Stefán Teitur Thórdarson
⚽ Pomocnik 🏟️ Preston North End 🏳️ Islandia
| 📝 | Imię ojczyste | Stefán Teitur Þórðarson |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.10.1998 (27 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Akranes, Islandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Islandia |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Preston North End |
| 📅 | Dołączył | 09.07.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Stirr Associates |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| ÍA Akranes | 5 | 111 | 26 | 6 |
| Silkeborg IF | 4 | 126 | 16 | 12 |
| Preston North End | 2 | 58 | 3 | 2 |
| Silkeborg IF Reserves | 2 | 4 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Inkasso-deild |
22 | 10 | 0 |
2 | 0 | 176 |
| Pepsi Max deild |
37 | 9 | 4 |
10 | 0 | 1 875 |
| Superliga |
57 | 8 | 4 |
9 | 0 | 2 106 |
| Superliga Championship round |
20 | 4 | 0 |
1 | 0 | 190 |
| Championship |
48 | 3 | 2 |
7 | 0 | 838 |
| Lengjubikarinn |
19 | 3 | 0 |
2 | 0 | 433 |
| Oddset Pokalen |
8 | 2 | 1 |
1 | 0 | 322 |
| Mjólkurbikar |
6 | 2 | 0 |
1 | 0 | 372 |
| Pepsideild |
22 | 2 | 2 |
1 | 0 | 368 |
| Conference L. |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 519 |
| Reserveligaen Spring |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| NordicBet LIGA |
12 | 1 | 2 |
1 | 0 | 552 |
| EFL Cup |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| FA Cup |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Superliga Relegation round |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Pokalen |
4 | 0 | 3 |
1 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Sydbank Pokalen |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1.Division Promotion |
8 | 0 | 2 |
0 | 0 | 0 |
| Reserveligaen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Borgunarbikar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Besta deild |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Inkasso-deild — 10G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | ÍA Akranes |
22 | 10 |
0 | 2 |
176 |
Pepsi Max deild — 9G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | ÍA Akranes |
17 | 8 |
1 | 4 |
176 |
| 2019 | ÍA Akranes |
20 | 1 |
3 | 6 |
1 699 |
Superliga — 8G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Silkeborg IF |
18 | 5 |
1 | 2 |
200 |
| 22/23 | Silkeborg IF |
21 | 1 |
1 | 4 |
1 372 |
| 21/22 | Silkeborg IF |
18 | 2 |
2 | 3 |
534 |
Superliga Championship round — 4G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Silkeborg IF |
10 | 4 |
0 | 1 |
190 |
| 21/22 | Silkeborg IF |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 3G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Preston North End |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Preston North End |
44 | 3 |
2 | 6 |
838 |
Lengjubikarinn — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | ÍA Akranes |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | ÍA Akranes |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 2018 | ÍA Akranes |
2 | 1 |
0 | 0 |
152 |
| 2017 | ÍA Akranes |
5 | 1 |
0 | 0 |
159 |
| 2016 | ÍA Akranes |
5 | 1 |
0 | 0 |
122 |
Oddset Pokalen — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Silkeborg IF |
8 | 2 |
1 | 1 |
322 |
Mjólkurbikar — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | ÍA Akranes |
2 | 1 |
0 | 0 |
102 |
| 2019 | ÍA Akranes |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | ÍA Akranes |
3 | 1 |
0 | 1 |
270 |
Pepsideild — 2G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | ÍA Akranes |
22 | 2 |
2 | 1 |
368 |
Conference L. — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Silkeborg IF |
6 | 1 |
0 | 1 |
519 |
Reserveligaen Spring — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Silkeborg IF... |
3 | 1 |
0 | 0 |
180 |
NordicBet LIGA — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Silkeborg IF |
12 | 1 |
2 | 1 |
552 |
EFL Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Preston North End |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Preston North End |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
FA Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Preston North End |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Superliga Relegation round — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Silkeborg IF |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pokalen — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Silkeborg IF |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Silkeborg IF |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Sydbank Pokalen — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Silkeborg IF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Silkeborg IF |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1.Division Promotion — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Silkeborg IF |
8 | 0 |
2 | 0 |
0 |
Reserveligaen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Silkeborg IF... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Borgunarbikar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | ÍA Akranes |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Besta deild — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | ÍA Akranes |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Koronawirus |
31.10.2020 |
16.11.2020 |
17 |
6 |
🔄 Historia transferów (4)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
09.07.2024 |
Silkeborg IF |
→ |
Preston |
Transfer |
1.8M € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
ÍA Akranes |
→ |
Silkeborg IF |
Transfer |
75k € |
| 15/16 |
12.01.2016 |
Kári |
→ |
ÍA Akranes |
Transfer |
— |
| 14/15 |
17.04.2015 |
ÍA U19 |
→ |
Kári |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stefán Teitur Thórdarson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.