Aloisio Chulapa
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Aloisio José da Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.01.1975 (51 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Atalaia, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2017 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| São Paulo Futebol Clube | 3 | 118 | 22 | 11 |
| Paris Saint-Germain | 2 | 82 | 19 | 7 |
| AS Saint-Étienne | 2 | 42 | 10 | 3 |
| Atlético Paranaense | 1 | 27 | 7 | 0 |
| Brasiliense FC (DF) | 1 | 25 | 6 | 0 |
| Clube de Regatas Brasil (AL) | 2 | 36 | 4 | 0 |
| Brusque Futebol Clube (SC) | 1 | 14 | 3 | 0 |
| Goiás EC | 2 | 12 | 3 | 0 |
| Rubin Kazan | 3 | 21 | 2 | 2 |
| CR Flamengo | 2 | 24 | 1 | 2 |
| EC Comercial | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ceará Sporting Club | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
111 | 19 | 9 |
19 | 1 | 2 892 |
| Division 1 |
68 | 16 | 6 |
17 | 1 | 937 |
| Libertadores |
37 | 11 | 1 |
10 | 0 | 1 174 |
| Série B |
64 | 8 | 0 |
15 | 0 | 817 |
| Ligue 1 |
27 | 8 | 3 |
6 | 0 | 191 |
| Campeonato Paulista |
22 | 3 | 2 |
5 | 0 | 353 |
| UI Cup |
8 | 3 | 1 |
0 | 0 | 154 |
| Série C |
10 | 2 | 0 |
3 | 0 | 370 |
| Campeonato Catarinense |
13 | 2 | 0 |
5 | 0 | 413 |
| Coupe de France |
8 | 1 | 0 |
2 | 0 | 229 |
| Copa do Brasil |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 74 |
| Russian Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Premier Liga |
18 | 1 | 2 |
6 | 0 | 681 |
| UEFA Cup |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 352 |
| Coupe de la Ligue |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de Oro |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 19G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | São Paulo Futebol... |
18 | 1 |
2 | 4 |
972 |
| 2007 | São Paulo Futebol... |
24 | 6 |
2 | 2 |
266 |
| 2006 | São Paulo Futebol... |
19 | 5 |
3 | 8 |
271 |
| 2005 | Atlético Paranaense |
15 | 3 |
0 | 5 |
364 |
| 1998 | Goiás EC |
7 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 1997 | Goiás EC |
5 | 2 |
0 | 0 |
225 |
| 1996 | CR Flamengo |
17 | 1 |
1 | 0 |
434 |
| 1995 | CR Flamengo |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Division 1 — 16G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | AS Saint-Étienne |
29 | 8 |
3 | 7 |
302 |
| 01/02 | Paris Saint-Germain |
29 | 6 |
3 | 9 |
287 |
| 00/01 | AS Saint-Étienne |
10 | 2 |
0 | 1 |
348 |
Libertadores — 11G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | São Paulo Futebol... |
4 | 1 |
1 | 0 |
100 |
| 2007 | São Paulo Futebol... |
8 | 1 |
0 | 3 |
690 |
| 2006 | São Paulo Futebol... |
13 | 5 |
0 | 5 |
183 |
| 2005 | Atlético Paranaense |
12 | 4 |
0 | 2 |
201 |
Série B — 8G / 64M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Clube de Regatas... |
26 | 2 |
0 | 7 |
515 |
| 2010 | Brasiliense FC (DF) |
25 | 6 |
0 | 5 |
302 |
| 2009 | Clube de Regatas... |
13 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Ligue 1 — 8G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Paris Saint-Germain |
27 | 8 |
3 | 6 |
191 |
Campeonato Paulista — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | São Paulo Futebol... |
9 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2007 | São Paulo Futebol... |
13 | 3 |
2 | 3 |
353 |
UI Cup — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | Paris Saint-Germain |
8 | 3 |
1 | 0 |
154 |
Série C — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Clube de Regatas... |
10 | 2 |
0 | 3 |
370 |
Campeonato Catarinense — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Brusque Futebol... |
13 | 2 |
0 | 5 |
413 |
Coupe de France — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | AS Saint-Étienne |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 02/03 | Paris Saint-Germain |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Paris Saint-Germain |
3 | 1 |
0 | 1 |
229 |
Copa do Brasil — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | EC Comercial |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Brusque Futebol... |
1 | 1 |
0 | 0 |
74 |
| 2010 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Rubin Kazan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Rubin Kazan |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Premier Liga — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Rubin Kazan |
11 | 1 |
2 | 4 |
681 |
| 02/03 | Rubin Kazan |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
UEFA Cup — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 02/03 | Paris Saint-Germain |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Paris Saint-Germain |
6 | 1 |
0 | 0 |
352 |
Coupe de la Ligue — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | AS Saint-Étienne |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Paris Saint-Germain |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | São Paulo Futebol... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | São Paulo Futebol... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | São Paulo Futebol... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa de Oro — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 1996 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 16/17 |
01.01.2017 |
SE Gama |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
CRB |
→ |
SE Gama |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.09.2011 |
Brusque |
→ |
CRB |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Brasiliense-DF |
→ |
Brusque |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.03.2010 |
Ceará SC |
→ |
Brasiliense-DF |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Vasco da Gama |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
400k € |
| 08/09 |
01.05.2009 |
Al-Rayyan |
→ |
Vasco da Gama |
Transfer |
1.6M € |
| 08/09 |
01.08.2008 |
São Paulo |
→ |
Al-Rayyan |
Transfer |
2M € |
| 05/06 |
01.11.2005 |
Rubin Kazan |
→ |
São Paulo |
Transfer |
3.8M € |
| 05/06 |
01.10.2005 |
Atlético-PR |
→ |
Rubin Kazan |
Powrót z wyp. |
3.8M € |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Rubin Kazan |
→ |
Atlético-PR |
Wypożyczenie |
3.8M € |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Paris SG |
→ |
Rubin Kazan |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Saint-Étienne |
→ |
Paris SG |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.07.1999 |
Goiás |
→ |
Saint-Étienne |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.01.1997 |
Guarani |
→ |
Goiás |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.01.1996 |
Flamengo |
→ |
Guarani |
Transfer |
— |
| 93/94 |
01.01.1994 |
CRB B |
→ |
Flamengo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Aloisio Chulapa?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.