX Cl. |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Argentina |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Atlético... |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Atlético... |
10 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liga MX Clausura — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | UNAM Pumas |
12 | 0 |
0 | 4 |
1 080 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
10 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Liga AUF Clausura — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Juventud |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2011 | CA Peñarol |
13 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 2010 | CA Peñarol |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 2009 | CA Peñarol |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 005 |
| 2008 | Central Español FC |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Copa AUF Uruguay — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Juventud |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga AUF Intermedio — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Juventud |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Liga AUF Apertura — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Juventud |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 2011 | CA Peñarol |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2010 | CA Peñarol |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2009 | Central Español FC |
13 | 0 |
0 | 4 |
1 068 |
| 2008 | CA Peñarol |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Primera Nacional — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Deportivo Maipú |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Vélez Sarsfield |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | CA Independiente |
11 | 0 |
0 | 3 |
900 |
| 2021 | CA Independiente |
12 | 0 |
0 | 1 |
990 |
Copa Argentina — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2022 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2020 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CA Rosario Central |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2012 | CA Boca Juniors |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 45M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Independiente |
20 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2021 | CA Independiente |
25 | 0 |
0 | 4 |
2 250 |
Copa Sudamericana — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | CA Independiente |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2021 | CA Independiente |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2020 | CA Independiente |
5 | 0 |
0 | 0 |
405 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2010 | CA Peñarol |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Apertura — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Mazatlán FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
18 | 0 |
0 | 3 |
1 530 |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 15/16 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Mazatlán FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CF Pachuca U20 |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Copa Maradona — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Independiente |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2020 | CA Independiente |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primera División — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Rosario Central |
13 | 0 |
0 | 2 |
990 |
| 2016 | CA Rosario Central |
16 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2015 | CA Vélez Sarsfield |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Libertadores — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CA Rosario Central |
10 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2012 | CA Boca Juniors |
14 | 0 |
0 | 0 |
148 |
| 2011 | CA Peñarol |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 2009 | CA Peñarol |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Transición — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | CA Vélez Sarsfield |
19 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
Liguilla Pre-Libertadores (-14/15) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Final — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
18 | 0 |
0 | 2 |
1 620 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
Inicial — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Vélez Sarsfield |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 2013 | CA Vélez Sarsfield |
18 | 0 |
0 | 0 |
810 |
Clausura — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Boca Juniors |
19 | 0 |
0 | 0 |
264 |
Apertura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Boca Juniors |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoffs Liga AUF — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CA Peñarol |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Copa MX — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Liguilla Apertura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa MX Clausura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
8 | 0 |
0 | 1 |
660 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Pachuca |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liguilla Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Atlético... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Argentina — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CA Vélez Sarsfield |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
7 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
24 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
unknown injury |
02.09.2025 |
— |
11 |
1 |
| 22/23 |
Uraz stopy |
28.03.2023 |
28.05.2023 |
62 |
5 |
| 21/22 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
19.02.2022 |
08.03.2022 |
18 |
3 |
| 20/21 |
Koronawirus |
05.04.2021 |
14.04.2021 |
10 |
1 |
| 20/21 |
Uraz mięśniowy |
27.11.2020 |
07.12.2020 |
11 |
3 |
| 20/21 |
Calf problems |
13.11.2020 |
23.11.2020 |
11 |
3 |
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
19.01.2025 |
Dep. Maipú |
→ |
Juventud |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
18.06.2024 |
Without Club |
→ |
Dep. Maipú |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
18.03.2024 |
Vélez Sarsfield |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 23/24 |
01.02.2024 |
Morelia |
→ |
Vélez Sarsfield |
Transfer |
500k € |
| 23/24 |
16.08.2023 |
UNAM Pumas |
→ |
Morelia |
Transfer |
700k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Independiente |
→ |
UNAM Pumas |
Transfer |
800k € |
| 21/22 |
18.01.2022 |
Mazatlán FC |
→ |
Independiente |
Transfer |
2.5M € |
| 21/22 |
31.12.2021 |
Independiente |
→ |
Mazatlán FC |
Powrót z wyp. |
2.5M € |
| 20/21 |
02.10.2020 |
Mazatlán FC |
→ |
Independiente |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Morelia |
→ |
Mazatlán FC |
Transfer |
1.2M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Pachuca |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Monarcas Morelia |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 16/17 |
03.01.2017 |
Pachuca |
→ |
Monarcas Morelia |
Wypożyczenie |
1M € |
| 16/17 |
31.12.2016 |
Rosario Central |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 15/16 |
27.01.2016 |
Pachuca |
→ |
Rosario Central |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 15/16 |
21.07.2015 |
Vélez Sarsfield |
→ |
Pachuca |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
17.07.2012 |
Peñarol |
→ |
Vélez Sarsfield |
Transfer |
1M € |
| 12/13 |
16.07.2012 |
Boca Juniors |
→ |
Peñarol |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 11/12 |
05.08.2011 |
Peñarol |
→ |
Boca Juniors |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 08/09 |
31.12.2008 |
Central Español |
→ |
Peñarol |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Peñarol |
→ |
Central Español |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
CA Peñarol U19 |
→ |
Peñarol |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sebastián Sosa?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.