Stanislav Hofmann
⚽ Obrońca 🏟️ FC Zbrojovka Brno 🏳️ Czechy
| 🎂 | Data urodzenia | 16.06.1990 (35 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Zbrojovka Brno |
| 📅 | Dołączył | 08.02.2025 |
| 🤝 | Agent | AS Sport Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| 1.FC Slovacko | 11 | 340 | 25 | 9 |
| FK Banik Sokolov | 2 | 60 | 10 | 1 |
| FK Banik Most | 4 | 102 | 10 | 0 |
| FC Zbrojovka Brno | 2 | 20 | 3 | 0 |
| 1.FC Slovacko B | 3 | 9 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Fortuna Liga |
165 | 16 | 5 |
28 | 1 | 5 364 |
| FNL |
58 | 10 | 1 |
12 | 0 | 1 044 |
| 2. CFL |
102 | 10 | 0 |
17 | 1 | 3 822 |
| ChNL |
19 | 3 | 0 |
4 | 0 | 180 |
| MOL Cup |
23 | 3 | 2 |
2 | 0 | 420 |
| HET Liga |
23 | 2 | 0 |
8 | 0 | 843 |
| Chance Liga |
18 | 1 | 1 |
2 | 2 | 986 |
| F:L Champion Grp |
15 | 1 | 1 |
1 | 0 | 450 |
| F:L Relegation G |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Synot Liga |
29 | 1 | 0 |
1 | 1 | 1 466 |
| Conference L. |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| UECL Quali |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| F:L EL Playoff |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| JL - Championship |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Juniorska liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| ePojisteni.cz Li |
24 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| MSFL |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar FACR |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pohar C. posty |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Gambrinus Liga |
24 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Fortuna Liga — 16G / 165M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
28 | 2 |
0 | 2 |
842 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
27 | 2 |
0 | 1 |
1 138 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
25 | 3 |
1 | 4 |
708 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
31 | 4 |
3 | 6 |
681 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
25 | 2 |
1 | 7 |
1 125 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
29 | 3 |
0 | 8 |
870 |
FNL — 10G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Banik Sokolov |
29 | 5 |
0 | 5 |
522 |
| 13/14 | FK Banik Sokolov |
29 | 5 |
1 | 7 |
522 |
2. CFL — 10G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FK Banik Most |
28 | 5 |
0 | 5 |
482 |
| 10/11 | FK Banik Most |
28 | 2 |
0 | 6 |
1 008 |
| 09/10 | FK Banik Most |
27 | 2 |
0 | 2 |
1 036 |
| 08/09 | FK Banik Most |
19 | 1 |
0 | 4 |
1 296 |
ChNL — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zbrojovka Brno |
7 | 3 |
0 | 2 |
180 |
| 24/25 | FC Zbrojovka Brno |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
MOL Cup — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Zbrojovka Brno |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 2 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 20/21 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | 1.FC Slovacko |
4 | 1 |
0 | 1 |
330 |
| 16/17 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
HET Liga — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | 1.FC Slovacko |
23 | 2 |
0 | 8 |
843 |
Chance Liga — 1G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | 1.FC Slovacko |
18 | 1 |
1 | 2 |
986 |
F:L Champion Grp — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 1 |
0 | 1 |
450 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
F:L Relegation G — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | 1.FC Slovacko |
5 | 1 |
0 | 0 |
450 |
Synot Liga — 1G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | 1.FC Slovacko |
29 | 1 |
0 | 1 |
1 466 |
Conference L. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
UECL Quali — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
F:L EL Playoff — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
JL - Championship — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | 1.FC Slovacko B |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Juniorska liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
ePojisteni.cz Li — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | 1.FC Slovacko |
24 | 0 |
0 | 2 |
0 |
MSFL — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | 1.FC Slovacko B |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | 1.FC Slovacko B |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FK Banik Sokolov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FK Banik Sokolov |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Gambrinus Liga — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
24 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Koronawirus |
05.02.2022 |
17.02.2022 |
13 |
2 |
| 19/20 |
Knee problems |
01.06.2020 |
15.06.2020 |
15 |
4 |
| 17/18 |
Ankle ligament tear |
25.03.2018 |
25.04.2018 |
32 |
9 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
08.02.2025 |
Slovacko |
→ |
Zbrojovka Brno |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Banik Sokolov |
→ |
Slovacko |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 13/14 |
18.07.2013 |
Slovacko |
→ |
Banik Sokolov |
Wypożyczenie |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Banik Most |
→ |
Slovacko |
Transfer |
400k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Banik Most U19 |
→ |
Banik Most |
Transfer |
400k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stanislav Hofmann?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.