Sergio Santana
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Sergio Alejandro Santana Piedra |
| 🎂 | Data urodzenia | 09.08.1979 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Río Grande, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2017 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Pachuca | 10 | 215 | 49 | 0 |
| Deportivo Guadalajara | 7 | 157 | 35 | 11 |
| CF Monterrey | 5 | 104 | 12 | 11 |
| Deportivo Toluca | 1 | 18 | 6 | 2 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 1 | 3 | 3 | 0 |
| Mineros de Zacatecas | 2 | 49 | 2 | 0 |
| Monarcas Morelia | 1 | 22 | 1 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 2 | 32 | 1 | 2 |
| Querétaro FC | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 26 | 0 | 1 |
| Atlético Mexiquense (- 2009) | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CD Tapatío | 1 | 2 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Clausura |
153 | 32 | 4 |
29 | 0 | 2 977 |
| Primera Apertura |
162 | 31 | 15 |
23 | 1 | 4 451 |
| Libertadores |
32 | 9 | 1 |
3 | 0 | 927 |
| Copa Sudamericana |
12 | 5 | 0 |
2 | 0 | 401 |
| Liguilla Apertura |
33 | 5 | 0 |
4 | 0 | 1 061 |
| Primera Verano |
38 | 4 | 0 |
2 | 0 | 350 |
| Primera Invierno |
18 | 3 | 0 |
2 | 0 | 374 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 3 | 0 |
1 | 0 | 86 |
| CONCACAF CL |
11 | 3 | 1 |
1 | 0 | 489 |
| Campeón de Campeones |
2 | 2 | 0 |
1 | 0 | 45 |
| Copa MX Apertura |
15 | 2 | 0 |
1 | 0 | 344 |
| Liguilla Clausura |
23 | 2 | 1 |
3 | 0 | 196 |
| InterLiga |
7 | 2 | 2 |
1 | 0 | 128 |
| CONCACAF CC |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 169 |
| Liguilla Inv. |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 238 |
| Copa MX Clausura |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 211 |
| Liga MX Clausura |
24 | 1 | 0 |
2 | 0 | 444 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
13 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Cl. |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
35 | 0 | 2 |
2 | 1 | 0 |
| Prim. A Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| North American SuperLiga |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Clausura — 32G / 153M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Monterrey |
8 | 2 |
0 | 1 |
300 |
| 09/10 | CF Monterrey |
15 | 1 |
1 | 1 |
848 |
| 08/09 | Deportivo Toluca |
13 | 4 |
1 | 6 |
164 |
| 07/08 | Deportivo... |
16 | 9 |
1 | 6 |
144 |
| 06/07 | Deportivo... |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | Deportivo... |
17 | 2 |
0 | 4 |
615 |
| 04/05 | CF Pachuca |
17 | 3 |
0 | 3 |
334 |
| 03/04 | CF Pachuca |
19 | 7 |
0 | 4 |
209 |
| 02/03 | CF Pachuca |
18 | 4 |
0 | 3 |
363 |
Primera Apertura — 31G / 162M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Monterrey |
14 | 1 |
4 | 2 |
1 003 |
| 10/11 | CF Monterrey |
15 | 2 |
2 | 1 |
474 |
| 09/10 | CF Monterrey |
16 | 1 |
1 | 3 |
707 |
| 08/09 | Deportivo... |
17 | 3 |
5 | 3 |
336 |
| 07/08 | Deportivo... |
17 | 5 |
2 | 5 |
276 |
| 06/07 | Deportivo... |
15 | 2 |
1 | 1 |
463 |
| 05/06 | CF Pachuca |
16 | 1 |
0 | 3 |
639 |
| 04/05 | CF Pachuca |
15 | 6 |
0 | 1 |
164 |
| 03/04 | CF Pachuca |
18 | 5 |
0 | 2 |
186 |
| 02/03 | CF Pachuca |
19 | 5 |
0 | 2 |
203 |
Libertadores — 9G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CF Monterrey |
5 | 1 |
0 | 0 |
303 |
| 2008 | Deportivo... |
5 | 2 |
0 | 0 |
179 |
| 2006 | Deportivo... |
14 | 3 |
1 | 3 |
295 |
| 2005 | CF Pachuca |
8 | 3 |
0 | 0 |
150 |
Copa Sudamericana — 5G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Deportivo... |
8 | 3 |
0 | 1 |
231 |
| 2007 | Deportivo... |
4 | 2 |
0 | 1 |
170 |
Liguilla Apertura — 5G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | CF Monterrey |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | CF Monterrey |
5 | 1 |
0 | 1 |
144 |
| 07/08 | Deportivo... |
4 | 2 |
0 | 0 |
171 |
| 06/07 | Deportivo... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Pachuca |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 04/05 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | CF Pachuca |
6 | 1 |
0 | 1 |
386 |
Primera Verano — 4G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 98/99 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | CF Pachuca |
18 | 4 |
0 | 0 |
350 |
| 00/01 | CF Pachuca |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Primera Invierno — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | CF Pachuca |
16 | 3 |
0 | 2 |
374 |
| 00/01 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Jaguares de... |
3 | 3 |
0 | 1 |
86 |
CONCACAF CL — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Monterrey |
4 | 1 |
0 | 0 |
286 |
| 10/11 | CF Monterrey |
7 | 2 |
1 | 1 |
203 |
Campeón de Campeones — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | CF Pachuca |
2 | 2 |
0 | 1 |
45 |
Copa MX Apertura — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Mineros de Zacatecas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
6 | 1 |
0 | 1 |
299 |
| 14/15 | Querétaro FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
1 | 1 |
0 | 0 |
45 |
Liguilla Clausura — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 06/07 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | CF Pachuca |
6 | 2 |
0 | 1 |
196 |
InterLiga — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Monterrey |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | Deportivo Toluca |
3 | 2 |
1 | 1 |
128 |
CONCACAF CC — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Deportivo... |
5 | 2 |
0 | 1 |
169 |
| 03/04 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Inv. — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | CF Pachuca |
6 | 2 |
0 | 1 |
238 |
Copa MX Clausura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
5 | 1 |
0 | 0 |
211 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
17 | 1 |
0 | 2 |
444 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CF Monterrey |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Mineros de Zacatecas |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mineros de Zacatecas |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Querétaro FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Deportivo... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | CD Tapatío |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Min. Zacatecas |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Without Club |
→ |
Min. Zacatecas |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Monarcas Morelia |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 14/15 |
31.12.2014 |
Querétaro FC |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Monarcas Morelia |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
600k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Chiapas FC |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Chiapas FC |
Wypożyczenie |
800k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Atlas |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
800k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Monterrey |
→ |
Atlas |
Transfer |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Toluca |
→ |
Monterrey |
Transfer |
1.8M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Chivas |
→ |
Toluca |
Transfer |
1.8M € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Pachuca |
→ |
Chivas |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sergio Santana?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.