Simon Moore
⚽ Bramkarz 🏟️ Sunderland AFC 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Simon William Moore |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.05.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Sandown, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sunderland AFC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Wasserman |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sunderland AFC | 2 | 52 | 0 | 0 |
| Coventry City | 3 | 98 | 0 | 0 |
| Sheffield United | 4 | 161 | 0 | 0 |
| Cardiff City | 4 | 107 | 0 | 0 |
| Bristol City | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Brentford FC | 4 | 140 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| EFL Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Championship Play-Offs |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Championship |
310 | 0 | 0 |
2 | 0 | 7 174 |
| FA Cup |
23 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 140 |
| Premier League |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League One |
171 | 0 | 0 |
5 | 0 | 10 441 |
| EFL Trophy |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| League Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| League One Play-Offs |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
📋 Szczegóły per sezon
EFL Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Sheffield United |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Sheffield United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Championship Play-Offs — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sunderland AFC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Coventry City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 0G / 310M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sunderland AFC |
46 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 23/24 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Coventry City |
42 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Coventry City |
45 | 0 |
0 | 1 |
3 690 |
| 18/19 | Sheffield United |
46 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Sheffield United |
35 | 0 |
0 | 0 |
1 488 |
| 16/17 | Cardiff City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cardiff City |
46 | 0 |
0 | 0 |
588 |
| 14/15 | Cardiff City |
46 | 0 |
0 | 0 |
778 |
FA Cup — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Sunderland AFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 23/24 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Coventry City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Coventry City |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 19/20 | Sheffield United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Sheffield United |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Sheffield United |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Sheffield United |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Brentford FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | Brentford FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Sheffield United |
27 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Cardiff City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One — 0G / 171M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Sheffield United |
43 | 0 |
0 | 1 |
3 870 |
| 13/14 | Bristol City |
12 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 12/13 | Brentford FC |
44 | 0 |
0 | 2 |
3 870 |
| 11/12 | Brentford FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
855 |
| 10/11 | Brentford FC |
21 | 0 |
0 | 1 |
855 |
| 09/10 | Brentford FC |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 |
EFL Trophy — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Sheffield United |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 12/13 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Brentford FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Brentford FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 14/15 | Cardiff City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Cardiff City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Brentford FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 09/10 | Brentford FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Brentford FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Broken finger |
10.09.2020 |
21.11.2020 |
73 |
9 |
| 19/20 |
Uraz pachwiny |
15.12.2019 |
23.01.2020 |
40 |
8 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Coventry |
→ |
Sunderland |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
03.07.2021 |
Sheff Utd |
→ |
Coventry |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
19.08.2016 |
Cardiff |
→ |
Sheff Utd |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
31.05.2014 |
Bristol City |
→ |
Cardiff |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 13/14 |
30.01.2014 |
Cardiff |
→ |
Bristol City |
Wypożyczenie |
250k € |
| 13/14 |
29.07.2013 |
Brentford |
→ |
Cardiff |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Basingstoke |
→ |
Brentford |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 10/11 |
01.10.2010 |
Brentford |
→ |
Basingstoke |
Wypożyczenie |
50k € |
| 09/10 |
11.08.2009 |
Farnborough |
→ |
Brentford |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Brading Town |
→ |
Farnborough |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simon Moore?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.