Simon Mignolet
⚽ Bramkarz 🏟️ Club Brugge KV 🏳️ Belgia
| 📝 | Imię ojczyste | Simon Luc Hildebert Mignolet |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.03.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Sint-Truiden, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club Brugge KV |
| 📅 | Dołączył | 05.08.2019 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Wasserman |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club Brugge KV | 7 | 311 | 0 | 2 |
| Liverpool FC | 7 | 313 | 0 | 1 |
| Sunderland AFC | 3 | 120 | 0 | 0 |
| Sint-Truidense VV | 5 | 123 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Jupiler Pro League |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 760 |
| Champions League Qu. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 900 |
| Volkswagen Supercup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| JPL Champions PO |
19 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 305 |
| Croky Cup |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 705 |
| Champions League |
69 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 870 |
| Pro L. Supercup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Conference L. |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| JPL |
182 | 0 | 2 |
6 | 0 | 16 300 |
| UECL Quali |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| JPL Play-Offs I |
21 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 873 |
| Europa League |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 920 |
| Community Shield |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League |
330 | 0 | 1 |
7 | 0 | 21 996 |
| FA Cup |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 950 |
| EFL Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| League Cup |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 050 |
| Jupiler Pro League playoff... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Cofidis Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| EXQI League |
35 | 0 | 0 |
0 | 0 | 3 150 |
| Jupiler League |
43 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 417 |
| Beker van België |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Jupiler Pro League — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Club Brugge KV |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 670 |
Champions League Qu. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club Brugge KV |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Club Brugge KV |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 17/18 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Volkswagen Supercup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club Brugge KV |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
JPL Champions PO — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Brugge KV |
8 | 0 |
0 | 0 |
405 |
| 23/24 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 22/23 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Croky Cup — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
445 |
| 22/23 | Club Brugge KV |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 21/22 | Club Brugge KV |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
| 20/21 | Club Brugge KV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 0 |
480 |
Champions League — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Brugge KV |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 22/23 | Club Brugge KV |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 21/22 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 20/21 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 19/20 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | Liverpool FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Liverpool FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Pro L. Supercup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Brugge KV |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Club Brugge KV |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Conference L. — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Brugge KV |
9 | 0 |
0 | 1 |
720 |
JPL — 0G / 182M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Brugge KV |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 440 |
| 22/23 | Club Brugge KV |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 21/22 | Club Brugge KV |
33 | 0 |
1 | 1 |
2 970 |
| 20/21 | Club Brugge KV |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 19/20 | Club Brugge KV |
27 | 0 |
1 | 0 |
2 430 |
| 09/10 | Sint-Truidense VV |
27 | 0 |
0 | 3 |
2 430 |
UECL Quali — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 2 |
540 |
JPL Play-Offs I — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Club Brugge KV |
6 | 0 |
0 | 1 |
523 |
| 20/21 | Club Brugge KV |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 09/10 | Sint-Truidense VV |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
Europa League — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Club Brugge KV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Club Brugge KV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Liverpool FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 14/15 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Community Shield — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 330M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Liverpool FC |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Liverpool FC |
37 | 0 |
0 | 3 |
1 710 |
| 16/17 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
2 520 |
| 15/16 | Liverpool FC |
37 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
| 14/15 | Liverpool FC |
38 | 0 |
1 | 0 |
3 224 |
| 13/14 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
3 420 |
| 12/13 | Sunderland AFC |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 11/12 | Sunderland AFC |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 572 |
| 10/11 | Sunderland AFC |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 070 |
FA Cup — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | Liverpool FC |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 13/14 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Sunderland AFC |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 10/11 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
EFL Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
League Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Liverpool FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
330 |
| 14/15 | Liverpool FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
330 |
| 13/14 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Sunderland AFC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Sint-Truidense VV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Cofidis Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Sint-Truidense VV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Sint-Truidense VV |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
EXQI League — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Sint-Truidense VV |
35 | 0 |
0 | 0 |
3 150 |
Jupiler League — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Sint-Truidense VV |
34 | 0 |
0 | 1 |
2 237 |
| 06/07 | Sint-Truidense VV |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 05/06 | Sint-Truidense VV |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beker van België — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Sint-Truidense VV |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Sint-Truidense VV |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
35 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
10 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
11 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
3 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
2 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
1 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz mechaniczny |
24.04.2025 |
02.05.2025 |
9 |
3 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
17.03.2024 |
26.04.2024 |
41 |
8 |
| 23/24 |
Partial muscle tear |
28.02.2024 |
13.03.2024 |
15 |
4 |
| 20/21 |
Uraz kolana |
27.06.2021 |
26.07.2021 |
30 |
3 |
| 18/19 |
Uraz dłoni |
02.09.2018 |
14.09.2018 |
13 |
2 |
| 18/19 |
Uraz mechaniczny |
01.08.2018 |
19.08.2018 |
19 |
1 |
| 11/12 |
Broken nose bone |
29.10.2011 |
31.12.2011 |
64 |
11 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
05.08.2019 |
Liverpool |
→ |
Club Brugge |
Transfer |
8M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Sunderland |
→ |
Liverpool |
Transfer |
5.5M € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Sint-Truiden |
→ |
Sunderland |
Transfer |
2.5M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
St.Truiden U21 |
→ |
Sint-Truiden |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
St. Truiden U17 |
→ |
St.Truiden U21 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simon Mignolet?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.