Simon Murray
⚽ Napastnik 🏟️ Dundee FC 🏳️ Szkocja
| 🎂 | Data urodzenia | 14.03.1992 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dundee, Szkocja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Szkocja |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Dundee FC |
| 📅 | Dołączył | 10.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.05.2027 |
| 🤝 | Agent | 14 Sports Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Queen's Park FC | 3 | 72 | 34 | 13 |
| Dundee FC | 3 | 67 | 26 | 5 |
| Ross County FC | 2 | 62 | 26 | 6 |
| Dundee United FC | 2 | 87 | 25 | 14 |
| Arbroath FC | 1 | 44 | 24 | 13 |
| Hibernian FC | 2 | 32 | 14 | 6 |
| Bidvest Wits FC | 2 | 34 | 8 | 2 |
| Montrose FC | 1 | 3 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premiership |
140 | 43 | 12 |
20 | 0 | 1 376 |
| Championship |
55 | 25 | 14 |
6 | 0 | 339 |
| League Two |
49 | 25 | 10 |
3 | 0 | 210 |
| Betfred Cup |
12 | 12 | 4 |
0 | 0 | 147 |
| Viaplay Cup |
10 | 10 | 3 |
1 | 0 | 178 |
| Premiership Play-offs |
10 | 7 | 2 |
3 | 0 | 297 |
| Premiership Relegation |
20 | 5 | 2 |
3 | 0 | 1 040 |
| SFA Cup |
17 | 5 | 6 |
1 | 0 | 632 |
| Prem. Sports Cup |
10 | 5 | 0 |
1 | 0 | 356 |
| League One |
20 | 5 | 2 |
2 | 1 | 244 |
| ABSA Premiership |
28 | 5 | 0 |
3 | 0 | 183 |
| Scottish Championship... |
4 | 3 | 0 |
1 | 0 | 81 |
| League Cup |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 174 |
| Nedbank Cup |
3 | 2 | 2 |
0 | 0 | 113 |
| Scottish League One Play-offs |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 43 |
| Carling Knockout |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 187 |
| Challenge Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Trust Trophy |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Irn-Bru Cup |
5 | 0 | 2 |
1 | 0 | 0 |
| SCL by Utilita |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Petrofac Tr. Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Premiership — 43G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dundee FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Dundee FC |
33 | 15 |
3 | 9 |
178 |
| 23/24 | Ross County FC |
32 | 11 |
4 | 6 |
229 |
| 22/23 | Ross County FC |
9 | 2 |
0 | 0 |
217 |
| 17/18 | Dundee FC |
9 | 2 |
0 | 1 |
363 |
| 17/18 | Hibernian FC |
24 | 6 |
3 | 1 |
244 |
| 15/16 | Dundee United FC |
31 | 7 |
2 | 2 |
145 |
Championship — 25G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Queen's Park FC |
22 | 15 |
7 | 0 |
117 |
| 16/17 | Dundee United FC |
33 | 10 |
7 | 6 |
222 |
League Two — 25G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Queen's Park FC |
10 | 6 |
2 | 2 |
84 |
| 14/15 | Arbroath FC |
36 | 19 |
7 | 1 |
126 |
| 10/11 | Montrose FC |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Betfred Cup — 12G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Hibernian FC |
6 | 8 |
3 | 0 |
49 |
| 16/17 | Dundee United FC |
6 | 4 |
1 | 0 |
98 |
Viaplay Cup — 10G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
6 | 7 |
1 | 1 |
67 |
| 22/23 | Queen's Park FC |
4 | 3 |
2 | 0 |
111 |
Premiership Play-offs — 7G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Ross County FC |
2 | 2 |
0 | 0 |
89 |
| 22/23 | Ross County FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
78 |
| 16/17 | Dundee United FC |
6 | 4 |
2 | 2 |
130 |
Premiership Relegation — 5G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dundee FC |
5 | 1 |
1 | 0 |
450 |
| 23/24 | Ross County FC |
5 | 3 |
0 | 1 |
146 |
| 22/23 | Ross County FC |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dundee FC |
5 | 1 |
0 | 2 |
444 |
SFA Cup — 5G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dundee FC |
3 | 1 |
1 | 0 |
270 |
| 23/24 | Ross County FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Queen's Park FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Queen's Park FC |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
| 17/18 | Hibernian FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Dundee United FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Dundee United FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Arbroath FC |
5 | 3 |
5 | 0 |
152 |
Prem. Sports Cup — 5G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Dundee FC |
6 | 4 |
0 | 1 |
78 |
| 21/22 | Queen's Park FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
278 |
League One — 5G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Queen's Park FC |
20 | 5 |
2 | 2 |
244 |
ABSA Premiership — 5G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Bidvest Wits FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Bidvest Wits FC |
27 | 5 |
0 | 3 |
183 |
Scottish Championship Play-offs — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Queen's Park FC |
4 | 3 |
0 | 1 |
81 |
League Cup — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Dundee FC |
4 | 2 |
0 | 0 |
174 |
| 14/15 | Arbroath FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Nedbank Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Bidvest Wits FC |
3 | 2 |
2 | 0 |
113 |
Scottish League One Play-offs — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Arbroath FC |
1 | 2 |
0 | 0 |
43 |
Carling Knockout — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Bidvest Wits FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
187 |
Challenge Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Queen's Park FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Trust Trophy — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Queen's Park FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Hibernian FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Irn-Bru Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dundee United FC |
5 | 0 |
2 | 1 |
0 |
SCL by Utilita — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Dundee United FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Petrofac Tr. Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Arbroath FC |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Cruciate ligament tear |
29.08.2019 |
02.11.2020 |
432 |
0 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
10.07.2024 |
Ross County |
→ |
Dundee FC |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
31.01.2023 |
Queen's Park |
→ |
Ross County |
Transfer |
275k € |
| 20/21 |
04.09.2020 |
Without Club |
→ |
Queen's Park |
Transfer |
350k € |
| 19/20 |
27.03.2020 |
Bidvest Wits FC |
→ |
Without Club |
Transfer |
450k € |
| 18/19 |
23.07.2018 |
Hibernian FC |
→ |
Bidvest Wits FC |
Transfer |
450k € |
| 17/18 |
14.05.2018 |
Dundee FC |
→ |
Hibernian FC |
Powrót z wyp. |
450k € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
Hibernian FC |
→ |
Dundee FC |
Wypożyczenie |
250k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Dundee United |
→ |
Hibernian FC |
Transfer |
250k € |
| 14/15 |
10.05.2015 |
Arbroath |
→ |
Dundee United |
Powrót z wyp. |
— |
| 14/15 |
05.01.2015 |
Dundee United |
→ |
Arbroath |
Wypożyczenie |
— |
| 14/15 |
04.01.2015 |
Arbroath |
→ |
Dundee United |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Dundee Violet |
→ |
Arbroath |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.03.2014 |
Career break |
→ |
Dundee Violet |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Tayport FC |
→ |
Career break |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Montrose U20 |
→ |
Tayport FC |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.09.2011 |
Downfield FC |
→ |
Montrose U20 |
Powrót z wyp. |
— |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Montrose U20 |
→ |
Downfield FC |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simon Murray?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.