Stanislav Dostal
⚽ Bramkarz 🏟️ FC Zlin 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Stanislav Dostál |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.06.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zlín, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Zlin |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2008 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Jan Levy |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| FC Zlin | 3 | 73 | 0 | 0 |
| FC Zlin B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| FC Trinity Zlin B | 1 | 4 | 0 | 0 |
| FC Trinity Zlin | 1 | 37 | 0 | 0 |
| FC Fastav Zlin | 10 | 280 | 0 | 1 |
| FC Fastav Zlin B | 6 | 16 | 0 | 0 |
| FC Tescoma Zlin | 3 | 21 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Chance Liga |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| MOL Cup |
24 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 590 |
| ChNL |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 655 |
| F:L Relegation G |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 260 |
| Fortuna Liga |
150 | 0 | 1 |
4 | 0 | 9 467 |
| MSFL |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 350 |
| F:L RelegationPO |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| F:L EL Playoff |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| JL - Relegation |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Juniorska liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| HET Liga |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 800 |
| JL - Championship |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Cesko-slovensky Superpohar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| ePojisteni.cz Li |
30 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 160 |
| Synot Liga |
30 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| FNL |
57 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 950 |
| Pohar FACR |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| 2. CFL |
16 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 440 |
| Gambrinus Liga |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 75 |
📋 Szczegóły per sezon
Chance Liga — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zlin |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
MOL Cup — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | FC Zlin |
1 | 0 |
0 | 1 |
120 |
| 23/24 | FC Zlin |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 22/23 | FC Trinity Zlin |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 17/18 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | FC Fastav Zlin |
6 | 0 |
0 | 1 |
300 |
| 15/16 | FC Fastav Zlin |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
ChNL — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Zlin |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 655 |
F:L Relegation G — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zlin |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 22/23 | FC Trinity Zlin |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Fortuna Liga — 0G / 150M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zlin |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 250 |
| 22/23 | FC Trinity Zlin |
28 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | FC Fastav Zlin |
8 | 0 |
0 | 0 |
308 |
| 20/21 | FC Fastav Zlin |
34 | 0 |
0 | 0 |
2 949 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin |
25 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
29 | 0 |
1 | 2 |
1 980 |
MSFL — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zlin B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | FC Trinity Zlin B |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 21/22 | FC Fastav Zlin B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | FC Fastav Zlin B |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | FC Fastav Zlin B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | FC Fastav Zlin B |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
F:L RelegationPO — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | FC Trinity Zlin |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
F:L EL Playoff — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Fastav Zlin |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JL - Relegation — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Fastav Zlin B |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Juniorska liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Fastav Zlin B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
HET Liga — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Fastav Zlin |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 800 |
JL - Championship — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Fastav Zlin B |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Fastav Zlin |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Cesko-slovensky Superpohar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
ePojisteni.cz Li — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Fastav Zlin |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 160 |
Synot Liga — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Fastav Zlin |
30 | 0 |
0 | 1 |
900 |
FNL — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Fastav Zlin |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 340 |
| 13/14 | FC Fastav Zlin |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 12/13 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Fastav Zlin |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Fastav Zlin |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
2. CFL — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Tescoma Zlin |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 10/11 | FC Tescoma Zlin |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Gambrinus Liga — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | FC Tescoma Zlin |
5 | 0 |
0 | 0 |
75 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Meniscus damage |
14.08.2021 |
18.03.2022 |
217 |
25 |
🔄 Historia transferów (1)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Zlin U19 |
→ |
Tescoma Zlin |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stanislav Dostal?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.