Stefano Napoleoni
⚽ Napastnik 🏟️ Tivoli Calcio 1919 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 25.06.1986 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Roma, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tivoli Calcio 1919 |
| 📅 | Dołączył | 23.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atromitos Athens | 4 | 121 | 35 | 7 |
| APO Levadiakos | 5 | 100 | 27 | 11 |
| Basaksehir FK | 4 | 131 | 17 | 4 |
| Real Monterotondo | 2 | 60 | 14 | 3 |
| Widzew Lodz | 3 | 62 | 11 | 8 |
| Göztepe | 2 | 59 | 7 | 3 |
| Ümraniyespor | 1 | 14 | 4 | 0 |
| Roma City FC | 1 | 12 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Super League 1 |
148 | 42 | 18 |
12 | 1 | 2 086 |
| Süper Lig |
155 | 18 | 6 |
5 | 0 | 1 811 |
| Ekstraklasa |
44 | 11 | 2 |
5 | 0 | 616 |
| Serie D - F |
42 | 8 | 2 |
5 | 0 | 256 |
| Football League |
32 | 8 | 0 |
2 | 0 | 332 |
| SL1 Play-off |
18 | 7 | 0 |
0 | 0 | 202 |
| Türkiye Kupasi |
24 | 6 | 0 |
1 | 0 | 322 |
| Serie D - G |
26 | 4 | 1 |
1 | 0 | 414 |
| Kypello Elladas |
12 | 4 | 0 |
4 | 0 | 91 |
| 1.Lig |
13 | 3 | 0 |
2 | 0 | 122 |
| Serie D play-out |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Coppa Serie D |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 84 |
| Europa League Qualifying |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 355 |
| Europa League |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 190 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| FL Play-off |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 1 Liga |
17 | 0 | 6 |
1 | 0 | 0 |
| Remes Puchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Super League 1 — 42G / 148M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Atromitos Athens |
19 | 3 |
2 | 0 |
471 |
| 14/15 | Atromitos Athens |
30 | 13 |
1 | 1 |
182 |
| 13/14 | Atromitos Athens |
26 | 7 |
4 | 2 |
183 |
| 12/13 | Atromitos Athens |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | APO Levadiakos |
10 | 1 |
1 | 1 |
625 |
| 11/12 | APO Levadiakos |
19 | 8 |
3 | 5 |
131 |
| 09/10 | APO Levadiakos |
26 | 7 |
6 | 3 |
315 |
| 08/09 | APO Levadiakos |
8 | 3 |
1 | 0 |
179 |
Süper Lig — 18G / 155M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Göztepe |
24 | 1 |
0 | 0 |
461 |
| 19/20 | Göztepe |
30 | 6 |
3 | 1 |
340 |
| 18/19 | Basaksehir FK |
32 | 3 |
1 | 0 |
427 |
| 17/18 | Basaksehir FK |
29 | 2 |
1 | 0 |
344 |
| 16/17 | Basaksehir FK |
26 | 4 |
1 | 2 |
98 |
| 15/16 | Basaksehir FK |
14 | 2 |
0 | 2 |
141 |
Ekstraklasa — 11G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Widzew Lodz |
27 | 7 |
1 | 2 |
287 |
| 06/07 | Widzew Lodz |
17 | 4 |
1 | 3 |
329 |
Serie D - F — 8G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Real Monterotondo |
31 | 8 |
2 | 5 |
256 |
| 22/23 | Roma City FC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Football League — 8G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | APO Levadiakos |
32 | 8 |
0 | 2 |
332 |
SL1 Play-off — 7G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Atromitos Athens |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Atromitos Athens |
6 | 3 |
0 | 0 |
97 |
| 12/13 | Atromitos Athens |
6 | 4 |
0 | 0 |
105 |
Türkiye Kupasi — 6G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ümraniyespor |
1 | 1 |
0 | 0 |
58 |
| 20/21 | Göztepe |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Göztepe |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Basaksehir FK |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Basaksehir FK |
2 | 1 |
0 | 0 |
119 |
| 16/17 | Basaksehir FK |
11 | 4 |
0 | 1 |
145 |
| 15/16 | Basaksehir FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie D - G — 4G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Monterotondo |
26 | 4 |
1 | 1 |
414 |
Kypello Elladas — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Atromitos Athens |
5 | 4 |
0 | 2 |
91 |
| 14/15 | Atromitos Athens |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Atromitos Athens |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | APO Levadiakos |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | APO Levadiakos |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
1.Lig — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Ümraniyespor |
13 | 3 |
0 | 2 |
122 |
Serie D play-out — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Monterotondo |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 22/23 | Roma City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie D — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Real Monterotondo |
1 | 1 |
0 | 0 |
84 |
| 23/24 | Real Monterotondo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Basaksehir FK |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Atromitos Athens |
4 | 1 |
0 | 0 |
355 |
| 14/15 | Atromitos Athens |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Atromitos Athens |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Basaksehir FK |
6 | 1 |
0 | 0 |
190 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Basaksehir FK |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
FL Play-off — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | APO Levadiakos |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
1 Liga — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Widzew Lodz |
17 | 0 |
6 | 1 |
0 |
Remes Puchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Widzew Lodz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
unknown injury |
20.12.2022 |
22.12.2022 |
3 |
1 |
| 20/21 |
Muscle strain |
07.02.2021 |
15.02.2021 |
9 |
2 |
| 20/21 |
Uraz biodra |
02.09.2020 |
08.11.2020 |
68 |
7 |
| 19/20 |
Hamstring strain |
26.10.2019 |
31.10.2019 |
6 |
2 |
| 18/19 |
unknown injury |
26.09.2018 |
04.10.2018 |
9 |
1 |
| 17/18 |
Fitness |
02.05.2018 |
05.05.2018 |
4 |
1 |
| 17/18 |
unknown injury |
01.04.2018 |
02.05.2018 |
32 |
5 |
| 16/17 |
unknown injury |
25.01.2017 |
19.02.2017 |
26 |
5 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
23.08.2025 |
R. Monterotondo |
→ |
Tivoli |
Transfer |
50k € |
| 23/24 |
25.08.2023 |
Roma City |
→ |
R. Monterotondo |
Transfer |
25k € |
| 22/23 |
26.11.2022 |
Without Club |
→ |
Roma City |
Transfer |
50k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Ümraniyespor |
→ |
Without Club |
Transfer |
50k € |
| 21/22 |
07.09.2021 |
Göztepe |
→ |
Ümraniyespor |
Transfer |
100k € |
| 19/20 |
02.09.2019 |
Basaksehir |
→ |
Göztepe |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
01.02.2016 |
Atromitos |
→ |
Basaksehir |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
31.01.2013 |
APO Levadiakos |
→ |
Atromitos |
Transfer |
1M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Widzew Lodz |
→ |
APO Levadiakos |
Transfer |
425k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
US Tor di Quinto |
→ |
Widzew Lodz |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Stefano Napoleoni?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.