Andris Vanins
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Łotwa
| 📝 | Imię ojczyste | Andris Vaņins |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.04.1980 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ilūkste, Łotwa |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Łotwa |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 18.01.2024 |
| 🤝 | Agent | Gold Kick SA |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| JFK Ventspils | 14 | 148 | 0 | 0 |
| FC Dietikon | 2 | 27 | 0 | 0 |
| FC Zürich | 4 | 172 | 0 | 0 |
| FC Sion | 7 | 272 | 0 | 1 |
| FC Moscow II | 2 | 31 | 0 | 0 |
| FC Moscow | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Torpedo-Metallurg Moscow | 1 | 11 | 0 | 0 |
| Torpedo-Metallurg Moskau II | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| UI Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| 1. Liga gr. 2 |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
| Swiss Cup qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Swiss Cup |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 410 |
| 2. Liga Inter - Gr. 3 |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Virsliga |
115 | 0 | 0 |
7 | 0 | 8 862 |
| Virsliga - Meisterrunde |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Latvian Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| Super League |
336 | 0 | 1 |
19 | 0 | 22 289 |
| Schweizer Cup |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 800 |
| Europa League |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 350 |
| Challenge League |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 970 |
| Super League Barrage |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Champions League Qu. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| ToDS |
39 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 935 |
| Russian Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Premier Liga |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 127 |
📋 Szczegóły per sezon
UI Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | JFK Ventspils |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
1. Liga gr. 2 — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Dietikon |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
Swiss Cup qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Dietikon |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | FC Dietikon |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Swiss Cup — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Dietikon |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | FC Sion |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 11/12 | FC Sion |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | FC Sion |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 09/10 | FC Sion |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
2. Liga Inter - Gr. 3 — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Dietikon |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Virsliga — 0G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | JFK Ventspils |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 2008 | JFK Ventspils |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
| 2007 | JFK Ventspils |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 032 |
| 2006 | JFK Ventspils |
28 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 2003 | JFK Ventspils |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 231 |
| 2002 | JFK Ventspils |
24 | 0 |
0 | 0 |
1 109 |
| 2001 | JFK Ventspils |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Virsliga - Meisterrunde — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | JFK Ventspils |
9 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Latvian Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | JFK Ventspils |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2007 | JFK Ventspils |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Super League — 0G / 336M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Zürich |
34 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | FC Zürich |
36 | 0 |
0 | 1 |
135 |
| 17/18 | FC Zürich |
36 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
| 15/16 | FC Sion |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 498 |
| 14/15 | FC Sion |
23 | 0 |
1 | 2 |
2 070 |
| 13/14 | FC Sion |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 150 |
| 12/13 | FC Sion |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
| 11/12 | FC Sion |
34 | 0 |
0 | 3 |
2 880 |
| 10/11 | FC Sion |
33 | 0 |
0 | 4 |
2 916 |
| 09/10 | FC Sion |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 240 |
Schweizer Cup — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Zürich |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | FC Zürich |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | FC Zürich |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | FC Zürich |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | FC Sion |
5 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 14/15 | FC Sion |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | FC Sion |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Europa League — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Zürich |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FC Zürich |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | FC Sion |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Challenge League — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Zürich |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 970 |
Super League Barrage — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Sion |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Sion |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 09/10 | FC Sion |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | JFK Ventspils |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 07/08 | JFK Ventspils |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | JFK Ventspils |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 02/03 | JFK Ventspils |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | JFK Ventspils |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 00/01 | JFK Ventspils |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
ToDS — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | FC Moscow II |
11 | 0 |
0 | 0 |
495 |
| 03/04 | FC Moscow II |
20 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 02/03 | Torpedo-Metallurg... |
8 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Russian Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | FC Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | FC Moscow |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Premier Liga — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Torpedo-Metallurg... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | JFK Ventspils |
2 | 0 |
0 | 0 |
127 |
🏳️ Kadra narodowa
99 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Quarantine |
11.07.2020 |
21.07.2020 |
11 |
2 |
| 16/17 |
unknown injury |
04.05.2017 |
11.05.2017 |
8 |
2 |
| 14/15 |
Knee surgery |
20.08.2014 |
01.12.2014 |
104 |
19 |
| 14/15 |
Cartilage damage |
21.07.2014 |
25.07.2014 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
18.01.2024 |
FC Dietikon |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 22/23 |
26.01.2023 |
Career break |
→ |
FC Dietikon |
Transfer |
— |
| 20/21 |
31.08.2020 |
FC Zürich |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 16/17 |
01.07.2016 |
FC Sion |
→ |
FC Zürich |
Transfer |
600k € |
| 09/10 |
02.07.2009 |
JFK Ventspils |
→ |
FC Sion |
Transfer |
300k € |
| 05/06 |
01.01.2006 |
FC Moscow |
→ |
JFK Ventspils |
Transfer |
50k € |
| 04/05 |
01.08.2005 |
Venta Kuldiga |
→ |
FC Moscow |
Transfer |
50k € |
| 04/05 |
01.02.2005 |
FC Moscow |
→ |
Venta Kuldiga |
Transfer |
50k € |
| 02/03 |
01.08.2003 |
JFK Ventspils |
→ |
Tor-Met Moscow |
Transfer |
— |
| 97/98 |
01.01.1998 |
Ventspils II |
→ |
JFK Ventspils |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.01.1997 |
Ventspils Yth. |
→ |
Ventspils II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Andris Vanins?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.