Stefan Ortega
⚽ Bramkarz 🏟️ Manchester City 🏳️ Germany Spain
| 📝 | Imię ojczyste | Stefan Ortega Moreno |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.11.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Hofgeismar, Niemcy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Germany Spain |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Manchester City |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | neblung ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Manchester City | 6 | 182 | 0 | 1 |
| Arminia Bielefeld | 8 | 296 | 0 | 0 |
| TSV 1860 Munich | 3 | 113 | 0 | 0 |
| TSV 1860 München II | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Arminia Bielefeld U19 | 2 | 41 | 0 | 0 |
| Arminia Bielefeld II | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Arminia Bielefeld U17 | 1 | 20 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Premier League |
115 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 001 |
| FA Cup |
18 | 0 | 1 |
2 | 0 | 1 395 |
| Champions League |
33 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| EFL Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Community Shield |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Bundesliga |
67 | 0 | 0 |
2 | 0 | 6 030 |
| DFB-Pokal |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 230 |
| Club World Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| 2. Bundesliga |
234 | 0 | 0 |
8 | 0 | 15 255 |
| Relegation 2. Bundesliga |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 390 |
| Regionalliga Bayern |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Westfalenpokal |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 814 |
| 3. Liga |
72 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 890 |
| U19-Bundesliga West |
41 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 013 |
| RL West |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 477 |
| U17-Bundesliga West |
20 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 800 |
📋 Szczegóły per sezon
Premier League — 0G / 115M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Manchester City |
38 | 0 |
0 | 1 |
1 099 |
| 23/24 | Manchester City |
38 | 0 |
0 | 0 |
632 |
| 22/23 | Manchester City |
38 | 0 |
0 | 0 |
270 |
FA Cup — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Manchester City |
6 | 0 |
1 | 1 |
360 |
| 23/24 | Manchester City |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 22/23 | Manchester City |
6 | 0 |
0 | 1 |
495 |
Champions League — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Manchester City |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Manchester City |
10 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | Manchester City |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
EFL Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Manchester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Manchester City |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Community Shield — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Manchester City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Arminia Bielefeld |
33 | 0 |
0 | 1 |
2 970 |
| 20/21 | Arminia Bielefeld |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
DFB-Pokal — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 20/21 | Arminia Bielefeld |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 18/19 | Arminia Bielefeld |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Arminia Bielefeld |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | TSV 1860 Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | TSV 1860 Munich |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | TSV 1860 Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Arminia Bielefeld |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Manchester City |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2024 | Manchester City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2. Bundesliga — 0G / 234M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Arminia Bielefeld |
34 | 0 |
0 | 0 |
3 060 |
| 18/19 | Arminia Bielefeld |
31 | 0 |
0 | 1 |
2 790 |
| 17/18 | Arminia Bielefeld |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 16/17 | TSV 1860 Munich |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
| 15/16 | TSV 1860 Munich |
33 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 14/15 | TSV 1860 Munich |
34 | 0 |
0 | 2 |
1 755 |
| 13/14 | Arminia Bielefeld |
34 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Relegation 2. Bundesliga — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | TSV 1860 Munich |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | TSV 1860 Munich |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Arminia Bielefeld |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Regionalliga Bayern — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | TSV 1860 München II |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Westfalenpokal — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Arminia Bielefeld |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 11/12 | Arminia Bielefeld |
5 | 0 |
0 | 0 |
334 |
3. Liga — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Arminia Bielefeld |
38 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 11/12 | Arminia Bielefeld |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 800 |
U19-Bundesliga West — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Arminia Bielefeld... |
17 | 0 |
0 | 3 |
1 323 |
| 09/10 | Arminia Bielefeld... |
24 | 0 |
0 | 1 |
1 690 |
RL West — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Arminia Bielefeld II |
6 | 0 |
0 | 1 |
477 |
U17-Bundesliga West — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Arminia Bielefeld... |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (6)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 21/22 |
Koronawirus |
17.12.2021 |
31.12.2021 |
15 |
1 |
| 19/20 |
influenza |
13.02.2020 |
20.02.2020 |
8 |
1 |
| 18/19 |
Internal ligament strain |
23.10.2018 |
19.11.2018 |
28 |
6 |
| 11/12 |
Eye injury |
13.03.2012 |
17.03.2012 |
5 |
1 |
| 11/12 |
Hip bruise |
30.11.2011 |
03.12.2011 |
4 |
2 |
| 10/11 |
Rib fracture |
18.07.2010 |
09.09.2010 |
54 |
9 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Arm. Bielefeld |
→ |
Man City |
Transfer |
6M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
1860 Munich |
→ |
Arm. Bielefeld |
Transfer |
450k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Arm. Bielefeld |
→ |
1860 Munich |
Transfer |
400k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Bielefeld U19 |
→ |
Arm. Bielefeld |
Transfer |
75k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Bielefeld U17 |
→ |
Bielefeld U19 |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
H. Kassel Yth. |
→ |
Bielefeld U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stefan Ortega?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.