Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Sieben Dewaele
Sieben Dewaele

Sieben Dewaele

⚽ Pomocnik 🏟️ SK Beveren 🏳️ Belgia
193
Meczów
3
Goli
6
Asyst
32
Żółtych
1
Czerwonych
2 257
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia01.02.1999 (27 lat)
📍Miejsce urodzeniaKortrijk, Belgia
🏳️ObywatelstwoBelgia
📏Wzrost180 cm
PozycjaPomocnik
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubSK Beveren
📅Dołączył12.07.2024
📄Kontrakt do30.06.2026
🤝AgentYOU FIRST

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
RSC Anderlecht UEFA U1941320
KV Oostende (-2024)26011
SK Beveren23503
AS Nancy-Lorraine12701
AS Nancy-Lorraine B1200
SC Heerenveen12600
RSC Anderlecht23001

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
UEFA Youth League 1320 20180
CPL 5414 1802 077
Croky Cup 1200 100
Challenger Pro League 400 100
CPL Promotion-Playoffs 200 100
JPL 5201 500
Ligue 2 2301 300
N3 - Grand Est 200 000
Coupe de France 400 000
Eredivisie 2400 110
KNVB Beker 200 000
Europa League 100 000

📋 Szczegóły per sezon

UEFA Youth League — 2G / 13M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19RSC Anderlecht... 42 01 180
17/18RSC Anderlecht... 60 01 0
16/17RSC Anderlecht... 20 00 0
15/16RSC Anderlecht... 10 00 0
CPL — 1G / 54M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25SK Beveren 260 310 0
23/24KV Oostende (-2024) 281 18 2 077
Croky Cup — 0G / 12M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26SK Beveren 10 00 0
24/25SK Beveren 20 00 0
23/24KV Oostende (-2024) 60 01 0
22/23KV Oostende (-2024) 10 00 0
19/20RSC Anderlecht 20 00 0
Challenger Pro League — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26SK Beveren 40 01 0
CPL Promotion-Playoffs — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25SK Beveren 20 01 0
JPL — 0G / 52M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
22/23KV Oostende (-2024) 250 03 0
19/20RSC Anderlecht 270 12 0
Ligue 2 — 0G / 23M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22AS Nancy-Lorraine 230 13 0
N3 - Grand Est — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22AS Nancy-Lorraine B 20 00 0
Coupe de France — 0G / 4M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
21/22AS Nancy-Lorraine 40 00 0
Eredivisie — 0G / 24M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21SC Heerenveen 240 01 0
KNVB Beker — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21SC Heerenveen 20 00 0
Europa League — 0G / 1M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
18/19RSC Anderlecht 10 00 0

Historia kontuzji (3)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
22/23 Uraz mięśniowy 19.01.2023 26.01.2023 8 1
22/23 concussion 23.10.2022 14.11.2022 23 5
22/23 Uraz uda (dwugłowy) 18.07.2022 27.07.2022 10 1

🔄 Historia transferów (10)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
24/25 12.07.2024 KV Oostende SK Beveren Transfer 500k €
21/22 30.06.2022 AS Nancy KV Oostende Powrót z wyp. 700k €
21/22 01.09.2021 KV Oostende AS Nancy Wypożyczenie 800k €
21/22 31.08.2021 RSC Anderlecht KV Oostende Transfer 800k €
20/21 30.06.2021 Heerenveen RSC Anderlecht Powrót z wyp. 800k €
20/21 27.07.2020 RSC Anderlecht Heerenveen Wypożyczenie 1.6M €
19/20 01.07.2019 Anderlecht U21 RSC Anderlecht Transfer
16/17 01.07.2016 Anderlecht U19 Anderlecht U21 Transfer
15/16 01.07.2015 Anderlecht U17 Anderlecht U19 Transfer
11/12 01.07.2011 Club Brugge Yth Anderlecht Yth. Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Sieben Dewaele?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy