Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Sergio Camus
Sergio Camus

Sergio Camus

⚽ Obrońca 🏟️ Gimnàstic de Tarragona 🏳️ Hiszpania
204
Meczów
2
Goli
2
Asyst
30
Żółtych
0
Czerwonych
3 471
Minut
0
Opinii
📝Imię ojczysteSergio Camus Perojo
🎂Data urodzenia18.04.1997 (29 lat)
📍Miejsce urodzeniaColindres, Hiszpania
🏳️ObywatelstwoHiszpania
📏Wzrost176 cm
PozycjaObrońca
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubGimnàstic de Tarragona
📅Dołączył07.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentREVOLUTION Football ...

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
SD Tarazona13711
Unionistas CF13711
Gimnàstic de Tarragona1200
Atlético de Madrid1100
Atlético Ottawa11100
Atlético Madrileño11600
Club Portugalete11300
SD Eibar B33700
Arenas Club23100
Racing Santander31900

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Primera Federación - Gr. I 7012 1103 320
Copa del Rey 810 20151
Primera Federación - Gr. II 200 000
Champions League 100 000
CanPL Playoffs 300 200
CanPL 800 100
2ª B - Fase de descenso 800 100
2ª B - Grupo V 800 100
2ª B - Grupo II 8000 1200
Seg. B Play-off 100 000
2ª B - Grupo I 1500 000

📋 Szczegóły per sezon

Primera Federación - Gr. I — 1G / 70M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25SD Tarazona 371 17 3 320
23/24Unionistas CF 330 14 0
Copa del Rey — 1G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
23/24Unionistas CF 41 02 151
20/21Club Portugalete 20 00 0
16/17Racing Santander 10 00 0
15/16Racing Santander 10 00 0
Primera Federación - Gr. II — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26Gimnàstic de... 20 00 0
Champions League — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22Atlético de Madrid 10 00 0
CanPL Playoffs — 0G / 3M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2022Atlético Ottawa 30 02 0
CanPL — 0G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
2022Atlético Ottawa 80 01 0
2ª B - Fase de descenso — 0G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Atlético Madrileño 80 01 0
2ª B - Grupo V — 0G / 8M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Atlético Madrileño 80 01 0
2ª B - Grupo II — 0G / 80M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Club Portugalete 110 02 0
18/19SD Eibar B 240 03 0
17/18SD Eibar B 120 01 0
17/18Arenas Club 150 02 0
17/18Racing Santander 20 00 0
16/17Arenas Club 160 04 0
Seg. B Play-off — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20SD Eibar B 10 00 0
2ª B - Grupo I — 0G / 15M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Racing Santander 110 00 0
15/16Racing Santander 40 00 0

🔄 Historia transferów (14)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 07.07.2025 SD Tarazona Gimnàstic Transfer 250k €
24/25 07.07.2024 Unionistas CF SD Tarazona Transfer 150k €
23/24 05.07.2023 Without Club Unionistas CF Transfer 50k €
22/23 01.01.2023 Atl. Madrileño Without Club Transfer 50k €
22/23 31.12.2022 Atl. Ottawa Atl. Madrileño Powrót z wyp. 50k €
22/23 10.08.2022 Atl. Madrileño Atl. Ottawa Wypożyczenie
20/21 26.01.2021 Portugalete Atl. Madrileño Transfer 150k €
20/21 25.08.2020 SD Eibar B Portugalete Transfer 200k €
17/18 10.01.2018 Arenas Club SD Eibar B Transfer 150k €
17/18 31.08.2017 Racing Arenas Club Transfer 50k €
16/17 30.06.2017 Arenas Club Racing Powrót z wyp. 50k €
16/17 19.01.2017 Racing Arenas Club Wypożyczenie 50k €
16/17 13.08.2016 Rayo Cantabria Racing Transfer
15/16 01.07.2015 Racing U19 Rayo Cantabria Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Sergio Camus?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy