Simon Eastwood
⚽ Bramkarz 🏟️ Oxford United 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Simon Christopher Eastwood |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.06.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Luton, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Oxford United |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2016 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Refuel Performance ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Oxford United | 11 | 467 | 0 | 2 |
| Blackburn Rovers U21 | 2 | 13 | 0 | 1 |
| Blackburn Rovers | 3 | 104 | 0 | 0 |
| Portsmouth FC | 1 | 50 | 0 | 0 |
| FC Halifax Town | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Huddersfield Town | 5 | 77 | 0 | 0 |
| Bradford City | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Woking FC | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Championship |
96 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 170 |
| EFL Cup |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 960 |
| League One Play-Offs |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| League One |
452 | 0 | 2 |
3 | 0 | 22 869 |
| EFL Trophy |
44 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 089 |
| FA Cup |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 535 |
| U21 PL |
13 | 0 | 1 |
0 | 0 | 1 170 |
| League Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| National League North |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| League Two |
67 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 980 |
| Conference |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
📋 Szczegóły per sezon
Championship — 0G / 96M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Blackburn Rovers |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Blackburn Rovers |
42 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 13/14 | Blackburn Rovers |
46 | 0 |
0 | 0 |
630 |
EFL Cup — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Oxford United |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
League One Play-Offs — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 452M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oxford United |
46 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 22/23 | Oxford United |
43 | 0 |
1 | 0 |
3 870 |
| 21/22 | Oxford United |
44 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 20/21 | Oxford United |
46 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 19/20 | Oxford United |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 610 |
| 18/19 | Oxford United |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 024 |
| 17/18 | Oxford United |
46 | 0 |
0 | 1 |
4 140 |
| 16/17 | Oxford United |
46 | 0 |
1 | 0 |
4 140 |
| 12/13 | Portsmouth FC |
46 | 0 |
0 | 1 |
2 430 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
23 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Huddersfield Town |
14 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Huddersfield Town |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Huddersfield Town |
21 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Trophy — 0G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oxford United |
4 | 0 |
0 | 0 |
359 |
| 22/23 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 20/21 | Oxford United |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | Oxford United |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 17/18 | Oxford United |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | Oxford United |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 12/13 | Portsmouth FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bradford City |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 07/08 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | Oxford United |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 19/20 | Oxford United |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 18/19 | Oxford United |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Oxford United |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | Blackburn Rovers |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 13/14 | Blackburn Rovers |
2 | 0 |
0 | 0 |
45 |
| 12/13 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | FC Halifax Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Oxford United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U21 PL — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Blackburn Rovers U21 |
10 | 0 |
1 | 0 |
900 |
| 13/14 | Blackburn Rovers U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
League Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Blackburn Rovers |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Oxford United |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bradford City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
National League North — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Halifax Town |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
League Two — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Oxford United |
45 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Bradford City |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
Conference — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Woking FC |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Blackburn |
→ |
Oxford United |
Transfer |
200k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Portsmouth |
→ |
Blackburn |
Transfer |
100k € |
| 12/13 |
13.08.2012 |
Bradford PA |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
50k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Halifax Town |
→ |
Bradford PA |
Transfer |
50k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Oxford United |
→ |
Halifax Town |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Huddersfield |
→ |
Oxford United |
Transfer |
50k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Bradford |
→ |
Huddersfield |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.08.2009 |
Huddersfield |
→ |
Bradford |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
01.05.2009 |
Woking |
→ |
Huddersfield |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.11.2008 |
Huddersfield |
→ |
Woking |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Huddersf. U18 |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simon Eastwood?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.