Francisco Torres
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Francisco Javier Torres Zamores |
| 🎂 | Data urodzenia | 11.05.1983 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | León de los Aldama, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2019 |
| 🤝 | Agent | Icon Star |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Puebla FC | 7 | 172 | 9 | 3 |
| Santos Laguna | 5 | 182 | 9 | 2 |
| CF América | 7 | 108 | 5 | 0 |
| Lobos BUAP U20 | 1 | 10 | 4 | 0 |
| Puebla FC U20 | 2 | 5 | 4 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 2 | 10 | 4 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 1 | 33 | 3 | 1 |
| Monarcas Morelia | 1 | 46 | 2 | 2 |
| Jaguares de Chiapas | 2 | 21 | 1 | 1 |
| Chiapas FC (- 2017) | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Santos Laguna U20 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Santos Laguna A | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Tigrillos UANL Coapa | 1 | 18 | 1 | 0 |
| Lobos BUAP (- 2019) | 1 | 19 | 0 | 0 |
| CSD Zacatepec | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Águilas Riviera Maya | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Club San Luis | 1 | 4 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Apertura |
120 | 9 | 3 |
10 | 1 | 4 826 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
13 | 8 | 0 |
1 | 0 | 733 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
13 | 5 | 0 |
1 | 0 | 755 |
| Liga MX Apertura |
94 | 5 | 2 |
8 | 2 | 1 722 |
| Primera Clausura |
146 | 5 | 0 |
11 | 0 | 765 |
| Liga MX Clausura |
98 | 3 | 2 |
10 | 1 | 247 |
| Copa MX Clausura |
25 | 3 | 1 |
6 | 0 | 534 |
| Libertadores |
13 | 1 | 1 |
1 | 0 | 285 |
| Copa MX Apertura |
25 | 1 | 0 |
3 | 0 | 450 |
| Liguilla Clausura |
22 | 1 | 0 |
2 | 0 | 167 |
| CONCACAF CL |
13 | 1 | 0 |
1 | 0 | 656 |
| North American SuperLiga |
6 | 1 | 0 |
1 | 1 | 192 |
| Primera A Apert. |
12 | 1 | 0 |
2 | 0 | 90 |
| Liguilla Pr.A Cl |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 129 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
22 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primera Verano |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Apertura — 9G / 120M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
17 | 3 |
1 | 2 |
456 |
| 10/11 | Santos Laguna |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Santos Laguna |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Santos Laguna |
16 | 2 |
1 | 4 |
590 |
| 07/08 | Santos Laguna |
15 | 1 |
1 | 2 |
1 124 |
| 06/07 | Santos Laguna |
14 | 1 |
0 | 2 |
981 |
| 05/06 | CF América |
17 | 1 |
0 | 0 |
778 |
| 04/05 | CF América |
17 | 1 |
0 | 0 |
897 |
| 02/03 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 8G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP U20 |
5 | 3 |
0 | 1 |
150 |
| 17/18 | Puebla FC U20 |
2 | 3 |
0 | 0 |
59 |
| 13/14 | Jaguares de... |
5 | 1 |
0 | 0 |
434 |
| 10/11 | Santos Laguna U20 |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP U20 |
5 | 1 |
0 | 0 |
426 |
| 17/18 | Puebla FC U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
179 |
| 16/17 | Puebla FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Jaguares de... |
5 | 3 |
0 | 1 |
150 |
Liga MX Apertura — 5G / 94M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP (- 2019) |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Puebla FC |
11 | 2 |
0 | 0 |
340 |
| 16/17 | Puebla FC |
17 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 15/16 | Puebla FC |
17 | 2 |
0 | 1 |
663 |
| 14/15 | Puebla FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
17 | 1 |
2 | 1 |
719 |
Primera Clausura — 5G / 146M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 10/11 | Jaguares de Chiapas |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Santos Laguna |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 08/09 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
17 | 3 |
0 | 3 |
389 |
| 06/07 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF América |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | CF América |
17 | 1 |
0 | 2 |
109 |
| 03/04 | CF América |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | CF América |
14 | 1 |
0 | 0 |
267 |
Liga MX Clausura — 3G / 98M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP (- 2019) |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Puebla FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Puebla FC |
16 | 3 |
0 | 1 |
247 |
| 15/16 | Puebla FC |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
17 | 0 |
2 | 4 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa MX Clausura — 3G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Lobos BUAP (- 2019) |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | Puebla FC |
4 | 2 |
0 | 2 |
174 |
| 16/17 | Puebla FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
6 | 1 |
0 | 0 |
360 |
Libertadores — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Jaguares de Chiapas |
9 | 1 |
1 | 1 |
285 |
| 2004 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Chiapas FC (- 2017) |
5 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | CF América |
5 | 1 |
0 | 2 |
167 |
| 03/04 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Santos Laguna |
8 | 1 |
0 | 0 |
656 |
| 08/09 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
North American SuperLiga — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Santos Laguna |
3 | 1 |
0 | 0 |
192 |
| 08/09 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera A Apert. — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Santos Laguna A |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Águilas Riviera Maya |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 04/05 | Club San Luis |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Tigrillos UANL Coapa |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Pr.A Cl — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Tigrillos UANL Coapa |
2 | 1 |
0 | 0 |
129 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2005 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 05/06 | CF América |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Santos Laguna U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Santos Laguna A |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CSD Zacatepec |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Club San Luis |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | Tigrillos UANL Coapa |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | CF América |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 02/03 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Verano — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 01/02 | CF América |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
10 meczów, 6 goli
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Lobos BUAP |
→ |
Retired |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Puebla FC |
→ |
Lobos BUAP |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Santos Laguna |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Puebla FC |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Santos Laguna |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
600k € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Chiapas FC |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Santos Laguna |
→ |
Chiapas FC |
Wypożyczenie |
700k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 12/13 |
02.07.2012 |
Santos Laguna |
→ |
Monarcas Morelia |
Wypożyczenie |
850k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Atlas |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Santos Laguna |
→ |
Atlas |
Wypożyczenie |
850k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Jaguares |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
850k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Santos Laguna |
→ |
Jaguares |
Wypożyczenie |
850k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
América |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
América Coapa |
→ |
América |
Transfer |
— |
| 03/04 |
30.06.2004 |
Tigrillos Coapa |
→ |
América Coapa |
Powrót z wyp. |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
América Coapa |
→ |
Tigrillos Coapa |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Francisco Torres?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.