Simone Guerra
⚽ Napastnik 🏟️ Juventus Next Gen 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 29.08.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Piacenza, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Juventus Next Gen |
| 📅 | Dołączył | 21.08.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | AESIR |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Feralpisalò | 8 | 240 | 80 | 35 |
| Juventus Next Gen | 3 | 77 | 34 | 11 |
| Piacenza Primavera | 3 | 65 | 29 | 0 |
| Virtus Entella | 2 | 51 | 15 | 0 |
| LR Vicenza Virtus | 2 | 53 | 14 | 0 |
| Piacenza FC | 5 | 105 | 14 | 0 |
| FBC Unione Venezia | 1 | 18 | 5 | 4 |
| Spezia Calcio | 1 | 20 | 3 | 1 |
| Benevento Calcio | 1 | 15 | 1 | 0 |
| LR Vicenza | 1 | 16 | 0 | 1 |
| SS Matera Calcio | 1 | 21 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C-B |
130 | 48 | 13 |
16 | 2 | 1 054 |
| Primavera A |
55 | 26 | 0 |
3 | 0 | 559 |
| Serie C-A |
73 | 22 | 7 |
4 | 0 | 394 |
| Lega Pro 1a - A |
44 | 15 | 0 |
4 | 0 | 302 |
| Lega Pro B |
35 | 13 | 8 |
4 | 0 | 200 |
| Serie C-C |
29 | 12 | 5 |
2 | 0 | 178 |
| Playoff Serie C |
17 | 7 | 0 |
0 | 0 | 809 |
| Lega Pro A |
28 | 7 | 4 |
0 | 0 | 230 |
| Lega Pro 1 - B |
43 | 7 | 1 |
5 | 1 | 661 |
| Serie C - B |
24 | 6 | 3 |
1 | 0 | 260 |
| Italy Cup |
16 | 6 | 3 |
0 | 0 | 109 |
| Coppa Serie C |
15 | 5 | 1 |
0 | 0 | 488 |
| Serie B |
94 | 5 | 1 |
8 | 0 | 1 202 |
| Coppa Lega Pro |
13 | 5 | 0 |
1 | 0 | 105 |
| Serie C - A |
18 | 5 | 4 |
2 | 0 | 294 |
| PlayOff Lega Pro |
13 | 3 | 2 |
3 | 0 | 299 |
| Viareggio Cup |
8 | 2 | 0 |
0 | 0 | 130 |
| Primavera Fase Finale |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 154 |
| Superc. Serie C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro C |
18 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Supercoppa 1a D. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-out |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C-B — 48G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
33 | 15 |
5 | 5 |
170 |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
27 | 6 |
0 | 2 |
194 |
| 18/19 | LR Vicenza Virtus |
17 | 5 |
0 | 2 |
235 |
| 18/19 | Feralpisalò |
19 | 3 |
2 | 3 |
312 |
| 17/18 | Feralpisalò |
34 | 19 |
6 | 4 |
143 |
Primavera A — 26G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Piacenza Primavera |
15 | 10 |
0 | 0 |
133 |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
24 | 13 |
0 | 3 |
164 |
| 06/07 | Piacenza Primavera |
16 | 3 |
0 | 0 |
262 |
Serie C-A — 22G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Feralpisalò |
36 | 10 |
5 | 3 |
231 |
| 21/22 | Feralpisalò |
37 | 12 |
2 | 1 |
163 |
Lega Pro 1a - A — 15G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Virtus Entella |
19 | 4 |
0 | 1 |
169 |
| 12/13 | Virtus Entella |
25 | 11 |
0 | 3 |
133 |
Lega Pro B — 13G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Feralpisalò |
35 | 13 |
8 | 4 |
200 |
Serie C-C — 12G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
29 | 12 |
5 | 2 |
178 |
Playoff Serie C — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
2 | 2 |
0 | 0 |
82 |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
5 | 2 |
0 | 0 |
200 |
| 21/22 | Feralpisalò |
6 | 2 |
0 | 0 |
233 |
| 20/21 | Feralpisalò |
4 | 1 |
0 | 0 |
294 |
Lega Pro A — 7G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Feralpisalò |
28 | 7 |
4 | 0 |
230 |
Lega Pro 1 - B — 7G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Benevento Calcio |
12 | 1 |
0 | 1 |
392 |
| 11/12 | Spezia Calcio |
13 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 11/12 | Piacenza FC |
18 | 6 |
0 | 4 |
269 |
Serie C - B — 6G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Juventus Next Gen |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | Feralpisalò |
21 | 6 |
2 | 1 |
260 |
Italy Cup — 6G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Feralpisalò |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | Feralpisalò |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 20/21 | LR Vicenza |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Feralpisalò |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Feralpisalò |
2 | 3 |
0 | 0 |
49 |
| 13/14 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Piacenza FC |
2 | 3 |
0 | 0 |
60 |
| 10/11 | Piacenza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Piacenza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 5G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Juventus Next Gen |
1 | 1 |
0 | 0 |
73 |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
3 | 1 |
0 | 0 |
79 |
| 22/23 | Feralpisalò |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Feralpisalò |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | LR Vicenza Virtus |
3 | 1 |
0 | 0 |
119 |
| 18/19 | LR Vicenza Virtus |
4 | 1 |
0 | 0 |
127 |
| 18/19 | Feralpisalò |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Serie B — 5G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | LR Vicenza |
14 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 10/11 | Piacenza FC |
38 | 2 |
0 | 3 |
621 |
| 09/10 | Piacenza FC |
29 | 3 |
0 | 4 |
581 |
| 08/09 | Piacenza FC |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Piacenza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Lega Pro — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Feralpisalò |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 14/15 | SS Matera Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Virtus Entella |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Spezia Calcio |
5 | 3 |
0 | 0 |
60 |
| 11/12 | Piacenza FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - A — 5G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FBC Unione Venezia |
18 | 5 |
4 | 2 |
294 |
PlayOff Lega Pro — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | LR Vicenza Virtus |
1 | 1 |
0 | 0 |
73 |
| 17/18 | Feralpisalò |
6 | 2 |
2 | 1 |
226 |
| 16/17 | Feralpisalò |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Benevento Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Virtus Entella |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Viareggio Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
3 | 2 |
0 | 0 |
130 |
| 06/07 | Piacenza Primavera |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
2 | 1 |
0 | 1 |
154 |
Superc. Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Feralpisalò |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro C — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SS Matera Calcio |
18 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Supercoppa 1a D. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Spezia Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-out — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Piacenza FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Hamstring muscle injury |
05.03.2025 |
03.04.2025 |
30 |
4 |
| 22/23 |
unknown injury |
26.11.2022 |
28.11.2022 |
3 |
1 |
| 20/21 |
unknown injury |
01.06.2021 |
05.06.2021 |
5 |
1 |
| 20/21 |
unknown injury |
23.10.2020 |
03.11.2020 |
12 |
3 |
| 18/19 |
Problemy mięśniowe |
29.10.2018 |
09.11.2018 |
12 |
2 |
| 18/19 |
unknown injury |
28.07.2018 |
10.08.2018 |
14 |
2 |
| 16/17 |
unknown injury |
23.03.2017 |
07.04.2017 |
16 |
3 |
| 15/16 |
unknown injury |
25.09.2015 |
30.10.2015 |
36 |
5 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
21.08.2023 |
Feralpisalò |
→ |
Juve Next Gen |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
13.01.2021 |
LR Vicenza |
→ |
Feralpisalò |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
14.01.2019 |
Feralpisalò |
→ |
LR Vicenza |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Benevento |
→ |
Feralpisalò |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Unione Venezia |
→ |
Benevento |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 14/15 |
10.01.2015 |
Benevento |
→ |
Unione Venezia |
Wypożyczenie |
175k € |
| 14/15 |
09.01.2015 |
Matera |
→ |
Benevento |
Powrót z wyp. |
175k € |
| 14/15 |
23.07.2014 |
Benevento |
→ |
Matera |
Wypożyczenie |
175k € |
| 13/14 |
31.01.2014 |
Virtus Entella |
→ |
Benevento |
Transfer |
275k € |
| 12/13 |
29.08.2012 |
Lupa Piacenza |
→ |
Virtus Entella |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Spezia Calcio |
→ |
Piacenza |
Powrót z wyp. |
250k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Piacenza |
→ |
Spezia Calcio |
Wypożyczenie |
300k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Piacenza U19 |
→ |
Piacenza |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Piacenza Youth |
→ |
Piacenza U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simone Guerra?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.