Cyrille Merville
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Francja
| 🎂 | Data urodzenia | 13.04.1982 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Amiens, Francja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Francja |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Amiens SC | 8 | 237 | 0 | 0 |
| ESA Linas-Montlhéry | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Valenciennes FC | 2 | 79 | 0 | 0 |
| US Créteil-Lusitanos | 2 | 81 | 0 | 0 |
| Nîmes Olympique | 3 | 107 | 0 | 0 |
| AC Arles-Avignon | 2 | 66 | 0 | 0 |
| ESTAC Troyes | 2 | 83 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Coupe de la Ligue |
30 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 050 |
| N3 - Paris IdF |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ligue 2 |
523 | 0 | 0 |
10 | 0 | 32 452 |
| Coupe de France |
25 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 920 |
| Championnat National |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 070 |
| Ligue 1 |
26 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 683 |
| Division 2 |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
📋 Szczegóły per sezon
Coupe de la Ligue — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 15/16 | US Créteil-Lusitanos |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 14/15 | US Créteil-Lusitanos |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Nîmes Olympique |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Nîmes Olympique |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 10/11 | AC Arles-Avignon |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | ESTAC Troyes |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | ESTAC Troyes |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 03/04 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | Amiens SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 01/02 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Amiens SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
N3 - Paris IdF — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | ESA Linas-Montlhéry |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ligue 2 — 0G / 523M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Valenciennes FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
235 |
| 16/17 | Valenciennes FC |
34 | 0 |
0 | 0 |
209 |
| 15/16 | US Créteil-Lusitanos |
37 | 0 |
0 | 1 |
237 |
| 14/15 | US Créteil-Lusitanos |
37 | 0 |
0 | 0 |
1 407 |
| 13/14 | Nîmes Olympique |
37 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 12/13 | Nîmes Olympique |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 176 |
| 09/10 | AC Arles-Avignon |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 371 |
| 08/09 | ESTAC Troyes |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 07/08 | ESTAC Troyes |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 330 |
| 06/07 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 05/06 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 2 |
2 790 |
| 04/05 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 03/04 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 387 |
| 02/03 | Amiens SC |
38 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Coupe de France — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Valenciennes FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | Valenciennes FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | US Créteil-Lusitanos |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | US Créteil-Lusitanos |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | Nîmes Olympique |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Nîmes Olympique |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 09/10 | AC Arles-Avignon |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | ESTAC Troyes |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | ESTAC Troyes |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Amiens SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 03/04 | Amiens SC |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 02/03 | Amiens SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Championnat National — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Nîmes Olympique |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
Ligue 1 — 0G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Arles-Avignon |
26 | 0 |
0 | 0 |
1 683 |
Division 2 — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Amiens SC |
23 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 10/11 |
Uraz dłoni |
13.02.2011 |
13.04.2011 |
60 |
7 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Linas-Montlhéry |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 21/22 |
01.09.2021 |
Career break |
→ |
Linas-Montlhéry |
Transfer |
— |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Valenciennes FC |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 16/17 |
08.08.2016 |
US Créteil-L |
→ |
Valenciennes FC |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Nîmes Olympique |
→ |
US Créteil-L |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
11.10.2011 |
Without Club |
→ |
Nîmes Olympique |
Transfer |
800k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
AC Arles-Avignon |
→ |
Without Club |
Transfer |
800k € |
| 09/10 |
23.07.2009 |
Troyes |
→ |
AC Arles-Avignon |
Transfer |
900k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Amiens SC |
→ |
Troyes |
Transfer |
350k € |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Amiens SC B |
→ |
Amiens SC |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Cyrille Merville?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.