Shay Given
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Irlandia
| 📝 | Imię ojczyste | Séamus John James Given |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.04.1976 (50 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Lifford, Irlandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Irlandia |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2017 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Newcastle United | 12 | 517 | 0 | 1 |
| Blackburn Rovers | 3 | 42 | 0 | 0 |
| Sunderland AFC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Stoke City | 2 | 52 | 0 | 1 |
| Stoke City U21 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aston Villa | 3 | 121 | 0 | 0 |
| Aston Villa U21 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Middlesbrough FC | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Manchester City | 3 | 110 | 0 | 0 |
| Manchester City Reserves | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier League |
653 | 0 | 2 |
19 | 0 | 40 210 |
| FA Cup |
61 | 0 | 0 |
0 | 0 | 4 124 |
| UEFA Cup |
37 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 000 |
| League Cup |
42 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 745 |
| Cup Winners' Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Champions League |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| First Division |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| EFL Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| U21 PL |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Championship |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| Reserve League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UI Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 990 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier League — 0G / 653M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Newcastle United |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 98/99 | Newcastle United |
31 | 0 |
0 | 0 |
2 745 |
| 97/98 | Newcastle United |
35 | 0 |
0 | 1 |
2 160 |
| 96/97 | Blackburn Rovers |
37 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 95/96 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 94/95 | Blackburn Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Stoke City |
32 | 0 |
1 | 1 |
450 |
| 15/16 | Stoke City |
14 | 0 |
0 | 1 |
225 |
| 14/15 | Aston Villa |
37 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 12/13 | Aston Villa |
35 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Aston Villa |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 828 |
| 10/11 | Manchester City |
31 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Manchester City |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 133 |
| 08/09 | Manchester City |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 08/09 | Newcastle United |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 07/08 | Newcastle United |
23 | 0 |
1 | 2 |
1 629 |
| 06/07 | Newcastle United |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 885 |
| 05/06 | Newcastle United |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 04/05 | Newcastle United |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 240 |
| 03/04 | Newcastle United |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 02/03 | Newcastle United |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 01/02 | Newcastle United |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 00/01 | Newcastle United |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 015 |
FA Cup — 0G / 61M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Newcastle United |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 98/99 | Newcastle United |
7 | 0 |
0 | 0 |
494 |
| 97/98 | Newcastle United |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Stoke City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Aston Villa |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 12/13 | Aston Villa |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Aston Villa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Manchester City |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Manchester City |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 08/09 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 07/08 | Newcastle United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 06/07 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 04/05 | Newcastle United |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 03/04 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 02/03 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 01/02 | Newcastle United |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 00/01 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Manchester City |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 06/07 | Newcastle United |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 04/05 | Newcastle United |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 03/04 | Newcastle United |
12 | 0 |
0 | 0 |
990 |
League Cup — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 98/99 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 96/97 | Blackburn Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Stoke City |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 14/15 | Aston Villa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Aston Villa |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 11/12 | Aston Villa |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Manchester City |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 08/09 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 07/08 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 06/07 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 04/05 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 03/04 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 00/01 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Cup Winners' Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 98/99 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Newcastle United |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 02/03 | Newcastle United |
12 | 0 |
0 | 0 |
900 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 03/04 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 02/03 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
First Division — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Stoke City |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
U21 PL — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Stoke City U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Aston Villa U21 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Championship — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Middlesbrough FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Reserve League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Manchester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Newcastle United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UI Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Newcastle United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 05/06 | Newcastle United |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 01/02 | Newcastle United |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
🏳️ Kadra narodowa
134 meczów
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Inflammation in the knee |
29.10.2015 |
16.01.2016 |
80 |
16 |
| 12/13 |
Uraz uda (dwugłowy) |
08.01.2013 |
19.01.2013 |
12 |
3 |
| 11/12 |
Zerwanie ścięgna Achillesa |
03.12.2011 |
13.01.2012 |
42 |
8 |
| 09/10 |
Uraz barku |
24.04.2010 |
01.07.2010 |
69 |
6 |
| 07/08 |
Groin problems |
09.02.2008 |
11.05.2008 |
93 |
13 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Stoke City |
→ |
Retired |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
10.07.2015 |
Aston Villa |
→ |
Stoke City |
Transfer |
500k € |
| 13/14 |
28.02.2014 |
Middlesbrough |
→ |
Aston Villa |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 13/14 |
28.11.2013 |
Aston Villa |
→ |
Middlesbrough |
Wypożyczenie |
1M € |
| 11/12 |
19.07.2011 |
Man City |
→ |
Aston Villa |
Transfer |
5.5M € |
| 08/09 |
01.02.2009 |
Newcastle |
→ |
Man City |
Transfer |
7.5M € |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Blackburn |
→ |
Newcastle |
Transfer |
— |
| 95/96 |
31.05.1996 |
Sunderland |
→ |
Blackburn |
Powrót z wyp. |
— |
| 95/96 |
19.01.1996 |
Blackburn |
→ |
Sunderland |
Wypożyczenie |
— |
| 95/96 |
04.09.1995 |
Swindon Town |
→ |
Blackburn |
Powrót z wyp. |
— |
| 95/96 |
04.08.1995 |
Blackburn |
→ |
Swindon Town |
Wypożyczenie |
— |
| 94/95 |
08.08.1994 |
Celtic |
→ |
Blackburn |
Transfer |
— |
| 93/94 |
01.07.1993 |
Celtic U20 |
→ |
Celtic |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Shay Given?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.