Sharani Zuberu
⚽ Obrońca 🏟️ Slovan Bratislava 🏳️ Ghana
| 🎂 | Data urodzenia | 06.01.2000 (26 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Accra, Ghana |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ghana |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Slovan Bratislava |
| 📅 | Dołączył | 01.02.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2028 |
| 🤝 | Agent | Atlas Sports |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| STK 1914 Samorin | 2 | 17 | 7 | 3 |
| Slovan Bratislava | 4 | 116 | 6 | 2 |
| DAC Dunajska Streda | 3 | 51 | 6 | 3 |
| AC Sparta Prague U19 | 1 | 16 | 4 | 0 |
| Dreams FC | 1 | 12 | 4 | 0 |
| AC Sparta Prague B | 1 | 8 | 3 | 1 |
| Zemplin Michalovce | 1 | 12 | 2 | 1 |
| Slovan Bratislava U21 | 2 | 4 | 1 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| II. Liga |
19 | 7 | 4 |
2 | 0 | 439 |
| 1. liga U19 |
16 | 4 | 0 |
0 | 0 | 173 |
| Premier League |
12 | 4 | 0 |
1 | 0 | 252 |
| Nike Liga - Champ. G. |
41 | 3 | 1 |
3 | 0 | 837 |
| Slovnaft Cup |
16 | 3 | 2 |
0 | 0 | 341 |
| Fortuna Liga |
38 | 3 | 1 |
2 | 0 | 257 |
| Juniorska liga |
8 | 3 | 1 |
0 | 0 | 169 |
| Champions League Qu. |
17 | 2 | 1 |
3 | 0 | 153 |
| Nike Liga - Releg. G. |
8 | 2 | 0 |
1 | 0 | 212 |
| Niké Liga |
36 | 1 | 1 |
0 | 0 | 529 |
| MONACObet liga |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Nike L. - Conf. L. Playoff |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
II. Liga — 7G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Slovan Bratislava... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 21/22 | STK 1914 Samorin |
7 | 2 |
0 | 1 |
270 |
| 19/20 | STK 1914 Samorin |
10 | 5 |
3 | 1 |
169 |
1. liga U19 — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Sparta Prague U19 |
16 | 4 |
0 | 0 |
173 |
Premier League — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dreams FC |
12 | 4 |
0 | 1 |
252 |
Nike Liga - Champ. G. — 3G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Slovan Bratislava |
10 | 1 |
0 | 2 |
522 |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | DAC Dunajska Streda |
9 | 1 |
0 | 1 |
238 |
| 19/20 | DAC Dunajska Streda |
4 | 1 |
1 | 0 |
77 |
Slovnaft Cup — 3G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Slovan Bratislava |
4 | 1 |
0 | 0 |
127 |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
3 | 1 |
0 | 0 |
169 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | DAC Dunajska Streda |
1 | 1 |
1 | 0 |
45 |
| 20/21 | Zemplin Michalovce |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | DAC Dunajska Streda |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Fortuna Liga — 3G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | DAC Dunajska Streda |
21 | 3 |
1 | 2 |
257 |
| 20/21 | Zemplin Michalovce |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | DAC Dunajska Streda |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | DAC Dunajska Streda |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Juniorska liga — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Sparta Prague B |
8 | 3 |
1 | 0 |
169 |
Champions League Qu. — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Slovan Bratislava |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Slovan Bratislava |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
6 | 2 |
0 | 1 |
153 |
Nike Liga - Releg. G. — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Zemplin Michalovce |
8 | 2 |
0 | 1 |
212 |
Niké Liga — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Slovan Bratislava |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Slovan Bratislava |
14 | 1 |
1 | 0 |
529 |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MONACObet liga — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava... |
2 | 1 |
0 | 0 |
135 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Slovan Bratislava |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Slovan Bratislava |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Slovan Bratislava |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nike L. - Conf. L. Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | DAC Dunajska Streda |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | DAC Dunajska Streda |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Leg injury |
22.08.2024 |
11.09.2024 |
21 |
4 |
| 21/22 |
Ill |
17.03.2022 |
30.03.2022 |
14 |
1 |
| 21/22 |
Uraz uda (dwugłowy) |
14.03.2022 |
16.03.2022 |
3 |
0 |
| 20/21 |
unknown injury |
14.08.2020 |
01.11.2020 |
80 |
13 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.02.2023 |
Without Club |
→ |
Slo. Bratislava |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Dunajska Streda |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
30.06.2021 |
Michalovce |
→ |
Dunajska Streda |
Powrót z wyp. |
150k € |
| 20/21 |
01.02.2021 |
Dunajska Streda |
→ |
Michalovce |
Wypożyczenie |
100k € |
| 19/20 |
08.07.2019 |
Sparta Prague B |
→ |
Dunajska Streda |
Transfer |
100k € |
| 18/19 |
27.07.2018 |
Dreams FC |
→ |
Sparta Prague B |
Transfer |
100k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Sharani Zuberu?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.