Simone Santoro
⚽ Pomocnik 🏟️ Modena FC 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 19.09.1999 (26 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Messina, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 181 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Modena FC |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2028 |
| 🤝 | Agent | BSP FOOTBALL AGENCY |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Palermo Primavera | 4 | 97 | 15 | 8 |
| Modena FC | 3 | 55 | 5 | 0 |
| AC Perugia Calcio | 3 | 87 | 4 | 3 |
| Teramo Calcio 1913 | 2 | 71 | 4 | 5 |
| Palermo Under 17 | 2 | 20 | 4 | 0 |
| US Palermo | 2 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
131 | 7 | 1 |
30 | 0 | 2 134 |
| Primavera 2 - B |
18 | 7 | 2 |
0 | 0 | 229 |
| Primavera C |
33 | 4 | 1 |
2 | 0 | 1 149 |
| Serie C - C |
34 | 3 | 2 |
5 | 0 | 1 008 |
| Under 17 - C |
12 | 3 | 0 |
2 | 0 | 322 |
| Serie C-B |
16 | 2 | 2 |
5 | 0 | 543 |
| Primavera 1 |
30 | 2 | 4 |
3 | 0 | 1 286 |
| Coppa Primavera |
7 | 2 | 1 |
1 | 0 | 103 |
| Italy Cup |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 106 |
| Under 17 - Finals |
8 | 1 | 0 |
1 | 0 | 412 |
| Coppa Serie C |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie C-C |
29 | 0 | 2 |
5 | 0 | 0 |
| Supercoppa Primavera 2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 7G / 131M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Modena FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 24/25 | Modena FC |
35 | 4 |
0 | 11 |
693 |
| 23/24 | Modena FC |
16 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 22/23 | AC Perugia Calcio |
34 | 2 |
0 | 9 |
1 261 |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
34 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 18/19 | US Palermo |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | US Palermo |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera 2 - B — 7G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Palermo Primavera |
18 | 7 |
2 | 0 |
229 |
Primavera C — 4G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Palermo Primavera |
20 | 3 |
0 | 2 |
564 |
| 15/16 | Palermo Primavera |
13 | 1 |
1 | 0 |
585 |
Serie C - C — 3G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Teramo Calcio 1913 |
34 | 3 |
2 | 5 |
1 008 |
Under 17 - C — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Palermo Under 17 |
12 | 3 |
0 | 2 |
322 |
Serie C-B — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AC Perugia Calcio |
16 | 2 |
2 | 5 |
543 |
Primavera 1 — 2G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Palermo Primavera |
30 | 2 |
4 | 3 |
1 286 |
Coppa Primavera — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Palermo Primavera |
3 | 2 |
0 | 1 |
103 |
| 17/18 | Palermo Primavera |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | Palermo Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Modena FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Modena FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Teramo Calcio 1913 |
2 | 1 |
1 | 0 |
106 |
| 18/19 | US Palermo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Under 17 - Finals — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Palermo Under 17 |
5 | 1 |
0 | 1 |
412 |
| 14/15 | Palermo Under 17 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AC Perugia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Teramo Calcio 1913 |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie B Play-off — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Teramo Calcio 1913 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Teramo Calcio 1913 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-C — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Teramo Calcio 1913 |
29 | 0 |
2 | 5 |
0 |
Supercoppa Primavera 2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Palermo Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Palermo Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Palermo Primavera |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Odpoczynek |
08.11.2023 |
10.11.2023 |
3 |
1 |
| 23/24 |
flu |
20.10.2023 |
24.10.2023 |
5 |
1 |
| 20/21 |
Quarantine |
30.10.2020 |
03.11.2020 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (7)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Perugia |
→ |
Modena |
Transfer |
1M € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
Modena |
→ |
Perugia |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 23/24 |
01.02.2024 |
Perugia |
→ |
Modena |
Wypożyczenie |
1M € |
| 21/22 |
07.08.2021 |
Teramo |
→ |
Perugia |
Transfer |
350k € |
| 19/20 |
26.07.2019 |
Palermo |
→ |
Teramo |
Transfer |
150k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Palermo U19 |
→ |
US Palermo |
Transfer |
100k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Palermo U17 |
→ |
Palermo U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Simone Santoro?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.